Inhalator Baby SANITY model AP 2116 Królik

Stosowany w schorzeniach takich jak: infekcja górnych dróg oddechowych, przeziębienie, zapalenie oskrzeli i oskrzelików, alergie, astma oskrzelowa, mukowiscydoza, zapalenie płuc i nawracające zapalenia płuc, rozedma płuc, przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP), bronchit, nadciśnienie tętnicze płuc, nieżyt oskrzeli, zapalenie tchawicy, zapalenie krtani, ostre i przewlekłe zapalenie nosa, gardła i zatok przynosowych, powiększone migdałki. Przeznaczony także dla codziennej profilaktyki zdrowych płuc oraz nawilżania i łagodzenia podrażnionego gardła i śluzówki.

Skuteczny w leczeniu infekcji dróg oddechowych i przeziębienia

Specjalny smoczek, maska i torba – akcesoria dostosowane do potrzeb maluszków

Cicha praca – delikatny, przyjazny dla dziecka

3 lata gwarancji door to door

Wydajny – średnie tempo rozpylania powyżej 0,2 ml/min

Bezpieczny dla dziecka – opływowy kształt i certyfikowane akcesoria

Bardzo lekki – tylko 1,5 kg, wygodny do przenoszenia

Większy komfort użytkowania dzięki cichej pracy (58 dB)

Średnia wielkość cząstki MMAD 4µm

Urządzenie stosuje się do wszystkich rodzajów leków w postaci ciekłej. Jest przeznaczone do prowadzenia terapii wziewnej w warunkach domowych. Stosowanie leków zawsze skonsultuj z lekarzem prowadzącym.

InhalacjaBaby
 1. Smoczek do inhalacji – Leczenie infekcji górnych dróg oddechowych i przeziębienia
 2. Maska dla dziecka – Terapia górnych i dolnych dróg oddechowych
 3. Maska dla osoby dorosłej – Terapia górnych i dolnych drog oddechowych
Inhalator kompresorowy Microlife NEB 1000

Przenośny inhalator tłokowy NEB 1000

Inhalator o wysokiej wydajności, przeznaczony dla całej rodziny. Zastosowanie nebulizatora typu Venturiego z dodatkowymi zaworami powoduje maksymalne przyspieszenie procesu nebulizacji. Podczas wdechu zestaw do nebulizacji otwiera zawór, który odpowiedzialny jest za dostarczenie powietrza do pojemnika na lek ( zasysanie), a podczas wydechu zamyka zawór zwrotny, powodując powrót wydychanych cząstek leku z powrotem do pojemnika, znacznie ograniczając straty leku.

Inhalator mechaniczny Hi-Tech KT-BABY

KARDIO-TEST Inhalator KT BABY

Inhalator KARDIO-TEST BABY to piękny, nowoczesny design połączony z przyjemną dla ucha praca inhalatora. Stosowany przy inhalacjach, aromaterapiach i ziololecznictwie. Jest bardzo poręczny, nie zajmuje dużo miejsca i wyposażony jest w wygodną torbę
 
Inhalator KT BABY z linii KARDIO-TEST  jest inhalatorem pneumatycznym tłokowym do terapii aerozolowej charakteryzującym sie wysoką stabilnością pracy. Jest to jeden z najlepszych inhalatorów dostępnych na rynku.W zestawie z bardzo miekką, delikatną i przyjazną dla twarzy dziecka maseczką do inhalacji.
 
Do stosowania przy nebulizacji najpopularniejszych leków np. zawierających Budenoside czyli Budesonid, Pulmicort czy Miflonide.
Łatwy do utrzymania w czystości. Nebulizator posiada podstawkę, a sam inhalator uchwyt na nebulizator. Długi przewód pozwala na swobodne podawanie leku nawet bardzo ruchliwym dzieciom.
 
Inhalator KT BABY  jest specjalnie zaprojektowany  dla dzieci KARDIO-TEST , jest światowym liderem w produkcji sprzętu do inhalacji i nebulizacji. 

