ALOE Forever Ever-Shield dezodorant 92,1 g

Czysty miąższ aloesowy ma tak silne właściwości bakteriostatyczne, że można by używać go codziennie do pielęgnacji całego ciała jako niezwykle skutecznego środka higieny osobistej. Składniki miąższu Aloe vera potrafią bowiem regulować tzw. mikroflorę skórną. Sam pot jest bezwonny, a nieprzyjemne i nie tolerowane w cywilizowanym świecie zapachy ludzkiej skóry powstają dopiero przy współudziale bakterii zamieszkujących naszą skórę. Miąższ aloesowy w sposób naturalny reguluje te procesy, zapobiegając nadmiernemu namnażaniu się bakterii zwłaszcza w miejscach, gdzie gruczołów potowych jest więcej. 

Dezodorant Ever-Shield znakomicie wywiązuje się ze swej roli, gdyż ma postać sztyftu. Miąższ aloesowy został w nim osadzony na stałym nośniku, który zatrzymując się na powierzchni skóry, przedłuża jej kontakt ze składnikami aloesu, zwiększając efektywność ich działania bakteriostatycznego. Dezodorant Ever-Shield działa wyjątkowo długo i skutecznie. Nie powoduje podrażnień i nie plami ubrania. Nie jest przesadnie perfumowany. Ma bardzo subtelny zapach, który harmonizuje z naturalną wonią czystej skóry.

Aloesowy dezodorant Ever-Shield należy do najnowszej generacji kosmetyków pielęgnacyjnych naturalnego pochodzenia, nie ingerujących w równowagę biologiczną skóry. Miąższ aloesowy użyty jako dezodorant nie hamuje więc naturalnego wydzielania potu. Poprzez działanie na mikroflorę skóry w sposób całkowicie naturalny zapobiega jedynie powstawaniu krępujących zapachów.

Antidral antyperspirant roll-on płyn 50 ml

Antidral stosuje się zewnętrznie na nadmiernie pocące się powierzchnie skóry, tj. na skórę stóp, pach i dłoni. Antidral likwiduje lub łagodzi przykre dolegliwości, związane z nadmiernym poceniem się.

AŁUN Naturalny dezodorant w sztyfcie 125 g
Skuteczny naturalny dezodorant do stosowania pod pachami, na stopy i dłonie oraz w innych miejscach z nadmierną potliwością. Do stosowania także na skaleczenia, podrażnienia, oparzenia słoneczne i po ukąszeniu owadów. Hipoalergiczny, bezzapachowy. Sposób użycia: Zwilżyć ałun wodą i przetrzeć nim kilkukrotnie skórę. Przechowywanie: Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Ostrzeżenia: Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Kraj pochodzenia: Hiszpan
AŁUN Naturalny dezodorant w sztyfcie 60 g
Niezwykły możliwie najprostszy w składzie dezodorant w postaci kawałka minerału, to nic innego jak substancja krystaliczna z ałunu potasowego pozwala ona na skuteczne pozbycie się dyskomfortu związanego z nadmierną potliwością i nieprzyjemnym zapachem. Wygodny w użyciu i nadający się do aplikowania pod pachy, na stopy, plecy w celu zneutralizowania wydzielania i zapachu potu lub po goleniu i depilacji aby ograniczyć pieczenie i podrażnienie skóry.

Ałun naturalny w sztyfcie to produkt przeznaczony także dla alergików,bo w nie podrażnia on skóry wrażliwej. Ałun swoim działaniem nie blokuje porów skórnych, pozwalając po zastosowaniu skórze swobodnie oddychać. Dzięki bezzapachowej i bezbarwnej konsystencji kamień ałunu w sztyfcie nie pozostawia śladów na skórze ani też żadnych plam na odzieży. W połączeniu z wodą kryształ tworzy roztwór o odczynie kwasowym dzięki czemu wykazuje działanie ściągające, antybakteryjne i antyseptyczne. Nie pozwala na namnażanie się bakterii przyczyniających się i powodujących powstawanie nieprzyjemnej woni potu. Ałun ułatwia także gojenie się skaleczeń na przykład powstających podczas golenia się i dezynfekuje ukąszenia owadów.

