BEURER Termometr wielofunkcyjny FT 65
 • Pomiar w ciągu kilku sekund
 • Technika pomiarowa z wykorzystaniem podczerwieni
 • Alarm LED powyżej temp. 38°C
 • Wyświetlanie temperatury w °C i °F
 • Nie zawiera rtęci ani szkła
 • Nadaje się do dezynfekcji
 • Dokładność pomiaru:
 •      Czoło: 0,3°C: 34–43°C (0,5°F: 93,2–109,6°F)
       Ucho: 0,2°C: 35,5–42°C (0,4°F: 95,9–107,6°F)
       Obiekt: 1,5°C (2,7°F) przy < 30°C (86°F); 5% przy ≥ 30°C (86°F);

 • Możliwość zapamiętania 10 wartości wraz z datą i godziną
 • Automatyczne wyłączanie
 • Produkt medyczny
 • Duży wyświetlacz
 • W zestawie 2 baterie 1,5 V AAA
 • Gwarancja: 3 lata
GERATHERM Non contact termometr bezdotykowy

Wielu rodziców szuka bezpiecznego termometru dla swojego dziecka. Pomimo rosnącej popularności termometrów elektronicznych, w naszych domach często można znaleźć termometry rtęciowe lub analogowe. O ile w przypadku tych drugich nie ma żadnego ryzyka, o tyle w pierwszym przypadku po rozbiciu termometru i kontaktu rtęci z ciałem może dojść do tragedii. Geratherm oferuje Państwu termometr zarówno dla większych dzieci, jak również dla niemowląt. Jest to w 100% bezpieczny termometr dla dziecka w każdym wieku.

NonContact to nowoczesny, zaawansowany technologicznie, wyjątkowo precyzyjny i bezpieczny  termometr bezdotykowy. Jest to idealne rozwiązanie do kontroli temperatury. Wizualny i akustyczny alarm gorączki pomaga w jednoznacznej interpretacji wyników. Bezdotykowy termometr pozwala na pomiar temperatury nawet u niemowląt – jest przeznaczony zarówno dla dzieci, jak i zapracowanych mam, którym zależy na czasie. NonContact pozwala na szybki pomiar temperatury ciała, a także otoczenia, płynów i innych powierzchni, dlatego z łatwością można zmierzyć nim również temperaturę mleka czy wody w wanience. Termometry dla dzieci są wykonane ze szczególną precyzją oraz posiadają wszystkie atesty i wymagane certyfikaty, aby zwiększyć bezpieczeństwo Państwa pociechy. Wystarczy ustawić termometr w kierunku ciała i pomiar wykonywany jest natychmiastowo.

To co wyróżnia NonContact, to precyzja, komfort i 100% higiena. Dzięki naszym staraniom i dodatkowym badaniom nadaje się również dla niemowląt. Zapraszamy do zakupu najbezpieczniejszego i najlepszego termometru, jakim jest NonContact.


CECHY PRODUKTU I DANE TECHNICZNE:

 • w 100% higieniczny, nie przenosi wirusów
 • w 100% bezpieczny
 • szybki pomiar
 • niemiecka jakość
 • testowany w warunkach klinicznych
 • nowoczesna technologia na podczerwień
 • precyzyjny pomiar temperatury ciała, otoczenia, płynów (np. butelka z mlekiem) i innych powierzchni – przycisk powyżej klawisza START służy do przełączania termometru na pomiar temperatury otoczenia, na wyświetlaczu zamiast symbolu głowy pojawi się kształt domu
 • rozszerzony zakres pomiaru: 0°C–100°C
 • wskaźnik gorączki – czerwone podświetlenie ciekłokrystalicznego ekranu
 • akustyczny alarm gorączki – 10 krótkich sygnałów dźwiękowych przy temperaturze wyższej niż 37,5°C (99,4°F)
 • wysoka dokładność pomiaru (+/- 0,2°C)
 • wielofunkcyjny zakres pomiarowy
 • pamięć ostatnich 30 pomiarów – efektywne śledzenie wyników
 • praktyczne etui
 • 2 lata gwarancji z możliwością przedłużenia gwarancji do 5 lat