Warto zwrócić uwagę na jego rozmiar, większość konkurencyjnych produktów jest stanowczo większa np. 17cm x 31cm x 10 cm o wadze ponad 2kg !!! Jest to naprawdę kompaktowy model, idealny do pracy w domu ,co potwierdzają komentarze naszych zadowolonych klientów.
Niezawodność tego modelu została potwierdzona przez tysiące użytkowników.Tanie materiały eksploatacyjne ( filtry , nebulizator , maseczki dla dzieci i dorosłych , końcówki doustne i donosowe można u nas dokupić ) to dodatkowy atut . Niewielkie rozmiary , bogate wyposażenie orazł łatwość użycia czyni go idealnym inhalatorem do uzytku domowego .
 
 PRZYKŁADY ZASTOSOWANIA
 
Terapia inhalacyjna górnych dróg oddechowych: przewlekły nieżyt nosa i gardła, przewlekłe, nieswoiste stany zapalne nosa, gardła i krtani, alergiczny nieżyt nosa, nawracające i przewlekłe stany zapalne zatok przynosowych, nieżyt krtani oraz stany wyczerpania głosowego...
Terapia inhalacyjna płuc i oskrzeli: przewlekłe i nawracające zapalenia oskrzeli, astma oskrzelowa, stany po zapaleniach płuc...
Stosowane leki: Flixotide,Pulmicort, Budesonid, Miflonide, sól fizjologiczna...
Dla kogo: dzieci,dorośli (w tym osoby w podeszłym wieku) 

Inhalator  KT BABY jest przeznaczony do użytkowania w domu. Jest wyposażony w długi przewód powietrzny. Dzięki tak długiemu przewodowi oraz specjalnej konstrukcji nebulizatora KARDIO-TEST , która zapobiega wylewaniu się leku możliwa jest inhalacja  nawet bardzo ruchliwych dzieci a także osób znajdujących się w pozycji leżącej. Inhalator  KT Family PROmoże być stosowany przy wszelkiego rodzaju inhalacjach, przy nebulizacji soli fizjologicznej i najpopularniejszych leków np. Flixotide, Budesonid, Pulmicort czy Miflonide. Idealny do zwalczania sezonowych przeziębień, kataru i innych dolegliwości dróg oddechowych. Niezawodność tego modelu potwierdzona przez tysiące użytkowników. Tanie materiały eksploatacyjne (filtr, nebulizator) to dodatkowe atuty.

SPECYFIKACJA :

 • Waga: 1,5 kg
 • Pojemnośc komory nebulizatora maks 6 ml
 • Ciśnienie maksymalne: 2,3 bar
 • Wielkość czasteczek: MMAD (50%)
 • Poziom hałasu: 63 dB
 • Zasilanie sieciowe 230V
 • Gwarancja: 2 lata

SKŁAD ZESTAWU:

 • Kompresor
 • Nebulizator 
 • Przewód powietrzny 2 m 
 • Maska PVC dla dorosłych 
 • Maska PVC dla dzieci
 • Koncówka do nosa 
 • Zapasowy filtr stożkowy
 • Koncówka doustna
 • Etui transportowe
Nebulizator KARDIO-TEST  jeden z najlepszych nebulizatorów na rynku. 
Nebulizator  jest jednym z najskuteczniejszych i najbardziej wszechstronnych nebulizatorów na rynku . 
 
Nebulizator  wydajny, bardzo efektywny, pojemność 6ml, konstrukcja zapobiegająca wyciekowi zawartości z pojemnika
Nebulizator  jest wysoce wydajnym nebulizatorem, zwiększającym skuteczność inhalacji. 
Specjalna konstrukcja zapobiega wyciekowi zawartości pojemnika. 
Całkowita pojemność nebulizatora wynosi 6 ml co pozwala na jednorazowe podanie pełnej dawki leku zapisanego przez lekarza.

