Alantan maść 30 g

Maść stosuje się w leczeniu trudno gojących się ran, oparzeń (także słonecznych) oraz w przewlekłych stanach zapalnych skóry przebiegających z nadmiernym złuszczaniem i rogowaceniem (atopowe zapalenie skóry, wyprysk, łuszczyca i inne choroby skóry).

Alantan Plus krem 35 g

Alantan Plus krem polecany m.in do pielęgnacji skóry wysuszonej i podrażnionej.

Alantandermoline Krem lekki 50 g

Alantandermoline lekki krem z 5% zawartością d-pantenolu to kosmetyk do codziennej pielęgnacji skóry niemowląt, dzieci i dorosłych.

AVILIN Balsam Szostakowskiego 100 ml +10 ml

Oryginalny balsam receptury prof. Szostakowskiego.

AVILIN Balsam Szostakowskiego płyn 50 ml

Oryginalny balsam receptury prof. Szostakowskiego.

Avilin Balsam Szostakowskiego Spray opatrunek 75 ml

Avilin Balsam Spray opatrunek adhezyjny 75 ml

ENTIL żel na oparzenia 30 g

ENTIL – żel na oparzenia. Leczenie oparzeń słonecznych oraz oparzeń I i II stopnia.

Herbamedicus Panthenol Plus Mleczko 150 ml

Panthenol Plus Milk Regenerujące i łagodzące mleczko o wysokiej zawartości panthenolu wzbogacone unikatowym kompleksem roślinnym.

Maxibiotic maść 10 saszetek

Maxibiotic ma postać maści do stosowania miejscowego na skórę. Substancje czynne to trzy antybiotyki o uzupełniającym się zakresie działania przeciwbakteryjnego, wobec bakterii będących przyczyną większości zakażeń skóry.

PANTHENOL 10% Pianka 150 ml

Pianka regenerująco-łagodząca z zawartością 10% dekspantenolu.

  • łagodzi oparzenia słoneczne
  • nawilża
  • do codziennej pielęgnacji dla całej rodziny.
PANTHENOL 5% Pianka 150 ml

Pianka regenerująco-łagodząca z dekspantenolem (5%) chroni i pielęgnuje podrażnioną skórę, zwłaszcza po oparzeniach słonecznych i termicznych. Niweluje nieprzyjemne uczucie związane z uszkodzeniem i wysuszeniem naskórka. Działa łagodząco, utrzymuje właściwy stopień nawilżenia oraz poprawia elastyczność skóry. Stymuluje naturalne procesy odnowy komórek. 
Pielęgnacja i regeneracja odpowiednia dla całej rodziny.

Sudocrem Care and Protect 30 g
Sudocrem Care & Protect jest maścią ochronną o umikalnym składzie, gwarantującą potrójne działanie i opracowaną specjalnie do skóry podatnej na odpieluszkowe odparzenie skóry.
SUDOCREM Krem 125 g

Sudocrem jest antyseptycznym kremem dla dzieci i dorosłych z problemami skórnymi. Preparat jest szczególnie zalecany do pielęgnacji skóry niemowląt jako krem chroniący przed pieluszkowym zapaleniem skóry. Wskazany jest również w profilaktyce i łagodzeniu skutków zapalenia skóry w przebiegu nietrzymania moczu oraz odleżyn. Dzięki pięciu aktywnym składnikom wykazuje wielopłaszczyznowe działanie przeciwzapalne, antyseptyczne, kojące i ochronne. Sudocrem jest kremem hipoalergicznym, nie wywołuje podrażnień, dlatego może być stosowany u niemowląt oraz przez osoby dorosłe posiadające delikatną, skłonną do podrażnień skórę.

© 2016 aptekarosa.pl Wszystkie prawa zastrzeżone