Alantandermoline żel na zmęczone i ociężałe nogi

Żel na zmęczone i ociężałe nogi 50 g

BEN-GAY Maść przeciwbólowa 50 g

BenGay to maść przeciwbólowa stosowana w bólach mięśni, stawów, kręgosłupa.

Diclac Lipogel 10 mg/g żel 100 g

Diclac LipoGel to liposomalny żel przeciwzapalny i przeciwbólowy.

Dicloziaja żel 100 g

ZIAJA Dicloziaja Lek przeciwbólowy i przeciwzapalny w postaci żelu.

Ethericum Żel przeciwbólowy 100 ml

ETHERICUM Żel przeciwbólowy to produkt, który dzięki temu że działa chłodząco-rozgrzewająco przyczynia się do skutecznego złagodzenia dolegliwości bólowych (np. głowy, mięśni, stawów).

Ibum żel 50 g

Preparat działający przeciwzapalnie i przeciwbólowo.

Maść Tygrysia 3,5 g

Maść tygrysia - maść o działaniu rozgrzewającym i przeciwbólowym. Produkt niezwykle łatwy w użyciu, o orzeźwiającym , pobudzającym zapachu. Jego działanie odczujemy już po chwili. 

Naproxen Emo żel 10% 100 g

Naproxen Emo jest preparatem do użytku zewnętrznego w formie żelu, barwy białej, o zapachu mentolu. W skład preparatu wchodzi substancja czynna - naproksen w ilości 100 mg/g, należący do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. 

Preparat w postaci żelu dobrze się wchłania, a substancja czynna - naproksen - przenika przez skórę do miejsca objętego schorzeniem, działając przeciwbólowo i przeciwzapalnie. W rezultacie następuje zmniejszenie bólu i obrzęku oraz powrót sprawności ruchowej. Preparat wywołuje na skórze przyjemne uczucie chłodu i nie brudzi odzieży.

Neuro Terapia Nes Pharma Żel na bóle kręgosłupa 75g
Wskazania: Zaleca się stosowanie produktu w przypadku dyskopatii kręgosłupa (zwłaszcza w części szyjnej i lędźwiowej), zwyrodnienia stawów, neuralgii o różnej etiologii, urazów, a także endoprotezowania znacznych stawów. Właściwości: Preparat należy do szerokiej kategorii środków stosowanych zewnętrznie. Charakteryzuje się unikalnym składem. Zawiera ekstrakt z goździkowca korzennego dzięki któremu łagodzi i zapobiega występowaniu dolegliwości bólowych stawów, również w obrębie kręgosłupa. Sposób użycia: Stosować zewnętrznie, delikatnie wmasowując w skórę, w miejscu gdzie występuje ból.
OCEANIC RESITERM maść łagodząca przeziębienia 40 g
Wskazania - dla dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia - infekcje górnych dróg oddechowych - zatkany nos - przeziębienie Właściwości po aplikacji preparatu na skórę dochodzi do uwolnienia olejków eterycznych, które udrażniają zatkany nos i ułatwiają oddychanie, nie ma właściwości rozgrzewających Stosowanie cienką warstwę preparatu należy nanieść na skórę klatki piersiowej 2–3 razy dziennie Skład olejek eukaliptusowy, olejek sosnowy, olejek jałowcowy, olejek terpentynowy, wazelina biała
Olfen Gel 1% zel 50 g (tuba)

Działanie:

Preparat wyłącznie do użytku zewnętrznego, do stosowania na skórę. Unikać kontaktu preparatu z oczami i błonami śluzowymi. Nie stosować na uszkodzoną powierzchnię skóry. Jeżeli po 7 dniach stosowania preparatu objawy nie ustępują lub nasilają się zalecana jest konsultacja lekarska. Nie stosować dłużej niż 14 dni w przypadku stanów pourazowych lub stanów zapalnych tkanki miękkiej lub 21 dni w przypadku stanów zapalnych stawów.


Wskazania:

Miejscowe leczenie stanów zapalnych oraz bólu w przebiegu chorób reumatoidalnych i zwyrodnieniowych stawów, nerwobólu, bólu pourazowego i innych rodzajów bólu oraz w jonoforezie. 0,5–3 ml żelu wcierać w bolące miejsce 3–4.


Przeciwskazania:

Nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu, ciąża, okres karmienia piersią. Nie stosować na uszkodzoną skórę.

© 2016 aptekarosa.pl Wszystkie prawa zastrzeżone