Podczas pocierania skóry naturalnum ałunem, powstaje na niej niewidoczna warstwa ochronna (rozpuszczony w wodzie minerał), zapobiegająca rozwojowi bakterii rozkładających pot (które to bakterie są przyczyna nieprzyjemnego zapachu).
BASICLAB Antyperspirant 48 h roll on

BASICLAB Antyperspirant 48 h roll on.

60 ml.


BASICLAB Antyperspirant 72 h roll on

BASICLAB Antyperspirant 72 h roll on

60 ml.

BASICLAB Dezodorant 24h roll on

BASICLAB Dezodorant 24h roll on. 

BIODERMA SENSIBIO DEO Anti-transpirant Roll-on 50 ml

Delikatny antyperspirant do skóry wrażliwej

BIODERMA SENSIBIO DEO Fraicheur Roll-on 50 ml

Delikatny dezodorant do skóry wrażliwej.

BIOLIQ DERMO Antyperspirant 48h 50 ml
Bioliq DERMO Antyperspirant 48h. Zapewnia długotrwałą ochronę przed poceniem. Pielęgnuje skórę i łagodzi podrażnienia wywołane depilacją. Właściwości Dzięki aktywnym składnikom antyperspiracyjnym, stanowi skuteczną ochronę przed poceniem, zapewniając długotrwale uczucie świeżości i komfortu, nawet do 48h. Przeciwdziała rozwojowi bakterii, tworząc barierę przed powstawaniem nieprzyjemnego zapachu, a jednocześnie intensywnie pielęgnuje skórę, pozostawiając ją miękką i delikatną. Dzięki zawartości wyciągu z Onopordum acanthium oraz allantoiny koi i regeneruje skórę, nawet podrażnioną na skutek depilacji. Dodatkowo receptura produktu oparta i została na technologii anti-stains™, dzięki czemu zabezpiecza tkaniny przed powstawaniem przebarwień i nie pozostawia śladów w postaci białych lub żółtych plam. Onopordum acanthium to roślina ozdobna należąca do rodziny astrowatych, wykazująca szczególną odporność na mróz. Pozyskiwany z niej wyciąg posiada silne właściwości nawilżające i regenerujące, przyspiesza odbudowę skóry oraz korzystnie wpływa na poprawę jej spójności. Przeznaczenie Antyperspirant przeznaczony jest do codziennej aplikacji na skórę pod pachami. Odpowiedni również dla skóry wrażliwej. Uwagi Nie zawiera parabenów ani alkoholu. Przebadany dermatologicznie.
BIOM Deo Ałun w sztyfcie 120 g

Ałun to naturalny antyprespirant w kamieniu, bardzo wydajny, bezzapachowy. Minerał ten ma właściwości ściągające i antyseptyczne. Nie zatyka porów skórnych, dzięki czemu umożliwia przezskórne usuwanie toksyn. Skutecznie zwalcza przykry zapach potu - hamuje rozwój bakterii odpowiedzialnych za jego produkcję. Nie brudzi ubrań, jest bardzo wydajny, bezpieczny i hipoalergiczny. Zapewnia świeżość nawet do 24h godzin.

DERMEDIC ANTIPERSP T Antyperspirant T 48h 60 g
NOWA CENA
DERMEDIC ANTIPERSP T Antyperspirant T 48h 60 g

Antyperspirant 48h ochrony.

Skóra nadwrażliwa.

