Theraflu ExtraGRIP 10 saszetek

Cena

 18,58 zł

 
 
Wysyłamy w 24h.
Dostępność: Produkt jest dostępny
Rodzaj: Lek

Objawy przeziębienia i grypy takie jak gorączka, ból mięśni i głowy czy katar mogą być niezwykle uciążliwe. Naturalne jest więc, że w chorobie szukamy rozwiązań, które przynoszą ulgę i pozwalają łatwiej przetrwać czas choroby. Do takich sposobów należy zastosowanie preparatu Theraflu ExtraGrip, który cechuje się wysoką skutecznością w łagodzeniu objawów i pomaga przywrócić dobre samopoczucie.

Theraflu ExtraGrip – charakterystyka produktu

Theraflu ExtraGrip to proszek do sporządzenia roztworu doustnego. Jest lekiem przeznaczonym do stosowania w przebiegu przeziębienia i grypy oraz łagodzenia objawów alergii. Ma wielokierunkowe działanie przeciwzapalne i przeciwhistaminowe.

Składniki leku na przeziębienie Theraflu ExtraGrip

Saszetki Theraflu ExtraGrip zawierają kompleks składników kojących dolegliwości związane z infekcjami sezonowymi. Należą do nich:

  • paracetamol – substancja czynna o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym;

  • chlorowodorek fenylefryny – łagodzi przebieg kataru zmniejszając ilość wydzieliny, pomaga zmniejszyć obrzęk błony śluzowej nosa i udrażnia zatoki;

  • maleinian feniraminy – ma właściwości antyhistaminowe i łagodne działanie uspokajające, pomaga oczyścić przewody nosowe, zmniejsza odruch kichania i łzawienie oczu.

Składniki zawarte w saszetkach na przeziębienie Theraflu ExtraGrip stosowane w formie ciepłego napoju są skutecznie przyswajane przez organizm i przynoszą szybką ulgę.

Jak działają saszetki Theraflu ExtraGrip?

Trzyskładnikowy lek na przeziębienie Theraflu ExtraGrip pomaga łagodzić nie tylko objawy choroby, ale też sprawdza się w przypadku alergii sezonowych. Zwalcza katar, oczyszcza nos i przywraca możliwość swobodnego oddychania. Wpływa na błony śluzowe górnych dróg oddechowych, redukując uczucie swędzenia i podrażnienia przewodów nosowych. Saszetki Theraflu ExtraGrip zmniejszają też ból głowy, mięśni i gardła. Substancje lecznicze zawarte w produkcie pomagają zwalczyć gorączkę i dreszcze. Dodatkowo preparat posiada cytrynowy smak, który poprawia komfort stosowania.

 

Skład

Substancjami czynnymi leku są: paracetamol 650 mg, chlorowodorek fenylefryny 10 mg, maleinian feniraminy 20 mg. Ponadto lek zawiera: sacharozę, acesulfam potasowy, żółcień chinolinową (E 104), żółcień pomarańczową, maltodekstrynę M100, krzemionkę koloidalną uwodnioną, naturalne aromaty cytrynowe, kwas cytrynowy bezwodny, sodu cytrynian dwuwodny, wapnia fosforan.

W 1 saszetce: paracetamol 650 mg, chlorowodorek fenylefryny 10 mg, maleinian feniraminy 20 mg.

Przeciwwskazania

  • Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu,
  • ciężkie schorzenia układu krwionośnego, wątroby, nerek,
  • nadciśnienie tętnicze gruczolak gruczołu krokowego z tendencją do zalegania moczu
  • , niedrożność szyi pęcherza moczowego,
  • niedrożność odźwiernika dwunastnicy,
  • czynna choroba wrzodowa,
  • cukrzyca,
  • choroby płuc (w tym astma),
  • jaskra z wąskim kątem przesączania,
  • wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosfatazy fosforanowej,
  • padaczka,
  • stosowanie inhibitorów MAO i okres do 2 tygodni po ich odstawieniu.
  • Preparatu nie należy stosować w okresie ciąży i karmienia piersią oraz u dzieci poniżej 12 lat.
 

Opakowanie

10 saszetek

Uwagi

 Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach - pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie klientów

Dodaj swoją opinię

Opiniujesz: Theraflu ExtraGRIP 10 saszetek

Jak oceniasz ten produkt?*

Cechy produktu

Producent

EAN

5909990418978
Logo Tpay

Kategorie