DUREX INVISIBLE Prezerwatywy dla większej bliskości 10 sztuk
Właściwości: Durex Invisible to najcieńsze prezerwatywy od Durex. 35% cieńsze od standardowych prezerwatyw Durex, wykonane z naturalnego lateksu. Dzięki Durex Invisible kochankowie będą mogli poczuć bliższy kontakt i zwiększyć odczucia. Sposób użycia: Krok 1 Przed otwarciem opakowania foliowego przesunąć umieszczoną wewnątrz prezerwatywę, aby jej nie uszkodzić przy rozrywaniu opakowania. Opakowanie foliowe otwierać delikatnie, nie używając ostrych narzędzi. Prezerwatywę wyjmować ostrożnie, by nie spowodować jej uszkodzenia np. paznokciem, biżuterią itp. Krok 2 Prezerwatywę należy założyć na penisa w stanie erekcji, przed jakimkolwiek kontaktem narządów płciowych partnerów. Tylko prawidłowe założenie pomoże uniknąć niepożądanej ciąży i zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową. Prezerwatywę należy umieścić na czubku penisa, rulonikiem na zewnątrz. Krok 3 Kciukiem i palcem wskazującym jednej ręki należy chwycić zbiorniczek prezerwatywy w taki sposób, aby zapobiec dostaniu się powietrza do jej wnętrza – pozostawienie powietrza w prezerwatywie może spowodować jej pękniecie. Drugą ręką nałożyć prezerwatywę na członek w stanie wzwodu. Prezerwatywa nie powinna ściśle przylegać do szczytu członka – należy pozostawić do 2 cm wolnego miejsca, a następnie rozwinąć rulonik aż do nasady penisa. Szczegółowy opis użycia znajduje się na ulotce informacyjnej produktu.
DUREX Invisible Prezerwatywy dodatkowo nawilżane 10 sztuk
Ekonomiczne opakowanie dodatkowo nawilżanych prezerwatyw Durex Invisible, które doskonale spełnią oczekiwania obojga partnerów. Prezerwatywy z tej linii są aż o 35% cieńsze niż inne dostępne na rynku. Działanie: Prezerwatywy dodatkowo nawilżane Durex Invisible wykonano z lateksu. Kondomy te są niebywale cienkie (aż 35% cieńsze niż inne), dzięki czemu podnoszą poziom przyjemności doznawanej w czasie stosunku. Dodatkowe nawilżenie ułatwia penetrację i wzmaga doznania erotyczne. Zastosowanie: Durex Invisible prezerwatywy dodatkowo nawilżane polecane w celu zapobiegania nieplanowanej ciąży oraz jako profilaktyka chorób przenoszonych drogą płciową oraz w celu maksymalizowania doznań erotycznych. Informacje dodatkowe: Produkt przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego kontaktu z promieniami słonecznymi. Sposób użycia: Delikatnie otworzyć foliowe opakowanie w taki sposób, aby nie uszkodzić prezerwatywy paznokciami. Kondom nałożyć na członek w stanie erekcji, gdyż jedynie tak założony produkt zapewnia ochronę przed zapłodnieniem oraz chorobami przenoszonymi drogą płciową. Przed użyciem warto zapoznać się z ulotką informacyjną.
DUREX RealFeel PREZERWATYWY 10 sztuk
Skład - nielateksowe prezerwatywy wykonane z zaawansowanego technologicznie materiału - przebadane klinicznie - przezroczyste, nawilżane, zakończone zbiorniczkiem -wrażenie „skóry na skórze” - naturalne doznania - kształt easy-on - delikatny zapach - polecane osobom uczulonym na lateks Wskazania Durex Real Feel pozwolą wam poczuć każdy dotyk. Zaawansowany technologicznie, nielateksowy materiał RealFeel™, z którego są wykonane gwarantuje prawdziwie naturalne doznania i zapewnia wrażenie skóry na skórze. Kształt easy-on oraz środek nawilżający ułatwiają zakładanie i zapewniają idealne dopasowanie oraz komfort. Przyjemności ze stosowania Durex RealFeel mogą doznać również osoby uczulone na lateks. Z Durex Real Feel będziecie tak blisko siebie, jak nigdy wcześniej. Polecamy również żele intymne Durex z oferty naszego sklepu online. Użycie żeli intymnych z serii Durex Play wraz z prezerwatywami może potęgować przyjemne doznania. Wszystkie żele z serii Durex Play mogą być bezpiecznie stosowane z prezerwatywami Durex, w przeciwieństwie do lubrykantów na bazie substancji oleistych, które mogą uszkodzić prezerwatywę. Dodatkowe Szerokość nominalna: 56 mm
Prezerwatywy CONAMORE MIX 12 sztuk
Prezerwatywy nawilżone, ze zbiorniczkiem: 3 x nawilżane. 3 x prążkowane. 3 x ze środkiem plemnikobójczym. 3 x o zapachu truskawkowym.
Prezerwatywy DUREX Arouser 3 sztuki

