Aviomarin 50 mg 10 tabletek

Produkt Aviomarin stosuje przy zapobieganiu chorobie lokomocyjnej oraz też leczeniu nudności czy wymiotów innego pochodzenia. Produkt zaczyna działać już po 20 - 30 minutach i działa od 3 do 6 godzin po podaniu leku.

Aviomarin 50 mg 5 tabletek

Produkt Aviomarin stosuje przy zapobieganiu chorobie lokomocyjnej oraz też leczeniu nudności czy wymiotów innego pochodzenia. Produkt zaczyna działać już po 20 - 30 minutach i działa od 3 do 6 godzin po podaniu leku.

LEFROSCH VLOSTIC Set Witalizer do włosów na dzień/noc 50ml+100ml

Zestaw zawierający Vlostic Light (Vitalizer na dzień do włosów i skóry głowy) oraz Vlostic Pro  (Vitalizaer na noc do włosów i skóry głowy) to połączenie zaawansowanej technologii i tradycji stosowania ekstraktów roślinnych  dla zdrowia i gęstości Twoich włosów, który w kompleksowy sposób przeciwdziałają wypadaniu włosów oraz odbudowują ich strukturę.

VLOSTIC LIGHT to lekki tonik na dzień do pielęgnacji włosów i skóry głowy. Dzięki optymalnemu składowi hamuje wypadanie włosów, wzmacnia ich strukturę. Nowoczesna formuła nie obciąża włosów, nadaje im gładkość i połysk oraz ułatwia ich rozczesywanie.

VLOSTIC PRO to lekki olej na noc do pielęgnacji włosów i skóry głowy. Dzięki zastosowaniu lekkich frakcji olejowych ekstraktów roślinnych w połączeniu z nowoczesnymi nośnikami substancji odżywczych w głąb włosa skutecznie wzmacnia i odżywia ich strukturę i hamuje ich wypadnie. Preparat ten nie obciąża włosów, nadaje im gładkość i połysk, jest niezwykle komfortowy w zastosowaniu – nie powoduje nadmiernego przetłuszczenia, łatwo zmywalny wodą z dodatkiem szamponu.

Lokomotiv 6 pastylek
Składnik Lokomotiv pastylki do ssania: - zmniejsza dyskomfort (odczucia wymiotne, skołowanie) podczas podróży, - zaleca się w warunkach złego samopoczucia lokomocyjnego Pastylki do ssania Lokomotiv zawierają imbir pomagający ograniczyć złe samopoczucie podczas podróży środkami lokomocji. Imbir zmniejsza dyskomfort (odczucia wymiotne, skołowanie) mogący wystąpić podczas podróży samochodem, pociągiem, samolotem lub statkiem. Skład Lokomotiv pastylki do ssania zawierają: Wyciąg suchy z korzenia imbiru
Lokomotiv 8 drażetek

Lokomotiv suplement diety zalecany w warunkach złego samopoczucia lokomocyjnego.

Lokomotiv syrop 130 ml
Składnik suplementu diety Lokomotiv syrop: - zmniejsza dyskomfort (odczucia wymiotne, skołowanie) podczas podróży, - zaleca się w warunkach złego samopoczucia lokomocyjnego Suplement diety zawiera imbir pomagający ograniczyć złe samopoczucie podczas podróży środkami lokomocji. Imbir zmniejsza dyskomfort (odczucia wymiotne, skołowanie) mogący wystąpić podczas podróży samochodem, pociągiem, samolotem lub statkiem. Skład Lokomotiv syrop zawiera: Składnik 5 ml Wyciąg z kłącza imbiru 30 mg
© 2016 aptekarosa.pl Wszystkie prawa zastrzeżone