ZNIKOMA ILOŚĆ NIEWYKORZYSTANEGO LEKU
Geometria nebulizatora została optymalnie zaprojektowana tak, aby w połączeniu z  precyzyjnym wykończeniem jego wewnętrznych powierzchni (są niezwykle gładkie) uzyskać efekt maksymalnego wykorzystania nebulizowanego leku. 
 
NEBULIZACJA JEST MOŻLIWA W KAŻDEJ POZYCJI 
Innowacyjna konstrukcja urządzenia, pozwala na niezakłóconą nebulizację również przy zastosowaniu minimalnych dawek leku. 
Inhalator Microlife NEB 800

Inhalator Mesh NEB 800

Przenośny inhalator membranowy NEB 800 charakteryzuje się wysoką wydajnością, jest niezwykle cichy ilekki. Charakteryzuje się szybkim procesem inhalacji oraz niewielkimi rozmiarami cząsteczek rozpylanego leku.Można nim podawać wszystkie leki do inhalacji za wyjątkiem NEBUDOSE Hialurnic i Hypertonic.

Inhalator pneumatyczno-tłokowy Medel Family

Inhalator pneumatyczno tłokowy MEDEL Family  Evo z nebulizatorem EVO - gwarantujący dobrą efektywność i przyspieszoną szybkość nebulizacji.

Ultracichy kompresor ułatwi inhalację, bo dziecko nie bedzie się go bało. W trakcie inhalacji spokojnie będzie mogło oglądać bajkę .

CAŁKOWICIE NOWA GENERACJA rewolucyjna konstrukcja z 3 łożyskami kulkowymi i 2 zintegrowanymi tłumikami

Przyspieszona nebulizacja 2ml w 5 minut.

Dzieci nie będą miały czasu by się zniecierpliwić przedłużającą się inhalacją.

Wyposażony w nebulizator EVO .

Nebulizator gwarantujący dobra efektywność i przyspieszoną szybkość nebulizacji.

    wielkość cząsteczek (MMAD) 3,16 µm

    minimalna objętość napełnienia: 2 ml

    maksymalna objętość napełnienia: 8 ml

Uchwyt zintegrowany z obudową .

Specjalny uchwyt ułatwia przenoszenie inhalatora.

Saszetka na akcesoria.

Ułatwia przechowywanie, po inhalacji i umyciu akcesoriów możemy je schować do saszetki co zapobiegnie zakurzeniu się przewodu, maseczek i nebulizatora.

Inhalator pneumatyczno-tłokowy Microlife NEB 10A

Inhalator Microlife NEB 10A to profesjonalny inhalator to pracy ciągłej wyposażony w dwusystemowy nebulizator. Zestaw inhalacyjny umożliwia inhalację dróg oddechowych oraz irygację zatok przynosowych oraz czołowych w jednym urządzeniu.

Wydajność dwu systemowego nebulizatora tempo nebulizacji dla Na Cl:

- Inhalacja dróg oddechowych 0,55 ml/min

- Irygacja zatok przynosowych 5,58 ml/min

Inhalator ROSSMAX NI 60Q tłokowy (Piesek) 1 sztuka

Inhalator tłokowy marki Rossmax "piesek" jest stworzony z myśla o osobach najmłodszych. Jest wykonany z wysokiej jakości produktow. Stanowi świetne połączenie właściwości leczniczych z zabawą.

Regulowany zawór nebulizatora pozwala użytkownikom dostosować tempo inhalacji od 0.08 ml/min (zamknięty zawór) do 0.2 ml/min (otwarty zawór) przy stałym rozmiarze cząstek 3 mikrometry.

Inhalator tłokowy MICROLIFE NEB 200

Inhalator NEB 200 jest urządzeniem do terapii aerozolowej, nadaje się do użytku domowego. Jest stosowany do rozpylania płynów oraz płynnych leków (aerozoli), do leczenia górnych i dolnych dróg oddechowych.