Prezerwatywy Durex Arouser są pokryte wyjątkowo rozmieszczonymi prążkami zapewniającymi bardziej intensywne doznania podczas seksu i mają prostszy kształt, który gwarantuje lepsze przyleganie i dopasowanie.

Dzięki specjalnej technologii wytwarzania prezerwatywy Durex Arouser mają przyjemniejszy zapach. Nic nie przeszkadza, więc możesz się zrelaksować i cieszyć przyjemnością.

Prezerwatywy DUREX Classic 12 sztuk
Durex Classic to klasyczne prezerwatywy o kształcie Easy-On zakończone zbiorniczkiem.

Dzięki specjalnej technologii wytwarzania prezerwatywy Durex Classic mają przyjemniejszy zapach. Nic nie przeszkadza, więc możesz się zrelaksować i cieszyć przyjemnością.
Prezerwatywy DUREX Classic 3 sztuki

Durex Classic to klasyczne prezerwatywy o kształcie Easy-On zakończone zbiorniczkiem.

Dzięki specjalnej technologii wytwarzania prezerwatywy Durex Classic mają przyjemniejszy zapach. Nic nie przeszkadza, więc możesz się zrelaksować i cieszyć przyjemnością.

Prezerwatywy DUREX Close fit 3 sztuki

Działanie:

Prezerwatywa ściśle przylegająca do członka. Posiada prosty kształt ścianek, gładką powierzchnię o kolorze koralowym. Średnica: 49 mm, długość: 178 mm, grubość ścianki - 70 mikronów. Środek nawilżający bez preparatu plemnikobójczego. Dostępne w opakowaniach po 3 szt.

Prezerwatywy DUREX Comfort XL 3 sztuki

Wskazania:
- dłuższe niz standardowe: dają pełen komfort również tym osobom, dla których prezerwatywa o standardowych rozmiarach jest niewystarczająca
- wykonane z przezroczystego lateksu
- pokryte środkiem nawilżającym
- bez środka plemnikobójczego
- grubość ścianek: 70 mikronów
- średnica: 56 mm
- opakowanie: 3 szt.
Prezerwatywy DUREX Extra Safe 12 sztuk

Wskazania:
- 12 grubszych prezerwatyw z dodatkową ilością środka nawilżającego
-wykonane z naturalnej gumy lateksowej
- o kształcie easy - on, zakończone zbiorniczkiem
- przezroczyste, pokryte dodatkową ilością środka nawilżającego
- średnica: 56 mm
- Opakowanie: 12 prezerwatyw.
Prezerwatywy DUREX Extra Safe 3 sztuki

Działanie:
- 3 grubsze prezerwatywy z dodatkową ilością środka nawilżającego
- wykonane z naturalnej gumy lateksowej
- o kształcie easy - on, zakończone zbiorniczkiem
- przezroczyste, pokryte dodatkową ilością środka nawilżającego
- średnica: 56 mm

Wskazania:
Prezerwatywy Durex Extra Safe zapewniają maksymalną ochronę dzięki grubszym ściankom. Dodatkowe pokrycie środkiem nawilżającym powoduje, że nie ograniczają doznań.
Prezerwatywy DUREX Fetherlite Elite 12 sztuk

Prezerwatywa o ściankach tak cienkich, że prawie niewyczuwalna. Jednocześnie nasączona jest środkiem nawilżającym. Przezroczysta, zakończona zbiorniczkiem. Seks jeszcze bardziej delikatny i bezpieczny z Elite o cienkich ściankach to zawsze gwarantowane.

