Aliness Magnez chelatowany 100 kapsułek

Głównymi składnikami suplementu diety Magnez Chelatowany 560 mg + Wit. B6 są magnez (w postaci najwyższej jakości chelatu aminokwasowego magnezu o wysokiej biodostępności) oraz witamina B6.

Magnez chelatowany Aliness to innowacyjny produkt na rynku w postaci wysokiej jakości diglicynianu magnezu oraz wyłącznie witaminy B6. Nie używamy w nim dodatków technologicznych, barwników itp.

Asmag forte 50 tabletek

Preparat stosowany w celu uzupełnienia niedoboru magnezu.

Asparaginian 100 tabletek

Suplement diety uzupełnia niedobory magnezu i potasu w diecie - 2x więcej tabletek w tej samej cenie.

Asparaginian Cardio-Duo 50 tabletek

Asparaginian Cardio Duo - suplement diety
Dwa preparaty w jednym:
Asparaginian Extra – suplement magnezu i potasu + Biowitalne – składniki wspomagające serce i krwioobieg.

Asparaginian Extra 50 tabletek

Suplement diety uzupełniający codzienną dietę w magnez i potas z dodatkiem asparaginianu.

Aspargin 50 tabletek

Aspargin zawiera dobrze przyswajalną mieszaninę soli magnezowej i potasowej kwasu asparaginowego. Magnez jest aktywatorem wielu enzymów, pośredniczy w wytwarzaniu i transporcie energii w organizmie. Jest niezbędny w czynności mięśnia sercowego, układu nerwowego, mięśniówki gładkiej naczyń oraz mięśni prążkowanych. Niedobór magnezu zwiększa ryzyko choroby wieńcowej, zawału serca i zaburzeń rytmu serca. Objawami niedoboru magnezu są: nadpobudliwość, trudności z koncentracją, zwiększona podatność na stres, zaburzenia pracy mięśni szkieletowych. Potas uczestniczy w czynności układu nerwowego i sercowo-naczyniowego oraz w przewodnictwie nerwowo mięśniowym. Niedobór potasu stanowi zagrożenie dla prawidłowej czynności układu krwionośnego, wydalniczego i regulacji gospodarki wodno – elektrolitowej (odpowiedzialnej za utrzymanie prawidłowego ciśnienia i kwasowości krwi). Kwas asparaginowy bierze udział w przekazywaniu bodźców w ośrodkowym układzie nerwowym.

BluMag Cardio jedyny 30 kapsułek

Suplement diety BluMAG cardio jedyny to połączenie kwasów omega-3 oraz magnezu i witaminy B6 w ilości 100 % zalecanego dziennego spożycia.

Blumag jedyny 30 kapsułek

Suplement diety Blumag jedyny - połączenie dwóch składników aktywnych - magnezu i witaminy B6, w ilościach pokrywających w 100 % dzienne zapotrzebowanie.

BluMag Skurcz Jedyny duo 60 kapsułek

BluMAG skurcz jedyny duo to 1 kapsułka na dzień zawierająca 100 % zalecanego dziennego spożycia magnezu  i witaminy B6 oraz 1 kapsułka na noc z potasem.

Bodymax Magnez+B6 60 tabletek z plastrami Salvequick 5sztuk
BODYMAX Magnez + B6 - suplement diety.

Salvequick Aloe Vera, plaster na pęcherze i otarcia, 5 sztuk:
 
Plaster na pęcherze i otarcia, wykonany z zaawansowanego, hydrokoloidalnego materiału: przynosi natychmiastową ulgę w bólu i uczuciu ucisku, przyspiesza gojenie. Może być stosowany profilaktycznie.
 
Zastosowanie: plaster na pęcherze i otarcia.
 
Sposób użycia: pozostaw plaster na ranie do momentu aż zacznie naturalnie odklejać się od skóry. Osoby chore na cukrzycę powinny skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem produktu. Nie stosować na zainfekowane rany.
© 2016 aptekarosa.pl Wszystkie prawa zastrzeżone