Nie Chrap spray 30 ml

Opis Spray do gardła likwidujący nieprzyjemne odgłosy chrapania. Skład Olejki eteryczne - eukaliptusowy, lawendowy, miętowy, szałwiowy, symbio®solv XC, prawoślaz, betaina, gliceryna, glikol propylenowy, sacharynian sodu, kwas cytrynowy, sorbinian potasu, etanol, woda oczyszczona Działanie Spray do gardła zawiera składniki pochodzenia naturalnego o doskonałych właściwościach wzmacniających tkanki miękkie gardła. Istotą działania preparatu jest napięcie podniebienia miękkiego oraz tkanek miękkich gardła zapewniające rozszerzenie dróg oddechowych, co przyczynia się do zmniejszenia drgań tworzących uporczywe dźwięki chrapania. Sposób użycia wyrobu medycznego Stosować przed snem. Spryskać tylną ścianę gardła 1-2 razy. Po zaaplikowaniu nie należy jeść i pić (w przeciwnym wypadku należy spray zastosować ponownie). Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Przeciwwskazania i środki ostrożności Nadwrażliwość na składniki preparatu. Nie stosować po upływie terminu ważności. Należy zapobiegać przypadkowemu dostaniu się do oczu. Uwagi Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, chronić od światła i wilgoci. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Puranox Aerosol d/gardła p/chrapaniu 40ml

Puranox aerosol do gardła przeciw chrapaniu 40ml

Snoreeze Plastry na nos duże 10 sztuk

Snoreeze Plastry na Nos są  idealnym rozwiązaniem dla osób chrapiących z powodu zatkanego nosa w przebiegu przeziębienia czy alergii. Zastosowane przed udaniem się na spoczynek  Snoreeze Plastry na Nos, dzięki elastycznej wstawce, rozszerzają i udrożniają przewody nosowe, poprawiają przepływ powietrza, co  zmniejsza  uciążliwość chrapania.


    chrapanie z powodu przez zimna, alergii lub zatkanego nosa
    hipoalergiczny
    z Lateksu

Snoreeze Plastry na nos małe/średnie 10 sztuk

Snoreeze plastry na nos zawierają sprężyste paski, które delikatnie rozwierają przewody nosowe, poprawiając w ten sposób pasaż przepływającego powietrza i redukując chrapanie wywołane zatkanym nosem. Szeroka powierzchnia plastra zapewnia dobre przyleganie. Sprężysty pasek zawarty w plastrze poprawia drożność nosa. Są łatwe do usunięcia po zastosowaniu. 

© 2016 aptekarosa.pl Wszystkie prawa zastrzeżone