Dane techniczne:

 • wydajność aerozolu: 0,4 ml/min. (NaCl 0,9%)
 • wielkość cząstek: 71.2% < 5 µm, 3,16 µm (MMAD)
 • maksymalny swobodny przepływ powietrza: 15 l/min.
 • operacyjny przepływ powietrza: 5,31 l/min.
 • odgłos pracy: 52 dBA
 • zasilanie elektryczne: 230 V, 50 Hz AC
 • długość kabla sieciowego: 1,6 m
 • pojemność zbiornika na lek: min. 2 ml, max. 8 ml
 • ilość osadu: 0,8 m
 • tryb pracy: 30 min. pracy / 30 min. odpoczynku
 • warunki pracy: 10 - 40 °C / 50 - 104 °F, maksymalna wilgotność względna 30 - 85%
 • waga 1300 g
 • wymiary: 92 x 160 x 140 mm


Zestaw zawiera:

 • kompresor
 • kabel sieciowy
 • kompresor (pojemnik na lek)
 • przewód powietrzny
 • ustnik
 • maska inhalacyjna dla dorosłych
 • maska inhalacyjna dziecięca
 • końcówka do nosa
 • filtr powietrza
Inhalator Tłokowy Rossmax NE 100

Stała wielkość cząstek dla uzyskania lepszego efektu leczenia – MMAD 3,65 μm

 Prędkość nebulizacji ≥0.3 ml/min

Silny i wydajny kompresor tłokowy zapewnia szybką i sprawną inhalację.

Niski poziom hałasu, dzięki zastosowaniu dodatkowego wytłumienia kompresora – poniżej 55dBA

W zestawie inhalatora znajdują się: maska do inhalacji dla dorosłych, maska do inhalacji dla dzieci, wygodny ustnik, nebulizator, 5 szt. zapasowych filtrów, przewód powietrza.

Urządzenie posiada 2 letni okres gwarancji

Medel Family PLUS inhalator pneumatyczny tłokowy dla całej rodziny

Inhalator Medel Family Plus z nebulizatorem Medel Jet Plus


Aktywowany wdechem nebulizator Medel Jet Plus charakteryzuje się wyjątkowo wysoką wydajnością.
Został zaprojektowany z myślą o maksymalnym ograniczeniu utraty leku, w tym celu zastosowano system podwójnych zaworów.

W trakcie inhalacji, kiedy mgiełka aerozolu zostaje wytworzona z leku za pomocą kompresora,  a pacjent bierze wdech, jeden z zaworów pozostaje otwarty i uwalnia lek, co znacznie podnosi wydajność nebulizacji i minimalizuje utratę leku.

Po wydechu jeden zawór zamyka się, a drugi zawór nie pozwala na samowolne uwalnianie się mgiełki z nebulizatora, tym samym zapobiega ulatnianiu się leku.

Wydajna i skuteczna terapia dróg oddechowych w Twoim domu z Inhalatorem Medel Family PlusFrakcja respirabilna czyli przyswajalność mgiełki leku, w drogach oddechowych przy zastosowaniu nebulizatora  Medel Jet Plus wynosi aż 92,6 %.

Cząsteczka o wielkości 0,8  μm (MMAD) będzie docierała i  wchłaniała się najlepiej w dolnych drogach oddechowych.

Terapia przy użyciu  nebulizator Medel Jet Plus przyniesie ulgę i wyraźnie wspomoże leczenie u osób cierpiących na przewlekłe zapalenie płuc, POChP, ostre zapalenie oskrzeli i inne schorzenia dolnych dróg oddechowych.

Medel Family Plus to inhalator stworzony z myślą o dorosłych i dzieciach. Atrakcyjny i pomysłowy design, pozwala na łatwą obsługę urządzenia. Zintegrowana rączka umożliwia przenoszenie inhalatora w bezpieczny sposób.

