Galeria 2
Galeria 3
Galeria 4

Apap Noc 50 tabletek

Cena

 28,49 zł

 
 
Wysyłamy w 24h.
Dostępność: Produkt jest dostępny
Rodzaj: Lek

Apap Noc to lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym oraz nasennym. Paracetamol zawarty w produkcie łagodzi ból, natomiast difenhydramina działa nasennie. Zastosowanie leku krótko przed snem ułatwia zasypianie i przeciwdziała nocnemu wybudzaniu, które może być powodowane pojawiającym się bólem różnego pochodzenia, w tym w przebiegu grypy i przeziębienia.

Wskazania

Krótkotrwałe leczenie bólu, w tym bólu głowy, bólów kostno-stawowych, bólu mięśni, bólu zębów, bólów menstruacyjnych, nerwobóli, bólów pojawiających się w przebiegu przeziębienia i grypy, które mogą powodować problemy z zasypianiem.

Skład

1 tabletka zawiera:
substancje czynne: paracetamol 500mg, difenhydraminy chlorowodorek 25mg,
substancje pomocnicze: rdzeń tabletki: skrobia żelowana, powidon, krospowidon, kwas stearynowy, celuloza mikrokrystaliczna, karboksymetyloskrobia sodowa, magnezu stearynian, skrobia kukurydziana, błękit brylantowy, lak (E 133); otoczka: Opadry Blue YS-1-10524 (hypromeloza, tytanu dwutlenek (E 171), makrogol 400, błękit brylantowy, lak (E 133), polisorbat 80, carmina (E 132)); otoczka bezbarwna (hypromeloza, makrogol 400, makrogol 8000).

Dawkowanie

Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: Stosować wyłącznie przed snem
Dorośli i młodzież w wieku od 16 lat: 1 lub 2 tabletki na 30 minut przed snem.
Nie należy przyjmować więcej niż 2 tabletki przed snem.
Dzieci i młodzież w wieku 12-15 lat: 1 tabletka na 30 min przed snem.
Nie należy przyjmować dawki większej niż zalecana.
Leku nie należy stosować dłużej niż 7 dni bez konsultacji z lekarzem. Nie należy stosować podwójnej dawki w celu uzupełnienia pominiętej.

Przeciwwskazania

Uczulenie na substancje czynne lub którąkolwiek z substancji pomocniczych leku.
Ciężka niewydolność wątroby lub nerek, wirusowe zapalenie wątroby, jaskra, rozrost gruczołu krokowego, porfiria, astma oskrzelowa w fazie zaostrzenia.
Leczenie inhibitorami MAO (leki stosowane w depresji) i w okresie do 2 tygodni od zaprzestania przyjmowania tych leków;
Nie należy podawać dzieciom w wieku poniżej 12 lat.
Kobiety w ciąży i w okresie karmienia piersią.

Opakowanie

50 tabletek

Tagi: paracetamol, paracetamol na ból głowy, paracetamol na gorączkę, paracetamol 500mg, lek z paracetamolem, paracetamol w tabletce, tabletki z paractetamolem, tabletka zawierająca paracetamol
Tagi: paracetamol, paracetamol na ból głowy, paracetamol na gorączkę, paracetamol 500mg, lek z paracetamolem, paracetamol w tabletce, tabletki z paractetamolem, tabletka zawierająca paracetamol

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Producent

USP ZDROWIE SP. Z O.O.
ul. Poleczki 35,
02-822 Warszawa

Opinie klientów

Dodaj swoją opinię

Opiniujesz: Apap Noc 50 tabletek

Jak oceniasz ten produkt?*

Cechy produktu

Grupy produktowe

Producent

ul. Poleczki 35,
02-822 Warszawa

EAN

5909990960156
Logo Tpay

Kategorie