Galeria 2
Galeria 3
Galeria 4

Apap Extra 50 tabletek

Cena

 27,88 zł

 
 
Wysyłamy w 24h.
Dostępność: Produkt jest dostępny
Rodzaj: Lek
Do dostawy za 0 zł pozostało : 279,99 zł
Dostawa
Zobacz wszystkie
Płatność

Apap Extra 50 tabletek

Ból to rodzaj dolegliwości o wyjątkowo szerokim znaczeniu, obejmujący dziesiątki różnych rodzajów, stopni nasilenia, jak i miejsc, w którym może się on pojawić. Niezależnie jednak od tego, czy jest to ból głowy, zęba czy pleców, bardzo często skutecznie przeszkadza on nam w wykonywaniu domowych, jak i zawodowych czynności, utrudniając codzienne funkcjonowanie. Kiedy więc się pojawia, warto mieć pod ręką lek przeciwbólowy o sprawdzonym, skutecznym działaniu, który pozwoli nam wrócić do pełni sił.

Apap Extra – najważniejsze informacje

Apap to seria środków przeciwbólowych, należąca do najczęściej i najchętniej wybieranej przez Polaków. Apap Extra to środek o działaniu przeciwbólowym o podwyższonej mocy i szybkości działania, dostępny w formie tabletek. Produkt przeznaczony jest do stosowania doustnego i może być przyjmowany przez osoby dorosłe oraz młodzież powyżej 12. roku życia. Opakowanie leku zawiera 50 tabletek. Lek dostępny jest bez recepty.

Kiedy sięgnąć po tabletki Apap Extra?

Tabletki Apap Extra to skuteczny środek przeciwbólowy, który stosować można w razie wystąpienia różnego rodzaju dolegliwości bólowych. Doskonale radzi on sobie między innymi z bólem głowy, bólem zęba, bólem pleców, a także bólami mięśniowymi i stawowymi oraz bólami menstruacyjnymi. Tabletki Apap Extra są również doskonałym rozwiązaniem w przypadku bólów pourazowych i pooperacyjnych, a także nerwobóli.

Jak działają tabletki Apap Extra?

Substancjami czynnymi tabletek Apap Extra są paracetamol oraz kofeina i to właśnie one determinują tak wysoką skuteczność leku. Pierwsza z substancji – paracetamol – odznacza się silnymi właściwościami przeciwbólowymi oraz przeciwgorączkowymi. Druga, czyli kofeina, wzmacnia jego działanie, a także stymuluje ośrodkowy układ nerwowy. W każdej z tabletek leku przeciwbólowego Apap Extra znajdują się 500 mg paracetamolu i 65 mg kofeiny.

 

Skład

1 tabletka powlekana zawiera substancję czynną: Paracetamol 500mg, Kofeinę 65mg.

Dawkowanie

  • Dzieci powyżej 12 lat: 1-2 tabletki co 4-6 godzin (maksymalnie 8 tabletek na dobę).
  • Leku nie należy podawać dzieciom poniżej 12 lat.
 

Opakowanie

50 tabletek

Uwagi

 Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach - pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Producent

USP ZDROWIE SP. Z O.O.
ul. Poleczki 35,
02-822 Warszawa

Opinie klientów

Dodaj swoją opinię

Opiniujesz: Apap Extra 50 tabletek

Jak oceniasz ten produkt?*

Cechy produktu

Grupy produktowe

Producent

ul. Poleczki 35,
02-822 Warszawa

EAN

5909990644926
Akceptujemy:
Logo Tpay Logo Tpay

Kategorie