Doppelherz aktiv Luteina Premium 60 kapsułek

Składniki preparatu wspomagają ostrość wzroku i umożliwiają zachowanie prawidłowego widzenia u osób, które powinny zadbać o swoje oczy w szczególności: odczuwających zmęczenie wzroku, pracujących przy komputerze, narażonych na klimatyzowane lub zanieczyszczone powietrze oraz po 40 roku życia.

Doppelherz aktiv Na oczy Forte 30kapsułek

Preparat zawiera bogaty zestaw składników o kompleksowym działaniu opartym na 3 podstawowych mechanizmach:

wspieraniu mikrokrążenia krwi w siatkówce oka (borówka czarna),

wspomaganiu ostrości wzroku (borówka czarna),

ochronie komórek przed wolnymi rodnikami stresem oksydacyjnym (wit. C + E + cynk). 

DR RATH LENSIVIT 60kaps

Suplement diety Lensivit jest dietetycznym środkiem odżywczym uzupełniającym codzienną dietę w witaminy i inne składniki odżywcze.

Celem zachowania prawidłowej funkcji wzroku, w organizmie wzrasta zapotrzebowanie na specyficzne komórkowe składniki odżywcze. Lensivit zawiera kombinację synergicznie dobranych witamin, minerałów i innych mikroelementów, które wspomagają już na poziomie komórkowym najważniejsze aspekty zachowania zdrowych oczu.

Lensivit zawiera w składzie między innymi aminokwasy: argininę i cysteinę, witaminę E i witaminę C. Te składniki wspomagają skurcz i rozkurcz mięśni rzęskowych oraz elastyczność i strukturę unaczynienia gałki ocznej. W ten sposób poprawia się ukrwienie, a tym samym zwiększa się ochrona przed starzeniam gałki ocznej już na poziomie komórkowym. 

Witaminy i określone karotenoidy są niezbędne dla zachowania dobrego wzroku. Składniki odżywcze: luteina i zeaxantyna, należące do grupy karotenoidów spotkać można przede wszystkim w dużych ilościach w siatkówce oka. 

Siatkówka oka magazynuje też odpowiedzialny za widzenie w ciemnościach beta-karoten, który w miarę potrzeb organizmu przekształcony zostaje w witaminę A. Kombinacja różnych karotenoidów i bioflawonoidów wspomaga komórki nabłonka siatkówki i plamkę żółtą, tym samym przyczyniając się do wywołania jak najostrzejszego wrażenia wzrokowego. 

Witamina A, witamina C, witamina E, kwas liponowy, cysteina, karotenoidy i bioflawonoidy wpływają na funkcje ochronne oczu przed wpływem promieniowania UV oraz zanieczyszczenia środowiska. 

Klarin 60 tabletek

Suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych jako uzupełnienie codziennej diety w antocyjany z borówki czernicy, beta-karoten i witaminę E.

Lutamax Duo 20 mg 30 kapsułek

Suplement diety zawierający luteinę i kwasy Omega3.

Lutezan Omega 3 kaps. 60 kaps.

Lutezan Omega 3 - suplement diety zawiera specjalnie dobraną kompozycję karotenoidów, witamin oraz minerałów ważnych dla prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu, w tym również narządu wzroku.

Lutidin Ultra 30 kaps.

Lutidin ultra suplement diety z luteiną, zeaksantyną, kwasami omega-3, cynkiem, ryboflawiną oraz witaminami A, C.

Mirtillo Plus 70 kapsułek

Mirtillo plus kapsułki jest produktem, który wykorzystuje właściwości grupy substancji zwanych antocyjanami, które skuteczne ułatwiają fizjologiczną funkcjonalność mikrokrążenia i wzroku.

MultiOFTI 30 kapsułek

W jednej kapsułce suplementu diety MultiOFTI znajdziemy mnóstwo składników, które korzystnie wpływają na wzrok oraz wspierają utrzymanie właściwego widzenia. Mamy tu więc zeaksantynę, luteinę, kwas DHA i EPA oraz minerały i witaminy.

Nutrof Total z Wit. D3 60 kapsułek

Zawiera witaminy i mikroelementy o działaniu antyoksydacyjnym* oraz cynk, który przyczynia się do utrzymania prawidłowego widzenia.

Nutrof Total® zawiera:

niezbędne kwasy tłuszczowe: omega 3 (EPA i DHA)

resweratrol

luteinę krystaliczną i zeaksantynę

minerały i witaminy

nowość witaminę D3.

 *cynk, miedź, selen, witamina E i witamina C przyczyniają się do ochrony struktur komórkowych przed uszkodzeniem oksydacyjnym. Ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Okulistin 180 tabletek

Okulistin – suplement diety przeznaczony dla osób po 50 roku życia, którego składniki wspierają prawidłowe funkcjonowanie i zdrowie oczu (borówka czernica) i pomagają w utrzymaniu prawidłowego widzenia (cynk, witamina A, której źródłem jest beta-karoten).

© 2016 aptekarosa.pl Wszystkie prawa zastrzeżone