Allergo-Comod krople do oczu 10 ml

Allergo-Comod - krople do oczu, roztwór.

AXOBREX 0,25 g 30 tabletek

AXOBREX 0,25 g 30 tabletek

Bepanthen Eye krople do oczu 20 sztuk x 0,5 ml
Skład:

Hialuran sodu 0,15%, dekspantenol 2%.


Działanie:
Hialuran sodu, tworzy równomierną, trwałą i długo utrzymującą się warstwę ochronną na powierzchni oka bez ujemnego wpływu na widzenie. Dekspantenol, zwiększa właściwości nawilżające hialuranu sodu oraz regeneruje i chroni powierzchnię oka.

Wskazania:
Zabezpiecza, nawilża i tworzy warstwę ochronną na powierzchni oka. Nie zawiera konserwantów, można stosować u osób noszących szkła kontaktowe, praktyczne jednorazowe pojemniki.

Dawkowanie:
Wkropić 1-2 krople do każdego oka lub na wewnętrzną powierzchnię soczewki kontaktowej. Powoli zamknąć oczy, żeby płyn mógł równomiernie pokryć całą powierzchnię oka.
Biloptic krople do oczu 8 ml
BILOPTIC krople do oczu 8 ml
 

Bilopic zawiera kwas hialuronowy i ekstrakt z miłorzębu dwuklapowego (Ginko biloba), które chronią komórki rogówki, nawilżają powierzchnię gałki ocznej i stabilizują film łzowy. Kwas hialuronowy jest mukopolisacharydem występującym w różnych tkankach organizmu. Przylega do komórek powierchni gałki ocznej przez długi czas chroniąc i stabilizując film łzowy. Zawiera składniki, które mają właściwości antyoksydacyjne i chronią powierzchnię gałki ocznej. Wraz z flawonidami neutalizują wolne rodniki, które miałyby niszczące działanie na komórki rogówki.

Blephaclean chusteczki do powiek 20 sztuk

Dobrze tolerowany płyn oczyszczający. Do codziennej pielęgnacji skóry powiek i wrażliwych partii skóry oraz utrzymania higieny skóry powiek przed i po zabiegach okulistycznych. Nie zawiera konserwantów.

Cataroft krople do oczu 10 ml

CATAROFT to nawilżający, izotoniczny roztwór do oczu, który zawiera dodatkowo jodek potasu.

DEMOXOFT LIPOŻEL Żel 15 ml

DEMOXOFT lipożel polecany jest do specjalistycznej ochrony i pielęgnacji powiek w przypadku takich objawów jak świąd i podrażnienie.

DEMOXOFT płyn 100 ml

DEMOXOFT Płyn to preparat do specjalistycznej pielęgnacji i oczyszczania podrażnionej skóry powiek w przypadku takich objawów jak świąd i podrażnienie.

© 2016 aptekarosa.pl Wszystkie prawa zastrzeżone