AXOBREX 0,25 g 30 tabletek

AXOBREX 0,25 g 30 tabletek

Doppelherz aktiv Luteina Premium 60 kapsułek

Składniki preparatu wspomagają ostrość wzroku i umożliwiają zachowanie prawidłowego widzenia u osób, które powinny zadbać o swoje oczy w szczególności: odczuwających zmęczenie wzroku, pracujących przy komputerze, narażonych na klimatyzowane lub zanieczyszczone powietrze oraz po 40 roku życia.

Doppelherz aktiv Na oczy Forte 30 kapsułek

Preparat zawiera bogaty zestaw składników o kompleksowym działaniu opartym na 3 podstawowych mechanizmach:

wspieraniu mikrokrążenia krwi w siatkówce oka (borówka czarna),

wspomaganiu ostrości wzroku (borówka czarna),

ochronie komórek przed wolnymi rodnikami stresem oksydacyjnym (wit. C + E + cynk). 

DR RATH LENSIVIT 60 kapsułek

Suplement diety Lensivit jest dietetycznym środkiem odżywczym uzupełniającym codzienną dietę w witaminy i inne składniki odżywcze.

Celem zachowania prawidłowej funkcji wzroku, w organizmie wzrasta zapotrzebowanie na specyficzne komórkowe składniki odżywcze. Lensivit zawiera kombinację synergicznie dobranych witamin, minerałów i innych mikroelementów, które wspomagają już na poziomie komórkowym najważniejsze aspekty zachowania zdrowych oczu.

Lensivit zawiera w składzie między innymi aminokwasy: argininę i cysteinę, witaminę E i witaminę C. Te składniki wspomagają skurcz i rozkurcz mięśni rzęskowych oraz elastyczność i strukturę unaczynienia gałki ocznej. W ten sposób poprawia się ukrwienie, a tym samym zwiększa się ochrona przed starzeniam gałki ocznej już na poziomie komórkowym. 

Witaminy i określone karotenoidy są niezbędne dla zachowania dobrego wzroku. Składniki odżywcze: luteina i zeaxantyna, należące do grupy karotenoidów spotkać można przede wszystkim w dużych ilościach w siatkówce oka. 

Siatkówka oka magazynuje też odpowiedzialny za widzenie w ciemnościach beta-karoten, który w miarę potrzeb organizmu przekształcony zostaje w witaminę A. Kombinacja różnych karotenoidów i bioflawonoidów wspomaga komórki nabłonka siatkówki i plamkę żółtą, tym samym przyczyniając się do wywołania jak najostrzejszego wrażenia wzrokowego. 

Witamina A, witamina C, witamina E, kwas liponowy, cysteina, karotenoidy i bioflawonoidy wpływają na funkcje ochronne oczu przed wpływem promieniowania UV oraz zanieczyszczenia środowiska. 

Klarin 60 tabletek

Suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych jako uzupełnienie codziennej diety w antocyjany z borówki czernicy, beta-karoten i witaminę E.

Klarin Perfekt 30 kapsułek

Dostarcza organizmowi NNKT (w postaci oleju lnianego), witaminę C, antocyjany pochodzące z ekstraktu z owoców borówki czernicy, luteinę i zeaksantynę pochodzące z ekstraktu z kwiatów aksamitki rozpierzchłej, niacynę, witaminę E, cynk, L-glutation, witaminy z grupy B (wit. B6, wit. B2, wit. B1, wit. B12), mangan, miedź, kwas foliowy, selen.

Lutamax Duo 20 mg 30 kapsułek

Suplement diety zawierający luteinę i kwasy Omega3.

Lutevisan Express 30 kapsułek

LUTEVISAN EXPRESS 30 tabletek 

Lutezan Omega 3, 60 kapsułek

Lutezan Omega 3 - suplement diety zawiera specjalnie dobraną kompozycję karotenoidów, witamin oraz minerałów ważnych dla prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu, w tym również narządu wzroku.

Lutidin Ultra 30 kaps.

Lutidin ultra suplement diety z luteiną, zeaksantyną, kwasami omega-3, cynkiem, ryboflawiną oraz witaminami A, C.

© 2016 aptekarosa.pl Wszystkie prawa zastrzeżone