Aspirin Complex 10 saszetek

Preparat jest stosowany w leczeniu objawowym kataru, gorączki i bólu związanych z przeziębieniem.

Aspirin Complex Hot 10 saszetek

Aspirin Complex HOT 10 saszetek, granulat do sporządzania zawiesiny doustnej.

Aspirin Pro 20 tabletek

Lek zawierający kwas acetylosalicylowy do stosowania przy dolegliwościach przeziębienia lub grypy.

Aspirin Ultra Fast 12 tabletek musujących

Źródłem większości dolegliwości bólowych są stany zapalne. Zawarty w Aspirin Ultra Fast kwas acetylosalicylowy działa przeciw zapalnie - nie tylko uśmierza ból, lecz także działa w ognisku bólu, hamując jego przyczynę, czyli stan zapalny.
Musująca forma przyśpiesz wchłanianie leku, dzięki czemu jego działanie jest efektywniejsze.

Boiron Oscillococcinum 30 dawek po 1g
Postać farmaceutyczna Granulki w pojemniku jednodawkowym. Skład jakościowy i ilościowy 1 g granulek zawiera: Substancje czynne: Anas barbariae hepatis et cordis extractum 200K 0.01 ml Wskazania do stosowania Objawy grypy, przeziębienia i infekcji grypopodobnych: gorączka (do 38,5°C), uczucie ogólnego rozbicia, bóle mięśniowe i kostno-stawowe. Dawkowanie i sposób podawania Stosować doustnie. Dorośli i dzieci od 6 roku życia: początek infekcji: zażyć jedną dawkę leku jak najwcześniej, w razie potrzeby powtórzyć 2 – 3 razy co 6 godzin. Rozwinięta infekcja: po 1 dawce leku rano i wieczorem przez 3 dni Zawartość tubki rozpuścić w ustach trzymając pod językiem. Dzieci poniżej 6 roku życia: według wskazań lekarza. Granulki można rozpuścić w niewielkiej ilości wody i podawać łyżeczką. Przeciwwskazania Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Podmiot odpowiedzialny BOIRON SA 2 avenue de l’Ouest Lyonnais 69510 Messimy FRANCE Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Cerutin 125 tabletek

Cerutin - preparat wspomagający odporność w stanach niedoboru witaminy C i rutozydu. Zapobiega przeziębieniom i łagodzi objawy grypy. Uszczelnia naczynia włosowate.

Cerutin Junior Dinożelki żelki 240 g

Cerutin Junior dinożelki to suplement diety w postaci żelków o smaku owocowym zwierający:

Witaminę C - pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego,

Niacynę (Witamina B3) - przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, funkcji psychologicznych oraz funkcjonowania układu nerwowego,

Witaminę E - pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym,

Kwas pantotenowy (Witamina B5) - przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego i sprawności umysłowej,

Cynk - pomaga w utrzymaniu zdrowych kości, prawidłowego widzenia i funkcji poznawczych.

Witaminę A - pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, metabolizmie żelaza, widzeniu, a także zachować zdrową skórę,

Ryboflawinę (Witamina B2) - przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, utrzymania prawidłowego metabolizmu  żelaza, funkcjonowania układu nerwowego,

Foliany (Witamina B9) - pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia,

Biotynę (Witamina B7) - pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, oraz zachować zdrowe włosy i skórę,

Witaminę D - pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, a także w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi, zdrowych kości i zębów,

Witaminę B12 - pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego i nerwowego.


Febrisan 12 saszetek o smaku cytrynowym

Febrisan Lek przeciw objawom przeziębienia i grypy o smaku cytrynowym.

Febrisan 16 saszetek o smaku cytrynowym

Febrisan Lek przeciw objawom przeziębienia i grypy o smaku cytrynowym.

Fervex 8 szaszetek

Preparat stosowany doraźnie w leczeniu objawowym przeziębienia i grypy. Zawiera witaminę C.

Fervex D 8 saszetek (data 30.09.2017)

Preparat stosowany doraźnie w leczeniu objawowym przeziębienia i grypy. Zawiera witaminę C.

