AndroVit Plus 30 kapsułek

Suplement diety wspomagający: wydolność organizmu, prawidłowy metabolizm energetyczny, prawidłową sprawność seksualną oraz płodność

Braveran na sprawność seksualną 8 tabletek

Braveran to suplement diety pomagający utrzymać właściwą sprawność seksualną.

CALIVITA Vital Man 60 tabletek

VitalMan to specjalnie opracowany skład pod kątem męskich potrzeb. Nie tylko poprawi Twoją wydajność fizyczną i umysłową (korzeń żeń-szenia, korzeń Maca, guarana), ale przede wszystkim zadba o Twoją seksualność, libido (liść Damiana, korzeń Maca) oraz prawidłowe funkcjonowanie prostaty (korzeń pokrzywy). 

Mężczyźni prowadzący satysfakcjonujące życie seksualne żyją dłużej i są szczęśliwsi. Badania pokazują również, że są mniej zagrożeni atakiem serca, problemami z prostatą, mają lepszą odporność, samoocenę i śpią spokojniej. To także doskonałe ćwiczenie dla poprawy sylwetki i kondycji. 

CALIVITA Vital Woman 60 tabletek

Współczesna kobieta stara się jednocześnie sprostać oczekiwaniom jako bizneswoman, gospodyni domowa, matka, żona. To ogromne obciążenie dla organizmu płci pięknej. W związku z tym często panie są przemęczone, rozdrażnione, cierpią na migreny, bezsenność.

Jak to się uwidacznia?

Kobieta traci cierpliwość do dzieci, w pracy brakuje jej sił i ma trudności z koncentracją, a wieczorem jest na tyle wyczerpana, że dopada ją ból głowy, bezsenność i inne dolegliwości. Często sytuacje stresowe kobiety "zajadają", czyli czerpią satysfakcję z jedzenia nadmiernych ilości słodyczy, w efekcie czego przybywają na wadze. U niektórych pań stres negatywnie wpływa na funkcjonowanie układu moczowego i trawiennego. Tak jednak być nie musi!

Badania dowodzą, że osoby kochające się częściej żyją dłużej oraz są szczęśliwsze. Co więcej podczas łóżkowych zabaw możesz spalić dodatkowe kalorie, na czym z pewnością zyska Twoja sylwetka.

Clavin 20 + 8 kapsułek gratis

Suplement diety zawierający składniki wspomagające erekcję.

Doppelherz aktiv dla mężczyzn 30 kapsułek

Preparat specjalnie opracowany dla mężczyzn pragnących zwiększyć swoją potencję seksualną. Żeńszeń peruwiański (maka) oraz żeńszeń koreański wpływają na mechanizmy fizjologiczne umożliwiające erekcję oraz zwiększające popęd płciowy (libido).

DUREX PLAY Nakładka wibracyjna 1 sztuka

Działanie: Nakładka wibracyjna Durex Play™ została zaprojektowana, by dostarczyć obojgu partnerom 20 minut wibrujących doznań. Zapewnia maksimum przyjemności, wrażeń i zabawy z wibracjami. Jest prosta w użyciu, łatwo ją włączyć i wyłączyć, doskonale sprawdza się podczas eksperymentowania.

Nakładka wibracyjna Durex może być używana z prezerwatywą lub bez. Jeśli używasz prezerwatyw, upewnij się, że najpierw założysz prezerwatywę, a dopiero potem nakładkę wibracyjną Durex.

Durex Pleasure Ring pierścień erekcyjny 1 sztuka

Durex Pleasure Ring Pierścień Erekcyjny to proste i bezpieczne w użyciu oraz skuteczne rozwiązanie dla silniejszej i dłużej trwającej erekcji. Nałożony na trzon penisa, usprawnia ukrwienie członka oraz tym samym umożliwia czerpanie pełnej przyjemności przez dłuższy okres czasu.
Wykonany jest z rozciągliwego materiału, tym samym pasuje na każdy rozmiar i kształt członka. Durex Pierścień erekcyjny jest bezpieczny dla zdrowia. Zapewnia intensywną przyjemność na dłużej dla obojga partnerów.

Największe zalety przedmiotu:

  • nowy unikalny kształt skutecznie podtrzymujący erekcję,
  • zwiększa przyjemność dla obojga partnerów,
  • pierścień można stosować z prezerwatywą oraz żelem intymnym,
  • bezpieczny dla zdrowia.
FERTILMAN PLUS 120 kapsułek

Fertil Man plus to suplement diety zawierający witaminy i mikroelementy pozytywnie wpływające na jakość nasienia.

Inventum tabletki do rozgryzania i żucia 25mg 2tabletki

Inventum zawiera substancję czynną - syldenafil. która należy do leków z grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5 (PDE5).

Inventum tabletki do rozgryzania i żucia 25mg 4tabl.

Inventum zawiera substancję czynną - syldenafil. która należy do leków z grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5 (PDE5).

MAXON ACTIVE 2 tabletki

Produkt leczniczy MAXON ACTIVE jest wskazany do stosowania u dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji.

© 2016 aptekarosa.pl Wszystkie prawa zastrzeżone