Microlife MT 16C2 Termometr owulacyjny elektroniczny
Termometr elektroniczny, owulacyjny Microlife MT16C Elektroniczny termometr owulacyjny Microlife MT16C przeznaczony jest do pomiaru temperatury ciała. Wyświetlacz LCD pokazujący temperaturę z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku, przez co rekomendowany jest w przypadku antykoncepcji naturalnej bądź planowanej ciąży. Wyposażony jest w system dźwiękowy informujący o gotowości do pomiaru oraz jego końcu. Właściwości produktu: -Elektroniczny pomiar temperatury ciała. -Czas pomiaru: 60 sekund. -Duży wyświetlacz LCD, wyświetlający temperaturę z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku. -Wbudowana pamięć pokazująca wynik ostatniego pomiaru. -Polecany jako termometr owulacyjny. -Automatyczne wyłączanie pozwalające na oszczędność baterii. -Informacja o kończącej się baterii poprzez graficzna ikonę na wyświetlaczu. -Wymienna bateria. -Wodoszczelny. -Gwarancja – 2 lata! (bez uszkodzeń mechanicznych). Specyfikacja techniczna: - Typ: Termometr maksymalnych wskazań - Zakres pomiaru: Od 32,00 °C do 42,99 °C - Przy temperaturze < 32,00 °C wyświetla się symbol «L» – zbyt niska - Przy temperaturze > 42,99 °C wyświetla się symbol «H» – zbyt wysoka - Dokładność pomiaru: ± 0,1 °C pomiędzy 34 °C a 42 °C - Temperatura robocza: 18 °C do 28 °C - Samokontrola: Automatyczny test wewnętrzny przy temperaturze kontrolnej 37 °C.Przy rozbieżności większej niż 0,1 °C wyświetla się symbol «ERR» (błąd). - Wyświetlacz: Wyświetlacz ciekłokrystaliczny (LCD) pokazujący 4 cyfry. - Najmniejsza jednostka pomiarowa: 0,01 °C - Sygnał dźwiękowy: Informuje o gotowości do pracy oraz o zakończeniu pomiaru, gdy zanotowany w ciągu 8 sekund wzrost temperatury nie przekroczył 0,01 °C. - Pamięć: Zapamiętywanie ostatniego pomiaru - Temperatura przechowywania: od –10 °C do +60 °C - Bateria: 1,5 / 1,55 V; LR41 - Normy: EN 12470-3; 2000, termometry kliniczne,ASTM E-1112, termometr elektroniczny. Produkt posiada 24 miesiące (2 lata) gwarancji producenta
MICROLIFE Termometr elektroniczny MT 16F1

Termometr elektryczny.

Cechy produktu:

- sygnał dźwiękowy,

- pamięć ostatniego pomiaru,

- 60 sekund.

 Specyfikacja techniczna:

- sygnalizacja dźwiękowa zakończenia pomiaru,

- czas pomiaru : 60 sekund,

- Pamięć ostatniego pomiaru,

- zakres pomiaru : 32.0 - 43.9 st.C,

- najmniejsza jednostka pomiaru : 0.1 st.C,

- dokładność : +/- 0.1 st.C,

- automatyczny test dokładności pomiarów - w przypadku rozbieżności większej niż 0.1 st.C, na wyświetlaczu pojawi się symbol "ERR",

- polska instrukcja obsługi,

- plastikowe etui.

TECH-MED Termometr elektroniczny TM-F03BB

Termometr bezdotykowy Tech-Med TM-F03BB na podczerwień zaprojektowano do pomiaru temperatury ciała lub wybranej powierzchni przy użyciu technologii promieniowania podczerwonego. Termometr na podczerwień nie jest inwazyjny, więc jest łatwiejszy i wygodniejszy w użyciu niż tradycyjne termometry doustne, pod ramię, do odbytnicze lub douszne. Jest rzeczywiście „bezkontaktowym” termometrem. Umożliwia pomiar temperatury ciała dorosłych i dzieci bez konieczności dotykania skóry. Dzięki TM-F03BB nie ma potrzeby wprowadzania sondy termometru do jakiejkolwiek części ciała twojego niemowlęcia. Śpiące niemowlę nie obudzi się podczas kiedy termometr będzie w użyciu ani nie odczuje żadnego dyskomfortu podczas jego użycia kiedy nie śpi.

Podstawowe cechy termometru bezdotykowego Tech-Med TM-F03BB

1. Urządzenie służące do pomiaru temperatury ciała (przy użyciu procesu dynamicznej korekcji uwzględniającej temperaturę otoczenia względem temperatury ciała) lub powierzchni wybranego przedmiotu.

2. Pomiary przeprowadzane są wyłącznie przy użyciu sondy na podczerwień Heimann do pomiaru temperatury, o wysokim stopniu dokładności pomiaru i stabilnym działaniu.

3. Funkcja alarmu w przypadku podwyższonej temperatury ciała.

4. Funkcja pamięci z zachowaniem wartości 32 ostatnich wyników pomiaru.

5. Podświetlany wyświetlacz cyfrowy LCD.

6. Dwa tryby pomiaru temperatury: skala Fahrenheita i Celsjusza, do wyboru.

7. Tryb automatycznego oszczędzania energii; termometr wyłącza się, jeśli nie jest używany.

8. Niewielki rozmiar, przemyślana konstrukcja i wygodna obsługa.

9. Wybór trybu pomiaru temperatury na czole lub powierzchni przedmiotów o temperaturze niższej niż 110°C i emisyjności równej 0,95.