Fervex malinowy 8 saszetek
Skład (1 saszetka): Paracetamol 500 mg, kwas askorbowy 200 mg, maleinian feniraminy 25 mg. substancje pomocnicze Działanie Działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo, zmniejsza przekrwienie i obrzęk błon śluzowych, przez co udrażnia przewody nosowe, hamuje odruch kichania i łzawienie oczu. Wskazania przeziębienie, zapalenie błony śluzowej nosa i gardła, alergiczny nieżyt nosa oraz objawy grypopodobne u dorosłych i dzieci powyżej 15 roku życia. Dawkowanie Dorośli i dzieci powyżej 15 lat: 1 saszetka 2 lub 3 razy na dobę. Przerwy w podawaniu kolejnych dawek powinny wynosić co najmniej 4 godziny. W przypadku upośledzenia czynności nerek (klirens kreatyniny poniżej 10 ml/min), należy zachować co najmniej ośmiogodzinne przerwy między dawkami. Zawartość saszetki należy rozpuścić w szklance ciepłej lub chłodnej wody. Nie stosować dłużej niż 5 dni bez porozumienia z lekarzem. Przeciwwskazania: Nie stosować leku: u dzieci poniżej 15 lat u pacjentów z zaburzeniami czynności nerek i wątroby w połączeniu z alkoholem w połączeniu z innymi lekami o działaniu uspokajającym Działania niepożądane: Działania neurowegetatywne: Uspokojenie lub senność, bardziej nasilone w początkowej fazie leczenia, objawy antycholinergiczne, takie jak suchość błon śluzowych, zaparcia, zaburzenia akomodacji, rozszerzenie źrenic, kołatanie serca, ryzyko zatrzymania moczu, nadciśnienie ortostatyczne, zaburzenia równowagi, zawroty głowy, zaburzenia pamięci lub koncentracji uwagi, częściej u osób w wieku podeszłym; zaburzenia koordynacji rucheowej, drżenia, omamy, Reakcje nadwrażliwości: rumień, świąd, wyprysk, plamica, pokrzywka, obrzęk, wstrząs anafilaktyczny, Objawy ze strony układu krwiotwórczego: leukocytopenia, neutropenia, małopłytkowość, niedokrwistość hemolityczna Uwagi: Ciąża i karmienie piersią: nie zaleca się stosowania leku w okresie ciąży i karmienia piersią.
FLUCONTROL HOT 8 saszetek
Wskazania: Leczenie objawowe przeziębienia i grypy przebiegające z gorączką, słabym lub umiarkowanym bólem, obrzękiem błony śluzowej nosa i katarem. Właściwości: Fluocontrol HOT to połączenie paracetamolu - substancji przeciwgorączkowej i przeciwbólowej, chlorfenaminy - substancji przeciwhistaminowej która zmniejsza ilość wydzieliny z nosa oraz fenylefryny której działanie polega na zmniejszeniu obrzęku błony śluzowej nosa. Sposób użycia: Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 1 saszetka co 6 do 8 godzin to jest trzy lub cztery razy na dobę. Skład: Paracetamol - 1000mg, Chlorowodorek fenylefryny - 10mg, Chlorfenamina maleinianu - 4mg. Lek zawiera sacharozę.
Groprinosin 0,5 g 50 tabletek

Lek Groprinosin zawiera jako substancję czynną - inozyny pranobeks, który wykazuje działanie przeciwwirusowe i pobudzające czynność układu odpornościowego.

Metafen tabl.powl. 0,2g+0,325g 20tabl
Skład:

1 tabletka zawiera: 200mg ibuprofenu; 325mg paracetamolu.


Działanie:

METAFEN to dostępny bez recepty lek przeciwbólowy, zawierający połączeniu ibuprofenu i paracetamolu w jednej tabletce.


Wskazania:

Produkt szczególnie polecany w bólach głowy, zatok, zębów, bolesnym miesiączkowaniu.


Dawkowanie:

Doustnie, po posiłku. Dorośli jednorazowo 1 lub 2 tabletki (w razie konieczności dawkę można powtarzać do trzech razy na dobę, nie stosować więcej niż 6 tabletek na dobę), dzieci powyżej 12 roku życia jednorazowo 1 tabletka ( w razie konieczności dawkę można powtórzyć do trzech razy na dobę, nie stosować więcej niż 3 tabletki na dobę). Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia.

Neosine 500mg 50 tabletek

Lek przeciwwirusowy i zwiększający odporność.

Neosine syrop 0,25 g/5ml 150 ml

Lek w postaci syropu przeciwwirusowy i zwiększający odporność.

Nurofen Express Forte 10 kapsułek miękkich

Ibuprofen należy do grupy leków zwanych niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi (NLPZ).

© 2016 aptekarosa.pl Wszystkie prawa zastrzeżone