ETIAXIL Antyperspirat stopy i dłonie skóra wrażliwa 100 ml
Opis Antyperspirant do opanowania nadmiernego pocenia się stóp i dłoni przeznaczony dla skóry wrażliwej. Skład według INCI Alcohol denat, aluminium chloride, aluminium lactate, cyclopentasiloxane, glyceryl stearate, cetyl palmitate, hydrogenated, microcrystalline wax, hydrogenated castor oil. Właściwości niezwykle praktyczny - nie wymaga codziennego stosowania ze względu na przedłużony czas działania, preparat jest bezwonny i daje się stosować z pozostałymi waszymi ulubionymi kosmetykami: dezodorantami, wodami toaletowymi, nie plami odzieży (wchłania się gdy śpimy, a po porannej kąpieli nie odczuwamy już jego obecności, choć efekt wyhamowania potu został osiągnięty), skuteczny i wydajny (jedno opakowanie wystarczy na okres powyżej dwóch miesięcy), systematyczne stosowanie preparatu do stóp pomaga również zapobiegać ich odparzaniu się i powstawaniu dokuczliwej grzybicy. Stosowanie Częstotliwość stosowania: w początkowej fazie należy stosować Etiaxil każdego wieczoru do osiągnięcia pożądanego efektu (zwykle przez 2-3 dni). Następnie stosować 1-2 razy w tygodniu aby utrzymać intensywność wydzielania się potu pod kontrolą. Gdy masz wrażliwą skórę stosuj Etiaxil co drugi wieczór (przez 6 dni) a następnie 1-2 razy w tygodniu. Uwagi Nie stosować Etiaxilu na wilgotną lub podrażnioną czy uszkodzoną skórę. Nie aplikować dzieciom bez porady lekarza. Problemy z nadpotliwością rzadko występują u dzieci przed okresem dojrzewania. Wskazówki: Etiaxil Lotion należy stosować na noc przed pójściem spać kiedy gruczoły potowe są mniej aktywne. Stosować tylko na czystą i kompletnie suchą skórę stóp i dłoni(jeżeli jest to konieczne , do osuszenia należy użyć suszarki do włosów). Jakiekolwiek uszkodzenia skóry należy zabezpieczyć wodoodpornym plastrem. Preparat należy wcierać w spody stóp a jeśli to konieczne również w skórę palców stóp lub dłoni. Po zastosowaniu trzeba pozwolić skórze całkowicie wyschnąć! Po aplikacji należy przez godzinę unikać sytuacji, które mogłyby powodować pocenie się, a następnego ranka umyć stopy delikatnym mydłem i spłukać wodą. Nie nakładać preparatu rano powtórnie.
ETIAXIL COMFORT Antyperspirant 15 ml
Opis Etiaxil Comfort przeznaczony dla skóry bardzo wrażliwej, o bardzo długim działaniu został opracowany tak, aby zapewniać co najmniej 3 – 5 dni ochrony oraz pielęgnować skórę jeszcze delikatniej. Skład według INCI Alcohol Denat., Aluminum Chloride, Calcium Lactate, Hydroxypropylcellulose, Hydrogenated Castor Oil. Właściwości Etiaxil pomaga wyeliminować problem potu i jego przykrego zapachu. Etiaxil to Zaawansowany Regulator Pocenia – antyperspirant, który naprawdę działa blokując wydzielanie potu, powstawanie mokrych plam i przykrego zapachu na długi czas. Działanie: Etiaxil działa tak skutecznie dzięki chlorkowi glinu w alkoholowej bazie. Substancja ta reaguje z wodą w kanale potu. Czasowo tworzy warstwę żelu zapobiegając przed dotarciem potu na powierzchnię skóry, przy minimalnym podrażnieniu skóry. Korek z żelu zostaje rozpuszczony w ciągu kilku dni podczas naturalnego złuszczania martwych komórek skóry. Dzięki zastosowaniu w Etiaxilu Comfort – aktywnego systemu ochrony skóry Cpx – podrażnienia skóry