Theraflu Extra Grip 14 saszetek

Cena

 22,89 zł

 
 
Wysyłamy w 24h.
Dostępność: Produkt jest dostępny
Rodzaj: Lek

Theraflu Extra Grip

Okres jesienno-zimowy to czas, kiedy znacznie bardziej niż w innych miesiącach jesteśmy narażeni na przeziębienie i grypę. Jeżeli już zachorujesz, warto mieć pod ręką Theraflu Extra Grip, który pomoże Ci zwalczyć niepokojące objawy. Dzięki temu preparatowi w formie proszku szybko poczujesz się znacznie lepiej.

Sposoby na przeziębienie i grypę

Zacznijmy od tego, że przeziębienie i grypa znacznie różnią się od siebie. Znacznie bardziej bezpiecznym stanem jest przeziębienie, które charakteryzuje się osłabieniem, podwyższoną temperaturą czy katarem. Natomiast grypa wywołana jest infekcją wirusową i charakteryzuje się wysoką gorączką, bólem mięśni czy kości.
Chcąc zwalczyć symptomy obu dolegliwości – zarówno przeziębienia, jak i grypy – warto sięgnąć po odpowiednie leki, zawierające paracetamol, środek dobrze radzący sobie z takimi chorobami, jest Theraflu Extra Grip.
Preparat radzi sobie także z nadmierną wydzieliną z nosa czy z kichaniem. Dlatego może wspomóc zwalczanie przeziębienia.

Dlaczego Theraflu Extra Grip jest skuteczny?

W jednym opakowaniu znajduje się 14 saszetek. Pamiętaj jednak, by stosować je osobno. Jednorazowo możesz wypić roztwór przygotowany z 1 saszetki. Maksymalnie w ciągu doby można przyjąć 3 saszetki. Warto stosować je np. co 8 godzin. Daj czas substancji na to, by mogła zacząć działać. Pamiętaj, by preparat wypijać nie dłużej niż przez 5 dni.
Taki środek mogą przyjmować zarówno dorośli, jak i dzieci powyżej 12. roku życia. Theraflu Extra Grip jest przeznaczony do przyjmowania doustnego. Należy wypijać go w postaci gorącego napoju.
Jako, że saszetki Theraflu Extra Grip mają cytrynowy aromat, spożywanie takiego roztworu jest również przyjemne w kontekście doświadczeń smakowych. Jeżeli masz ochotę na aromatyczny smak napoju leczniczego, sięgnij właśnie po te saszetki. Są one dostępne w naszej aptece internetowej.
Cena Theraflu Extra Grip jest dość niska. Koszt jednej saszetki jest mniejszy niż 2 zł. Natomiast całe opakowanie z 14 porcjami proszku na przeziębienie do rozpuszczania kosztuje mniej niż 25 zł.

Wskazania

Preparat stosuje się w leczeniu objawów grypy i przeziębienia, takich jak: gorączka, dreszcze, bóle mięśni, bóle kostno-stawowe, bóle głowy, obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa, nadmierna wydzielina z nosa, kichanie.

Skład

1 saszetka zawiera: paracetamol 650 mg, chlorowodorek fenylefryny 10 mg,  maleinian feniraminy 20 mg oraz substancje pomocnicze w tym sacharoza.

Dawkowanie

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: zawartość jednej saszetki należy rozpuścić w 1 szklance gorącej wody. Przyjmować doustnie w postaci gorącego napoju. Jednorazowo można przyjąć zawartość 1 saszetki. W razie konieczności dalszego leczenia objawowego dawkę tę można powtórzyć po 4-6 godzinach. W ciągu doby można przyjąć zawartość 3 saszetek.
Zgodnie z przedstawionym schematem dawkowania preparat można stosować nieprzerwanie wyłącznie przez 5 kolejnych dni.
1 saszetka zawiera proszek do sporządzania roztworu doustnego o naturalnym aromacie cytrynowym. Proszek jest rozpuszczalny w gorącej wodzie.

Opakowanie

14 saszetek

Uwagi

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach - pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie klientów

Dodaj swoją opinię

Opiniujesz: Theraflu Extra Grip 14 saszetek

Jak oceniasz ten produkt?*

Cechy produktu

Producent

EAN

5909990852994
Logo Tpay

Kategorie