BLEND-A-DENT FRESH Klej do protez 47g

Blend-a-dent to klasyczny klej, który zapewnia świetne dopasowanie i utrzymuje protezę przez długi czas na swoim miejscu. Pozwala komfortowo i pewnie śmiać się, rozmawiać, jeść i pić.

BLEND-A-DENT ORIGINAL Klej do protez 70 g

Blend-a-dent Extra Stark to klasyczny klej, który zapewnia świetne dopasowanie i utrzymuje protezę przez długi czas na swoim miejscu. Pozwala komfortowo i pewnie śmiać się, rozmawiać, jeść i pić.

BLEND-A-DENT ORIGINAL Klej do protez zębowych 47 g

Blend-a-dent Extra Stark to klasyczny klej, który zapewnia świetne dopasowanie i utrzymuje protezę przez długi czas na swoim miejscu. Pozwala komfortowo i pewnie śmiać się, rozmawiać, jeść i pić.

BLENDADENT PLUS DUAL POWER -klej do protez 40 mg
Klej przeznaczony do mocowania protez. Właściwości: Sposób użycia: Klej blend-a-dent nanieś na uprzednio oczyszczoną i osuszoną protezę. Dokładnie dociśnij protezę. Przez ok. 5 minut od umiejscowienia protezy nie zaleca się spożywania jedzenia oraz napoi. 

Sposób użycia: 

Wyczyść i osusz protezę. Nałóż cienkie paski kleju. Włóż protezę i dociśnij przez chwilę. Aby usunąć protezę, przepłucz usta ciepłą wodą, delikatnie poruszaj protezą, aż do momentu obluzowania. Ostrożnie wyjmij. Utrzymuj końcówkę i zakrętkę w czystości.
Corega Ochrona Dziąseł krem mocujący do protez zębowych 40 g

Corega Ochrona Dziąseł, krem mocujący do protez zębowych.

COREGA Pasta 2w1 do mycia protez zębowych i zębów 75 ml

Często nie zdajemy sobie sprawy, że zwykła pasta do zębów nie nadaje się do codziennej pielęgnacji protez zębowych. Materiał, z którego zwykle wykonywane są protezy jest znacznie delikatniejszy niż szkliwo zębów.

Stosowanie zwykłej pasty może powodować wystąpienie zarysowań na powierzchni protezy, które sprzyjają gromadzeniu się bakterii - powodujących trudności z utrzymaniem odpowiedniej higieny jamy ustnej oraz pojawienie się nieświeżego oddechu.

Pasta Corega 2w1, która dzięki zawartości odpowiednich składników, nie tylko czyści protezę nie powodując zarysowań, ale także pozwala dbać o naturalne uzębienie

Pasta do zębów Corega o podwójnym działaniu: nadaje się zarówno do mycia zębów, jak i protez zębowych.
Stosowanie:
PROTEZY ZĘBOWE: Wyjmij protezę zębową z jamy ustnej. Nałóż pastę COREGA 2 w 1 na wilgotną, miękką szczoteczkę COREGA 2 w 1. Trzymając protezę zębową wymyj jej powierzchnię. Dokładnie opłucz protezę pod bieżącą wodą przed ponownym włożeniem jej do jamy ustnej. Umyj ręce po użyciu. Rekomendujemy czyszczenie protezy zębowej przynajmniej raz dziennie.
ZĘBY: Wyjmij protezę zębową z jamy ustnej. Używaj jak zwykłej pasty do zębów. Rekomendujemy czyszczenie zębów dwa do trzech razy dziennie. Nie połykaj. Wypluj.

Corega Super Mocny Krem Mocujący Smak Delikatnie Miętowy 40g

Krem Corega zapewnia mocne, długotrwałe utrzymanie protezy zębowej. Uszczelnia protezę i zapobiega dostawaniu się resztek pokarmu pod jej powierzchnię. Daje pewność siebie przez cały dzień.Krem mocujący protezy zębowe, oparty na polimerowych środkach klejących.Nie zawiera cynku.

Corega Szczoteczka 2w1 do mycia protez zębowych

Szczoteczka COREGA 2 w 1 jest przeznaczona do używania wraz z Corega pasta 2 w 1 do mycia protez zębowych i zębów i nie powinna być wykorzystywana z innymi produktami do dbania o protezy zębowe.

Corega Tabs Bio Formula 136 tabletek

COREGA TABS Tabletki do czyszczenia protez zębowych.

  • Zabijają 99,9% bakterii, które są główna przyczyną nieświeżego oddechu
  • Usuwają osad oraz przebarwienia
  • Odświeżają protezę
CURAPROX BDC 100 Żel do pielęgnacji protez 60ml

CURAPROX BDC «daily» żel czyszczący do codziennej higieny. Polecany do stosowanie wraz ze szczotka do protez. Delikatne czyszczenie Twoich protez za pomocą produktów CURAPROX BDC w połączeniu z regularnym masowaniem dziąseł, powoduje większy komfort noszenia i trwałość Twojej protezy. Będziesz cieszyć się świeżym oddechem oraz znacznym spadkiem ryzyka reinfekcji wywołanych przez ukryte w protezie drobnoustroje.

Usunięcie płytki nazębnej i plam z protezy jest dużo łatwiejsze po namoczeniu jej w kwasie cytrynowym, który jest zawarty w produktach BDC. W przeciwieństwie do produktów zawierających tlen, BDC nie są szkodliwe dla żywicy akrylowej - proteza pozostaje czysta, gładka i błyszcząca przez lata.CURAPROX BDC 105 Koncentrat do pielęgnacji protez 100ml

Koncentrat polecany do cotygodniowej intensywnej higieny. Efekt biologicznego czyszczenia z CURAPROX BDC - (Biological Denture Care) - Biologiczna Ochrona Protez. W przeciwieństwie do produktów zawierających tlen, BDC nie są szkodliwe dla żywicy akrylowej - proteza pozostaje czysta, gładka i błyszcząca przez lata.

Protefix Higiena Pasta czyszcząca do protez 75 ml

Zalecana do codziennej higieny protez lub aparatów ruchomych.

Specjalnie dobrany skład protez zębowych:

• zapewnia higieniczną czystość i świeżość protezy

• działa antybakteryjnie

• nie rysuje powierzchni protezy (w odróżnieniu od wielu innych środków)

Dzięki temu Protefix Higiena Pasta do czyszczenia protez zapewnia większą trwałość protezy.

© 2016 aptekarosa.pl Wszystkie prawa zastrzeżone