często występujące przy stosowaniu wysoce skutecznych antyperspirantów są zredukowane w znaczący sposób do minimum. Opatentowana technologia zastosowana w formule Etiaxilu Comfort podnosi poziom pH skóry a w skutek tego znacznie minimalizuje potencjalne podrażnienie skóry. Właściwości: Preparaty są bezzapachowe oraz bezbarwne i jest udowodnione klinicznie*, że zapewniają najlepszą w swojej klasie ochronę przed potem i nieprzyjemnym zapachem. Międzynarodowe uznanie klasyfikacji antyperspirantów (Amerykańska FDA) stanowi, że w odniesieniu do produktu, aby być zakwalifikowanym jako”antyperspirant” musi osiągnąć 20% redukcję potu. Jeśli antyperspirant wykazuje 30% redukcję potu może być klasyfikowany jako „ekstra skuteczny”. Opatentowana formuła Etiaxil demonstruje 65% redukcja potu – przez co najmniej 72 godzin po każdym stosowaniu. Opakowanie wystarcza na 2-3 miesiące. Przeznaczenie Do skóry bardzo wrażliwej. Stosowanie Stosuj zawsze na noc przed pójściem spać, wtedy kiedy gruczoły potowe są mniej aktywne. Na początku stosować codziennie przez 3-7 nocy, a następnie kiedy zmniejszy się pocenie stosuj Etiaxil 2-3 noce w tygodniu aby utrzymać pot pod kontrolą, lub tak często jak potrzeba. Stosuj na całkowicie suchą i niepodrażnioną skórę. Nie stosuj bezpośrednio po depilacji pach (w ciągu 48 godz). W przypadku depilacji trzeba odczekać 3 dni. Rano zmyj wodą i mydłem. Nie stosuj Etiaxilu powtórnie ponieważ efekt jego działania utrzymuje się również po umyciu ciała. Jeśli chcesz możesz zastosować swój dezodorant zapachowy lub perfumy, ponieważ stosowanie innych ulubionych kosmetyków nie wpływa na skuteczność działania Etiaxilu. Nałóż niewielką ilość Etiaxilu (około 4 obrotów kulki) tylko w miejscu wydzielania potu/centrum pachy/tak aby uzyskać równomierną, cienką warstwę preparatu i być pewnym że skóra w miejscu aplikacji została zabezpieczona przed potem. Zastosowanie zbyt dużej ilości może spowodować podrażnienie skóry. Utrzymuj pot i nieprzyjemny zapach pod kontrolą poprzez stosowanie Etiaxilu 2-3 razy w tygodniu/na noc lub tak często jak to potrzebne. Uwagi Skóra przed aplikacją musi być całkowicie sucha. W razie potrzeby użyj suszarki do włosów ustawionej na najchłodniejszy poziom nadmuchu. Nigdy nie stosuj Etiaxilu na uszkodzoną lub podrażnioną skórę. Nie stosuj Etiaxilu w ciągu 48 godzin po goleniu, woskowaniu lub depilacji maszynką. Tylko do użytku zewnętrznego; unikaj kontaktu produktu z oczami i błonami śluzowymi. W rzadkich przypadkach Etiaxil może spowodować podrażnienie skóry lub reakcję alergiczną skóry. W takim przypadku przerwij stosowanie. Nie stosować dla dzieci! Problem nadpotliwości rzadko występuje przed okresem dojrzewania. Po zastosowaniu Etiaxilu ubranie w którym śpisz może zostać uszkodzone. Unikaj kontaktu produktu z biżuterią i innymi przedmiotami/ powierzchniami z polerowanego metalu. Po aplikacji pamiętaj aby dobrze zakręcić opakowanie, aby zapobiec wyciekaniu produktu. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Wstrząsnąć przed użyciem. Pieczenie i swędzenie skóry może wystąpić jeśli: skóra nie była całkowicie sucha lub była uszkodzona przed aplikacją, nie pozwolono aby Etiaxil po zastosowaniu dobrze wysechł na skórze, zastosowano zbyt dużą ilość Etiaxilu.
