Upsss... Ta strona nie zawiera produktów...

ALACLARIN ACNE Krem przeciwtrądzikowy 30ml
BIOVAX NutriQuick dwufazowa odżywka bez spłukiwania do włosów farbowanych 200ml(data 11.2017)

Nowa odżywka Biovax NutriQuick powstała w wyniku intensywnych prac laboratoryjnych, których celem było osiągnięcie unikalnej synergii dwóch kluczowych dla kondycji włosów działań: odżywiania i pielęgnacji, zamkniętych w dwufazowej formule. 
Komponenty odżywki mieszają się tuż przed nałożeniem na włosy, przez co zachowana zostaje integralność składników aktywnych. Dzięki lekkiej formule Biovax® NutriQuick nie obciąża włosów.

BIOVAX NutriQuick dwufazowa odżywka bez spłukiwania do włosów farbowanych 200ml(data 11.2017)
Composita Mama DHA 30kaps.(+60kaps.)
Enteromax 10 saszetek (data 30.11.2017)
GRATIS! HUMANA 3 Mleko 800g+350g GRATIS
INTENSON Nasiona konopi łuskane 250g (data 11.2017)
Nasiona konopi łuskane (Cannabis sativa) Pierwsze skojarzenie ze słowem \\"konopie\\" ? Zapewne rozweselająca i nielegalna marihuana. Łuskane nasiona konopi, które znajdziecie w naszym sklepie to konopie siewne stosowane w przemyśle farmaceutycznym, spożywczym oraz kosmetycznym, które są całkowicie legalne. Nasiona konopi siewnej charakteryzują się szczególnie korzystną proporcją kwasów omega-6 do omega-3 (3:1). Te pierwsze poprawiają koncentrację i pamięć, a drugie działają przeciwzapalnie. Produkt jest także bogaty w aminokwasy co czyni z niego zdrową przekąskę dla wegetarian i wegan. Osoby, które chcą pozbyć się nadprogramowych kilogramów nasiona konopi także powinny zainteresować. Przekąska powoduje uczucie sytości i wspiera oczyszczanie organizmu. Sposób użycia: Można stosować do produkcji pieczywa, ciastek, makaronów, deserów. Nie należy spożywać więcej niż 2-3 łyżki dziennie. Może zawierać orzechy 100% łuskane nasiona konopi Kraj pochodzenia: Rumunia, Holandia Termin przydatności: data przydatności do spożycia oraz numer partii podane są na opakowaniu. Przechowywać w oryginalnym szczelnie zamkniętym opakowaniu w suchym miejscu z dala od promieni słonecznych w temperaturze do 20°C.
INTENSON Nasiona konopi łuskane 250g (data 11.2017)
Lacidofil 20 kapsułek
Skład:

1 kapsułka zawiera 2x10^9 CFU bakterii kwasu mlekowego oraz substancje pomocnicze: kwas askorbowy, magnezu stearynian, maltodekstryna, żelatyna.


Działanie:
Lek przywraca naturalną florę bakteryjną przewodu pokarmowego w sytuacjach, w których doszło do jej zniszczenia lub zakłócenia rozwoju przez inne bakterie, np. w czasie biegunki bakteryjnej lub gdy doszło do wyjałowienia przewodu pokarmowego na skutek leczenia silnymi antybiotykami albo innymi lekami przeciwbakteryjnymi. Przywrócenie naturalnej flory bakteryjnej chroni przed wtórnym niedoborem witamin, a także przed grzybicami i drożdżycami dzięki uniemożliwieniu nadmiernego rozwoju grzybów, w tym uciążliwych grzybów drożdżopodobnych (drożdżaków). Poprawia pracę jelit, ułatwia wypróżnianie. Lek zawiera szczepy bakterii opornych na najczęściej stosowane antybiotyk.

Wskazania:
zapobieganie biegunce podróżnych, leczenie wspomagające po leczeniu antybiotykami, nawracające rzekomobłoniaste zapalenie okrężnicy.

Dawkowanie:
profilaktycznie: dorośli oraz dzieci jedna kapsułka dziennie w czasie posiłku lub 30 minut po posiłku. leczniczo: dorośli i dzieci od 2 roku życia: od 1 do 2 kapsułek dziennie. Niemowlęta: od 1 do 2 kapsułek dziennie.
Lacidofil 20 kapsułek
MUSTELA MATERNITE Krem przeciw rozstępom 150ml (data ważności 02.2018)

Dzięki formule opracowanej specjalnie dla kobiet w ciąży Krem przeciw rozstępom Mustela sprzyja zapobieganiu oraz redukcji pojawiających się rozstępów dzięki innowacyjnemu połączeniu składników czynnych naturalnego pochodzenia:

Opatentowana receptura zapobiega rozstępom i stymuluje produkcję włókien podtrzymujących skórę. Pozwala to zwiększyć elastyczność i sprężystość skóry: wskutek tego jest ona odporniejsza na działanie czynników powodujących tworzenie się rozstępów.

MUSTELA MATERNITE Krem przeciw rozstępom 150ml (data ważności 02.2018)
© 2016 aptekarosa.pl Wszystkie prawa zastrzeżone