Prezerwatywy Durex Fetherlite Elite 3 sztuki

Durex Fetherlite Elite to jedne z naszych najlepszych prezerwatyw, stworzone by wzmacniać doznania i zbliżyć partnerów podczas seksu.

Niezwykle cienkie prezerwatywy Durex Fetherlite Elite z dodatkowym środkiem nawilżającym umożliwiają zwiększenie wrażliwości i wzmocnienie odczuwanej przyjemności.

Dzięki specjalnej technologii wytwarzania prezerwatywy Durex Fetherlite Elite mają przyjemniejszy zapach. Nic nie przeszkadza, więc możesz się zrelaksować i cieszyć przyjemnością.

Prezerwatywy DUREX Intense stimulating 10 sztuk
Cechy prążkowane z wypustkami i żelem stymulującym, o stymulującej powierzchni z prążkami i wypustkami, z żelem Desirex dla szerokiej gamy doznań, od ciepła, przez ochłodzenie, aż po delikatne dreszcze rozkoszy, o kształcie Easy-On, zakończone zbiorniczkiem dla większego komfortu i lepszego dopasowania, przezroczyste, pokryte lubrykantem, z naturalnej gumy lateksowej Szerokość nominalna: 56 mm. Testowany dermatologicznie. W 100% testowane elektronicznie.
Prezerwatywy Durex Invisible dodatkowo nawilżane 3 sztuki

DUREX INVISIBLE dodatkowo nawilżana prezerwatywy 3 sztuki


Durex Invisible to najcieńsze prezerwatywy od Durex.

35% cieńsze od standardowych prezerwatyw Durex

Wykonane z naturalnego lateksu

Dostarcza maksymalną bliskość


Dzięki Durex Invisible kochankowie będą mogli poczuć bliższy kontakt i zwiększyć odczucia.

Prezerwatywy DUREX Performa 12 sztuk

Wskazania:

Prezerwatywy Durex Performa pokryte są od wewnątrz specjalnym lubrykantem – benzokainą – który pozwala na opóźnienie wytrysku i przedłużenie stosunku, co oznacza dłuższą przyjemność.

Dzięki specjalnej technologii wytwarzania prezerwatywy Durex Performa mają przyjemniejszy zapach. Nic nie przeszkadza, więc możesz się zrelaksować i cieszyć przyjemnością.Dla bezpieczeństwa produkt należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od działania promieni słonecznych.

Uwaga: Lubrykant, którym pokryte są prezerwatywy, może powodować wysypkę, podrażnienie, pieczenie lub swędzenie. Unikaj kontaktu z oczami i zmyj go po użyciu. W przypadku wystąpienia podrażnienia należy przerwać stosowanie prezerwatywy. Jeśli problem nie ustępuje, należy skontaktować się z lekarzem.Nie należy używać tych prezerwatyw, jeśli któreś z partnerów ma podrażnioną lub uszkodzoną skórę. Jeśli podczas używania tych prezerwatyw u któregoś z partnerów wystąpią problemy z oddychaniem lub sinienie warg, należy natychmiast przerwać ich stosowanie i skontaktować się z lekarzem.

DATA WAŻNOŚCI: 10.2018
 

Prezerwatywy DUREX Performa 3 sztuki
Prezerwatywy Durex Performa: zawierają benzokainę, specjalny płyn umieszczony w końcowej części prezerwatywy, który pozwala na opóźnienie wytrysku. Jednocześnie Durex Performa to specjalne prezerwatywy \\"easy-on\\", łatwiejsze do nałożenia, wygodniejsze w użytkowaniu. Wykonane z hipoalergicznej, naturalnej gumy lateksowej, zakończone zbiorniczkiem, nasączone od wewnątrz środkiem zawierające 5-procentową benzokainę. - anatomiczny kształt ścianek, - \\"easy-on\\", - długość: 205 mm, średnica: 54 mm, - przezroczysta, - zakończona zbiorniczkiem, - wykonana z naturalnej gumy lateksowej, - środek nawilżający z 5-procentową benzokainą.
© 2016 aptekarosa.pl Wszystkie prawa zastrzeżone