ETIAXIL ORIGINAL Antyperspirant płyn 15 ml
Opis Etiaxil Original przeznaczony dla skóry wrażliwej zapewnia skuteczną ochronę przed potem przez 3-5 dni, wraz z systemem APX chroni skórę przed podrażnieniami. Właściwości Etiaxil pomaga wyeliminować problem potu i jego przykrego zapachu. Etiaxil to Zaawansowany Regulator Pocenia – antyperspirant, który naprawdę działa blokując wydzielanie potu, powstawanie mokrych plam i przykrego zapachu na długi czas. Działanie: Etiaxil działa tak skutecznie dzięki chlorkowi glinu w alkoholowej bazie. Substancja ta reaguje z wodą w kanale potu. Czasowo tworzy warstwę żelu zapobiegając przed dotarciem potu na powierzchnię skóry, przy minimalnym podrażnieniu skóry. Korek z żelu zostaje rozpuszczony w ciągu kilku dni podczas naturalnego złuszczania martwych komórek skóry. System ochrony i pielęgnacji skóry – APX podnosi niskie pH skóry do normalnego poziomu, a tym samym zmniejsza podrażnienia skóry, zapewniając łagodny efekt. Właściwości: Preparaty są bezzapachowe oraz bezbarwne i jest udowodnione klinicznie*, że zapewniają najlepszą w swojej klasie ochronę przed potem i nieprzyjemnym zapachem. Międzynarodowe uznanie klasyfikacji antyperspirantów (Amerykańska FDA) stanowi, że w odniesieniu do produktu, aby być zakwalifikowanym jako”antyperspirant” musi osiągnąć 20% redukcję potu. Jeśli antyperspirant wykazuje 30% redukcję potu może być klasyfikowany jako „ekstra skuteczny”. Opatentowana formuła Etiaxil demonstruje 65% redukcja potu – przez co najmniej 72 godzin po każdym stosowaniu. Opakowanie wystarcza na 1-2 miesiące. Stosowanie Stosuj zawsze na noc przed pójściem spać, wtedy kiedy gruczoły potowe są mniej aktywne. Na początku stosować codziennie przez 3-7 nocy, a następnie kiedy zmniejszy się pocenie stosuj Etiaxil 2-3 noce w tygodniu aby utrzymać pot pod kontrolą, lub tak często jak potrzeba. Stosuj na całkowicie suchą i niepodrażnioną skórę. Nie stosuj bezpośrednio po depilacji pach (w ciągu 48 godz). W przypadku depilacji trzeba odczekać 3 dni. Rano zmyj wodą i mydłem. Nie stosuj Etiaxilu powtórnie ponieważ efekt jego działania utrzymuje się również po umyciu ciała. Jeśli chcesz możesz zastosować swój dezodorant zapachowy lub perfumy, ponieważ stosowanie innych ulubionych kosmetyków nie wpływa na skuteczność działania Etiaxilu. Etiaxil Roll-on nakładaj dwoma ruchami w górę i dół w centralnej części pachy. Skóra musi być całkowicie sucha i nieuszkodzona.
ETIAXIL STRONG Antyperspirant płyn 15 ml

Etiaxil Strong to najsilniejszy pod względem skuteczności antyperspirant na rynku. Jak zostało udowodnione klinicznie zapewnia maksymalną ochronę rozwiązując problem silnej nadmiernej potliwości. Jedna aplikacja utrzymuje maximum suchości aż do 5 dni.

Skuteczna formuła, długi okres działania.

Nasza najsilniejsza formuła dla osób z dokuczliwym nadmiernym poceniem. Rekomendowany dla skóry normalnej.

Wysoce skuteczny i długotrwały.

Jedna aplikacja zapewnia maximum suchości na skórze aż do 5 dni.

Zaawansowany regulator pocenia.

Etiaxil działa na gruczoły potowe podczas nocy kiedy są one mniej aktywne.

Ekonomiczne stosowanie.

Opakowanie wystarcza co najmniej na 4 miesiące.

© 2016 aptekarosa.pl Wszystkie prawa zastrzeżone