Nebulizator Medel Jet Plus umieszczany jest na zewnątrz obudowy inhalatora wyklucza to konieczności otwierania, instalowania oraz wyjmowania nebulizatora. Ponadto ilość leku w pojemniku łatwo kontrolować w trakcie inhalacji, która trwa tylko 5 minut dla 1,5 ml lekarstwa.

Ultracichy kompresor z nowoczesnym systemem wyciszania dźwięku

W inhalatorze Medel Family Plus zastosowano system wyciszania dźwięku kompresora, umieszczono w nim najnowszej generacji konstrukcję z trzema łożyskami kulkowymi i dwoma zintegrowanymi tłumikami.

Domownicy korzystający z inhalatora Medel Family Plus będą słyszeli 52dBA czyli tylko cichy dźwięk kompresora oraz wszelkie inne odgłosy w otoczeniu. Inhalowane dziecko lub maluch przebywający w pobliżu włączonego Family z łatwością zaakceptuje formę pracy inhalatora.  

Maska Medel Soft Touch dla podniesienia komfortu inhalacji u dzieci i dorosłych

W zestawie akcesoriów dołączonych do inhalatora Medel Family Plus, znajdują się dwie maski Medel Soft Touch, dla dorosłych oraz dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia. Maseczki są zakończone miękką i przyjemną dla skóry uszczelką, która zapobiega podrażnieniom delikatnej skóry twarzy. Szczelnie przylegająca maska ma fundamentalne znaczenie  dla osób, które nie chcą lub nie mogą stosować ustnika.

Dla najmłodszych pacjentów maseczka jest jedynym rozwiązaniem, wystarczy, że dziecko będzie oddychało, a mgiełka z nebulizatora wraz z wdechem będzie kierowana do dróg oddechowych. Maski łatwo utrzymać w czystości, wystarczy umyć je w letniej wodzie z niewielkim dodatkiem płynu do naczyń, osuszyć i schować.

Zestaw z inhalatorem Medel Family Plus

W zestawie z inhalatorem Medel Family Plus są, nebulizator Medel Jet Plus, ustnik, końcówka do nosa, przewód powietrzny, zamienne filtry powietrza, maska Medel Soft Touch dla dorosłych, Maska Medel Soft Touch dla dzieci 6m+, karta gwarancyjna, instrukcja w języku polskim oraz wygodna i poręczna torba Medel do bezpiecznego przechowywania i transportowania akcesoriów.
5 lat gwarancji.

DANE TECHNICZNE:

 • Wymiary 18,8 x Ø 13,6 cm
 • MMAD (μm) 0,8 µm
 • Frakcja respirabilna 92,6 %
 • Tryb pracy przerywany
 • Głośność 52 dBA
 • Przepływ maksymalny ( /min) 5,1 l/min
 • Ciśnienie maksymalne (bar) 2,2 bar
 • Minimalna pojemność nebulizatora 2 ml
 • Maksymalna pojemność nebulizatora 8 ml
 • Waga urządzenia 1,5 kg
 • Zasilanie Sieciowe
 • Dodatkowe informacje Tryb pracy przerywany 30 minut pracy / 30 minut odpoczynku
 • Skład zestawu: inhalator Medel Family Plus, nebulizator Medel Jet Plus, ustnik, końcówka do nosa, przewód powietrzny, zamienne filtry powietrza, maska Medel Soft Touch dla dorosłych, Maska Medel Soft Touch dla dzieci 6m+, karta gwarancyjna, instrukcja w języku polskim
 • Szybkość nebulizacji ( /min) 1,5 ml / 5 minut


Nebulizator +ustnik do inhalatora Clenny 2

Nebulizator z ustnikiem do inhalatora Clenny 2, Clenny 3 oraz E-Neb to pojemnik na lek (nie może być stosowany bez inhalatora), z tworzywa wysokiej jakości o pojemności 6ml. Jest wygodny w użyciu i bardzo niewielki. Stosowany jest w inhalatorach Clenny 2, Clenny 3 oraz E-Neb.

