Allergo-Comod krople do oczu 10 ml

Allergo-Comod - krople do oczu, roztwór.

Bepanthen Eye krople do oczu 20 sztuk x 0,5 ml
Skład:

Hialuran sodu 0,15%, dekspantenol 2%.


Działanie:
Hialuran sodu, tworzy równomierną, trwałą i długo utrzymującą się warstwę ochronną na powierzchni oka bez ujemnego wpływu na widzenie. Dekspantenol, zwiększa właściwości nawilżające hialuranu sodu oraz regeneruje i chroni powierzchnię oka.

Wskazania:
Zabezpiecza, nawilża i tworzy warstwę ochronną na powierzchni oka. Nie zawiera konserwantów, można stosować u osób noszących szkła kontaktowe, praktyczne jednorazowe pojemniki.

Dawkowanie:
Wkropić 1-2 krople do każdego oka lub na wewnętrzną powierzchnię soczewki kontaktowej. Powoli zamknąć oczy, żeby płyn mógł równomiernie pokryć całą powierzchnię oka.
Blephaclean chusteczki do powiek 20 sztuk

Dobrze tolerowany płyn oczyszczający. Do codziennej pielęgnacji skóry powiek i wrażliwych partii skóry oraz utrzymania higieny skóry powiek przed i po zabiegach okulistycznych. Nie zawiera konserwantów.

Cataroft krople do oczu 10 ml

CATAROFT to nawilżający, izotoniczny roztwór do oczu, który zawiera dodatkowo jodek potasu.

DEMOXOFT LIPOŻEL Żel 15 ml

DEMOXOFT lipożel polecany jest do specjalistycznej ochrony i pielęgnacji powiek w przypadku takich objawów jak świąd i podrażnienie.

DEMOXOFT płyn 100 ml

DEMOXOFT Płyn to preparat do specjalistycznej pielęgnacji i oczyszczania podrażnionej skóry powiek w przypadku takich objawów jak świąd i podrażnienie.

Ektin krople do oczu 10 ml

EKTIN to wyrób medyczny, który zawiera Ectoin, naturalną cząsteczkę o działaniu ochronnym dla komórek, zmniejszającą stany zapalne, wykazującą właściwości stabilizujące i błony komórkowe, oraz kwas hialuronowy odpowiadający ludzkiemu, naturalną cząsteczkę poprawiającą komfort oka dzięki silnym właściwościom wiązania wody i właściwościom stabilizującym.

Eyeye All in One płyn do soczewek 100ml

Płyn do pielęgnacji soczewek kontaktowych Eyeye All in One with pro-vitamin B5 100 ml.

Nominowany do nagrody ID-NL Jaarprijs przyznawanej w Holandii za Najlepszy Wynalazek Roku.

Hyal Drop Multi krople nawilżające 10 ml

Działanie:nawilża i odświeża oczy w przypadku uczucia suchości, podrażnienia i zmęczenia oczu. Opakowanie:10ml Wskazania:Krople Hyal-Drop® multi należy stosować w stanach niedoboru łez (tzw. zespół „suchego oka"), którym towarzyszą takie objawy jak uczucie suchości oka, pieczenie lub zmęczenie oczu. Przyczyną tych objawów może być praca przy monitorze, długotrwałe oglądanie telewizji, suche powietrze w pomieszczeniach, suche powietrze w pomieszczeniach ogrzewanych lub klimatyzowanych, dym papierosowy lub wymuszony nawiew powietrza. Również zażywanie niektórych leków (np. pigułek antykoncepcyjnych), niektóre schorzenia, a także konserwanty zawarte w niektórych kroplach do oczu mogą przyczyniać się do rozwoju zespołu „suchego oka". Dawkowanie:W razie potrzeby należy wpuścić jedną kroplę Hyal-Drop® multi do worka spojówkowego. Ponieważ krople Hyal-Drop® multi nie zawierają konserwantów, mogą być używane codziennie, tak czesto jak to konieczne. Krople Hyal-Drop® multi są bardzo dobrze tolerowane również w przypadku długotrwałego stosowania. Skład:kwas hialuronowy 2,4 mg/ml, bez konserwantów Uwagi:Zawarty w Hyal-Drop® multi kwas hialuronowy: - to naturalnie występująca w organizmie ludzkim (także w łzach) substancja; - natychmiast i długotrwale nawilża powierzchnię oka; - przynosi ulgę i redukuje dyskomfort; - jest bezpieczny również przy długotrwałym stosowaniu. Dzięki opatentowanemu mechanizmowi dozującemu krople Hyal-Drop® multi: - nie zawierają konserwantów; - są sterylne i bezpieczne w stosowaniu przez 3 miesiące po otwarciu; - aplikacja jest łatwa i precyzyjna - zakraplacz uwalnie pojedynczą kroplę.

Hylo-Care krople do oczu 10 ml

Krople do nawilżania oczu.

Mogą być stosowane ze wszystkimi typami soczewek kontaktowych.

KeratoStill krople do oczu 10 ml

KeratoStill jest jałowym roztworem hydroksymetylopropylocelulozy i dekspantenolu który może być stosowany na tkanki oka do nawilżania, powlekania, łagodzenia i wspomagania regeneracji nabłonka rogówki.

© 2016 aptekarosa.pl Wszystkie prawa zastrzeżone