Anaftin Mouthwash na afty 120 ml

Anaftin® Płyn do płukania jamy ustnej jest zalecany w przypadku licznych, niewielkich zmian i owrzodzeń w jamie ustnej oraz u pacjentów ortodontycznych.

Anaftin Spray na afty 15 ml

Anaftin Spray na afty to wyrób medyczny odpowiadający za powlekanie uszkodzonej śluzówki ochronnym filmem. Dzięki temu łagodzi ból i przeciwdziała dalszym podrażnieniom. Wykazuje właściwości regeneracyjne.
Baikadent żel do jamy ustnej 15g

Baikadent jest to żel do stosowania na dziąsła w chorobach przyzębia. Stosowanie preparatu poprawia stan dziąseł.

COMPEED Plastry na opryszczkę niewidoczne 15szt.

Patch-plaster na opryszczkę Compeed to nowoczesny, niewidoczny plaster, w którym wykorzystano zgłoszony do opatentowania, ultra cienki Hydrokoloid-075, który leczy opryszczkę wargową.

Dentosept A Mini spray 30 ml

Dentosept A Mini Spray o smaku malinowym - ulga na afty, pleśniawki i bolesne ząbkowanie.

Dentosept A płyn 25g

W skład leku Dentosept A wchodzi wyciąg etanolowy złożony z koszyczka rumianku, kory dębu, liści szałwii, ziela arniki, kłącza tataraku, ziela mięty pieprzowej, ziela tymianku oraz benzokaina. Lek stosowany jest tradycyjnie jako środek o działaniu znieczulającym, przeciwzapalnym, przeciwbakteryjnym i odkażającym. Produkt przeznaczony do stosowania tradycyjnego w wymienionych wskazaniach i jego skuteczność opiera się wyłącznie na długim okresie stosowania i doświadczeniu.

Dentosept płyn 100 ml

Preparat wykazuje działanie ściągające i łagodnie przeciwzapalne na błony śluzowe jamy ustnej.

LEFROSCH CANDI Pomadka na pękające kąciki ust 5ml
Pomadka CANDI działa przeciwbakteryjnie i przeciwdrożdżakowo. 
Lips Help sztyft na opryszczkę 3,8g
LIPS HELP sztyft do ust jest aktywnym dermokosmetykiem przeznaczonym do pielęgnacji i ochrony skóry ust w okresie występowania opryszczki wargowej oraz do regularnej profilaktyki jej nawrotów.
Lips maść na zajady i problemy skóry ust 5ml

LIPS maść jest aktywnym dermokosmetykiem działającym pielęgnująco, ochronnie oraz pomagającym utrzymać w dobrej kondycji skórę ust.

© 2016 aptekarosa.pl Wszystkie prawa zastrzeżone