Kod producenta: RESP MEDEL 91275||x Nebulizator + ustnik do inhalatora CLENNY 2

SANITY PRO Inhalator 2w1

Inhalator PRO – profesjonalny i precyzyjny inhalator przeznaczony do leczenia górnych i dolnych partii dróg oddechowych. Obsługa tego urządzenia jest bardzo prosta. Generuje ono mgiełkę leczniczą z cząsteczkami, które mają wystarczająco mały rozmiar, aby dotrzeć do płuc i zapewnić maksymalną skuteczność terapii. W inhalacji można stosować wszystkie standardowe leki wziewne w postaci ciekłej. Inhalator wytwarza aerozole o różnej charakterystyce, co pozwala dostosować terapię do patologii oddechowej występującej u danego pacjenta.

ZALETY URZĄDZENIA:

 • Oczyszczanie i inhalacja w jednym – wyposażony w Nosalek Jet – irygator do oczyszczania jamy nosowej i zatok.
 • Regulacja wielkości cząsteczek – możliwość wyboru leczenia w zależności od potrzeb pacjenta.
 • Cząsteczka MMAD 1,82 µm – także dla dolnych dróg oddechowych.
 • Wysoka wydajność inhalacji – aplikacja 1 ml leku już w 2 minuty!
 • Wysoka wchłanialność leku – dzięki systemowi zaworów wdechowo-wydechowych ograniczających straty leku.
 • Praktyczny, wygodny schowek na wyposażenie i pełen zestaw akcesoriów.
 • Przeznaczony do pracy ciągłej – do długotrwałych terapii w warunkach domowych.
 • Inhalator dla całej rodziny, doskonały dla dzieci oraz osób dorosłych Przeznaczony do wszystkich rodzajów leków – również, substancji oleistych

Wskazania: przewlekłe zapalenia i choroby płuc, mukowiscydoza (postać´ płucna), stany pozapalne płuc i nawracające zapalenia płuc, rozedma płuc, przewlekła obstrukcyjna choroba płuc (POChP), chroniczny bronchit, nadciśnienie tętnicze płuc, zapalenie oskrzeli i oskrzelików, astma oskrzelowa, nieżyt oskrzeli, zapalenie tchawicy, zapalenie krtani, ostre i przewlekłe zapalenie nosa i zatok przynosowych, zapalenie gardła, stany pooperacyjne np. po resekcji przegrody nosa lub usunięciu polipów, nawilżanie i łagodzenie podrażnionego gardła i śluzówki, alergiczny nieżyt nosa, powiększone migdałki, stany wyczerpania głosowego. Inhalacje wspomagają ogólną profilaktykę dróg oddechowych, przeciwdziałają skutkom alergii oraz są pomocne w walce z grzybicą dolnych i górnych dróg oddechowych.

1 FAZA: Oczyszczanie Oczyszczanie i nawilżanie jamy nosowej i zatok.

2 FAZA: Inhalacja (3 stopnie inhalacji)

Poz. 1 Inhalacja dolnych dróg oddechowych 1,82 µm MMAD

Poz. 2 Inhalacja tchawicy/oskrzeli 2,97 µm MMAD

Poz. 3 Inhalacja górnych dróg oddechowych (nosa, gardła, zatok) – cząsteczki aerozolu 5,03 µm MMAD

DANE TECHNICZNE:

