DEXEM REPAIR krem 30 g (data ważności 30.06.2018)

cena
16,09 zł
Dostępna ilość
Brak produktu
Producent
Typ
Dermokosmetyk
Opinie (0)

Opis produktu

Krem regenerujący Dexem do stosowania w przypadku wyprysku i podrażnień skóry.

Skład

Żel z Aloe barbadensis, krospolimer galaktoarabinianu i kwasu poliglukuronowego*, woda, stearynian etyloheksylu, gliceryna, tlenek cynku, utleniony wosk mikrokrystaliczny, trójgliceryd kaprylowy/kaprynowy, PEG-30 dipolihydroksystearynian, etyloheksanian cetearylu, mirystynian izopropylu, siarczan magnezu, fenoksyetanol, etyloheksylogliceryna, octan tokoferylu. * 2QR, opatentowane, aktywne biologicznie polisacharydy, uzyskane z wnętrza liścia Aloe barbadensis w procesie filtracji molekularnej.

Wskazania

Krem regenerujący Dexem można stosować w przypadku wyprysku, zaczerwienienia, nadwrażliwości, podrażnienia, otarcia skóry. W razie wątpliwości co do charakteru schorzenia lub utrzymywania się podrażnienia należy skonsultować się z lekarzem.

 

Szczegółowe informacje znajdują się w ulotce informacyjnej dołączonej do opakowania kremu regenerującego Dexem.

Działanie

Krem Dexem leczy objawy wyprysku i inne podrażnienia skóry, takie jak swędzenie, zaczerwienienie, suchość i uszkodzenia skóry. Nie zawiera hormonów. Nawilża i łagodzi podrażnioną skórę. Przebadany dermatologicznie, nie zawiera kortyzonu i może być bezpiecznie stosowany na skórę u dzieci.

 

Krem szczególnie nadaje się do stosowania na małych obszarach podrażnionej skóry, np. dłoni i twarzy. Dostępny jest w tubce 30 g.

 

Krem regenerujący Dexem zawiera opatentowany, aktywny biologicznie kompleks 2QR. Ten naturalny składnik bazuje na długich łańcuchach polisacharydowych uzyskanych z rośliny Aloe barbadensis. Aktywny biologicznie kompleks 2QR wspomaga naturalny proces gojenia skóry. Jego łańcuchy polisacharydowe mają unikalną zdolność unieszkodliwiania chorobotwórczych bakterii, dzięki czemu chronią skórę przed ich działaniem. Właściwości przeciwbakteryjne i pielęgnacyjne kremu Dexem pomagają przywrócić prawidłowy stan skóry, wspomagają naturalny proces gojenia, nawilżają i odżywiają 

Przeciwwskazania

Unikać kontaktu z oczami. W razie dostania się kremu regenerującego Dexem® do oczu należy je przepłukać dużą ilością czystej wody. Jeśli podrażnienie oczu będzie się utrzymywać, należy skonsultować się z lekarzem. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. W przypadku skóry nadwrażliwej przed użyciem zaleca się z zastosowanie niewielkiej ilości preparatu na wewnętrzną część łokcia w celu sprawdzenia, czy nie wystąpi podrażnienie.

Komentarze


Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

© 2016 aptekarosa.pl Wszystkie prawa zastrzeżone