 • Nebulizator z kompresorem tłokowym
 • Wydajność´ nebulizacji: 0,5 ml/min
 • Wydajność´ irygacji: nawet 5,3 ml/min
 • Przepływ powietrza: 14 l/min
 • Poziom szumu: 58 dB
 • Waga: 2 kg
 • Zestaw do inhalacji zawiera: Irygator Nosalek Jet Nebulizator, pojemność 12 ml, kompresor tłokowy, przewód powietrza (dł. 2 m), przewód zasilający, 2 filtry, maska dla dorosłych, maska dla dzieci, ustnik, końcówka do nosowa.
 • Ważne: gwarancja 5 lat serwis door to door.
SANITY SIMPLE Inhalator Nebulizator (Smart&Easy)
Inhalator Sanity Simple (Smart&Easy) to kompresor tłokowy elektryczny z systemem nebulizacji aerolozowej wysokiej jakości stosowany w celach leczniczych. Zapewnia szybkie, precyzyjne i efektywne podanie leku do chorobowo zmienionych miejsc układu oddechowego. Jest bardzo prosty w obsłudze, działa szybko i sprawnie, dając pewność skutecznej aplikacji. Urządzenie jest lekkie, niewielkich rozmiarów, a przy tym wygodne w użyciu i konserwacji. Mogą go stosować zarówno dorośli, jak i dzieci. Posiada bardzo dobre parametry techniczne, min.: mmad równe 2,44um, czy średnią wydajność nebulizacji na poziomie 0,35ml/min.
 
Nebulizację (aerozoloterapię) zaleca się w leczeniu dróg oddechowych niemowląt i dzieci. Zabieg ten należy do metod nieagresywnych i bezbolesnych, a zarazem wysoce skutecznych. Inhalator Smart&Easy zalecany jest do stosowania w leczeniu astmy oskrzelowej, przewlekłej obturacyjnej choroby płuc, w dolegliwościach oraz profilaktyce dróg oddechowych, w przypadku alergii, mukowiscydozy, chronicznego bronchitu, w stanach po zapaleniu płuc, w nawracających się zapaleniach płuc, w przypadku przeziębień, kataru itp., przewlekłego nieżytu nosa i gardła, w stanach zapalnych zatok przynosowych, przy grzybicach jamy ustnej i gardła oraz w stanach pooperacyjnych np. po resekcji przegrody nosa lub po usunięciu polipów.
 
 • Mały, poręczny i lekki
 • Niski poziom hałasu i drgań
 • Szybkie podanie leku
 • Przeznaczony dla całej rodziny
 • Wygodna torba na urządzenie
 • Długi przewód zasilający.
 • Gwarancja 3 lata door to door.

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA:

 • Kompresor tłokowy
 • Nebulizator HI-FLO Jet
 • Maska inhalacyjna dla dorosłych
 • Maska inhalacyjna dla dzieci
 • Ustnik
 • Rurka powietrzna (dł. 2 m)
 • 2 filtry
 • Końcówka do nosa
 • Kabel zasilający (dł. 1,5m)
 • Torba na inhalator

DANE TECHNICZNE:

 • kompresor tłokowy z systemem nebulizacji aerozolowej,
 • zasilanie: 230V (50hz),
 • zużycie energii: 170VA,
 • maksymalne ciśnienie: 250kpa, (2,5bar),
 • maksymalny przepływ powietrza: 14l/min.,
 • ciśnienie robocza: 110kpa,
 • roboczy przepływ powietrza: 4,8l/min. przy 100kpa,
 • średnia wydajność nebulizacji: 0,35ml/min (przy 4ml roztworu 0,9% nacl),
 • mmad: 2,44µm,
 • gsd: 2,87,
 • waga: 1,45kg,
 • wymiary: 130 (dł.) x 89(wys.) x 146 (gł.) mm,
 • poziom hałasu: 60dB,
 • min. pojemność nebulizatora: 2ml.
TECH-MED Inhalator kompresorowy TM-NEB ULTRA

Inhalator TM-NEB ULTRA Zestaw do inhalacji-nebulizacji dla całej rodziny.

OPIS PRODUKTU

Inhalator TM-NEB ULTRA umożliwia podawanie leków za pomocą nebulizacji w domowych warunkach, dzięki czemu świetnie sprawdzi się podczas terapii górnych i dolnych dróg oddechowych. Model TM-NEB ULTRA pracuje w trybie przerywanym pod maksymalnym ciśnieniem 2,5 bara. Urządzenie wyposażone jest w dwie maseczki różnej wielkości, które pozwalają efektywnie korzystać ze sprzętu zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Inhalator jest lekki i prosty w obsłudze, a wszystkie jego elementy można wygodnie przechowywać w dołączonym etui. Produkt jest objęty 3-letnią gwarancją.

SKŁAD PRODUKTU:

 • Inhalator pneumatyczny tłokowy przeznaczony do pracy przerywanej
 • Pojemność komory maks. 6ml
 • Wielkość cząstek MMD (50%) < 5 mikronów
 • MMAD 2,5 mikronów
 • Maksymalne ciśnienie: 250 kPa (2,5 bar)
 • Poziom hałasu 63 dBA
 • Zasilanie sieciowe 230V
 • Gwarancja: 36 miesięcy

SKŁAD ZESTAWU:

 • Inhalator TM-NEB ULTRA
 • Nebulizator
 • Kompresor
 • Maska dla dzieci
 • Maska dla dorosłych
 • Końcówka do nosa
 • Końcówka doustna
 • Przewód powietrzny 2m
 • Zapasowy filtr 1op. (5szt.)
 • Etui transportowe
 • Instrukcja obsługi w języku polskim


TECH-MED Inhalator TM-NEB BABY

OPIS PRODUKTU
Inhalator penumatyczno-tłokowy TM-NEB BABY przeznaczony jest do terapii górnych i dolnych dróg oddechowych. Urządzenie charakteryzuje się wysoką stabilnością pracy. Solidnie i starannie wykonany inhalator TM-NEB BABY jest prosty w obsłudze, lekki i ma przewód powietrzny o długości 2 metrów. W zestawie posiada miękką, delikatną i przyjazną dla twarzy dziecka maseczkę do inhalacji. Inhalator jest lekki i prosty w obsłudze, a wszystkie jego elementy można wygodnie przechowywać w dołączonym etui. Produkt jest objęty 3-letnią gwarancją.

SPECYFIKACJA I DANE TECHNICZNE


 • Inhalator pneumatyczny tłokowy przeznaczony do pracy przerywanej 30 min. włączone / 30 min. wyłączone
 • Pojemność komory maks. 6ml
 • Wielkość cząstek MMD (50%) < 5 mikronów
 • MMAD 2,5 mikronów
 • Maksymalne ciśnienie: 250 kPa (2,5 bar)
 • Poziom hałasu 63 dBA
 • Gwarancja: 36 miesięcy   SKŁAD ZESTAWU

   • Inhalator TM-NEB BABY
   • NebulizatorKompresor
   • Maska dla dzieci
   • Maska dla dorosłych
   • Końcówka do nosa
   • Końcówka doustna
   • Przewód powietrzny 2m
   • Zapasowy filtr 1op. (5szt.)
   • Etui transportowe
   • Instrukcja obsługi w języku polskim
   TECH-MED Inhalator TM-NEB MINI 1szt.
   CECHY:
   Kompaktowy i cichy inhalator kompresorowy. Znakomicie sprawdza się jako urządzenie przenośne.

   •    Lekki i bardzo poręczny - waży zaledwie 180 gramów
   •    Bardzo cicha praca
   •    Pojemność komory nebulizatora maks. 10 ml
   •    Szybkość nebulizacji 0,3 ml/min
   •    Wielkość cząstek MMAD ok. 3,9 mikronów
   •    Poziom hałasu < 58 dB
   •    Wymiary: 115x77x42 mm
   •    Maksymalne ciśnienie ok. 75 kPa (0,75 bar)
   •    Automatyczny wyłącznik czasowy
   •    Zasilanie: 4 baterie AA lub zasilacz sieciowy
   •    Gwarancja: 36 miesięcy
   •    Wyrób medyczny.


   © 2016 aptekarosa.pl Wszystkie prawa zastrzeżone