Termometr bezdotykowy Tech-Med TM-F03BB w odróżnieniu od innych elektronicznych termometrów umożliwia pomiar temperatury bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z wymianą jednorazowych kapturków bądź też przeprowadzania procesu dezynfekcji, a jednocześnie w sposób całkowity eliminuje możliwość przenoszenia drobnoustrojów. Dzięki zastosowaniu funkcji bezdotykowego mierzenia temperatury, dokonujemy bardzo łatwo i bezinwazyjnie pomiarów temperatury u dzieci. Tech-Med TM-F03BB to nowoczesny termometr, w którym zastosowano technologię pomiaru na podczerwień Termometr charakteryzuje się wysoką dokładnością. Dokładność ta została potwierdzona badaniami klinicznymi. Wykonanie dokładnego pomiaru temperatury trwa zaledwie 0,5 sekundy. Ergonomiczny wyświetlacz LCD zapewnia łatwy odczyt wyniku. Dzięki zastosowaniu podświetlanego ekranu możemy dokonywać i odczytywać wyniki w nocy. Funkcja pamięci pozwala na wyświetlenie wartości 32 ostatnich wyników po wciśnięciu odpowiedniego przycisku. Sygnał dźwiękowy oznacza zakończenie pomiaru i możliwość odczytu wartości temperatury na wyświetlaczu. Funkcja alarmu w przypadku podwyższonej temperatury, przy pomiarze temperatury na czole, gdy temperatura jest wyższa od ustawionej termometr generuje alarm ostrzegający użytkownika o potencjalnej gorączce. Funkcja automatycznego wyłączania zmniejsza zużycie baterii. Obudowa jest wykonaną z trwałego plastiku, zapewniającego najwyższy poziom ochrony urządzenia, jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Wyjątkowy ,innowacyjny i ergonomiczny kształt. Poprawne użycie termometru wymaga starannego zapoznania się z instrukcją obsługi. Termometr wielofunkcyjny TM-F03BB pozwala na dokonanie pomiarów temperatury u dzieci i osób dorosłych w niemal każdych warunkach: w domu, pracy, podróży. Wyniki tych pomiarów charakteryzują się kliniczną dokładnością. Pomiary są błyskawiczne (czas pomiaru – ok. 0,5 sekundy), dzięki czemu termometr może być używany do pomiarów temperatury u nawet bardzo ruchliwych dzieci. Błyskawicznie również wykonamy pomiary temperatury otoczenia, żywności, napojów i kąpieli dla dziecka.

SPECYFIKACJA I DANE TECHNICZNE:

 • Termometr służy do pomiaru temperatury na czole, temperatury przedmiotów (np.mleka w butelce)
 • Czas pomiaru: 0,5 sekundy
 • Podświetlany wyświetlacz cyfrowy LCD
 • Wybór trybu pomiaru temperatury na czole lub powierzchni przedmiotów o temperaturze niższej niż 110°C i emisyjności równej 0,95.
 • Dwa tryby pomiaru temperatury: skala Fahrenheita i Celsjusza, do wyboru.
 • Funkcja pamięci z zachowaniem wartości 32 ostatnich wyników pomiaru. 
 • Zakres pomiaru: temperatura ciała: 32,0°C – 42,0°C / 89,6°F – 107,6°F.
 • Zakres pomiaru: temperatura powierzchni: 0,0°C – 110,0°C / 32,0°F – 230,0°F.
 • Margines błędu pomiaru: w standardowych warunkach otoczenia: +0,2°C.
 • Odległość do miejsca dokonywania pomiaru temperatury wybranej powierzchni: 5cm – 4m (W miarę odsuwania urządzenia od wybranej powierzchni coraz większe znaczenie na podany wynik będzie mieć temperatura otoczenia ). 
 • Tryb oszczędzania energii automatyczne wyłączenie: po upływie 6 s.
 • Funkcja alarmu w wypadku podwyższonej temperatury ciała
 • Zasilanie: DC3 V (baterie AA/2 sztuki).
 • Pobór mocy: ? 50mW.
 • Podstawowe wymiary: 148mm × 43mm × 87mm (długość × szerokość × wysokość).
 • Masa netto: 108 g (bez baterii). 
 • Standardowe warunki działania urządzenia: 
 • Temperatura robocza otoczenia: 16°C - 40°C. 
 • Wilgotność względna: 85%. 
 • Emisyjność: 0,95.


SKŁAD ZESTAWU: 

 • Termometr 
 • 2 baterie AA
 • Instrukcja obsługi w języku polskim
 • Gwarancja 24 miesiące
TECH-MED Termometr elektroniczny TM-VT801

Właściwości:

Termometr lekarski Tech-Med TM-VT801 pomoże Tobie w walce z przeziębieniem. Dzięki niemu w szybki sposób dowiesz się o podwyższonej temperaturze ciała. Model ten zapamiętuje 30 ostatnich pomiarów, dzięki czemu możemy w łatwy sposób kontrolować naszą gorączkę. Urządzenia wyposażone zostało w wyświetlacz ciekłokrystaliczny oraz elastyczną końcówkę. Automatyczne wyłączenie następuje po upływie około 10 minut. Termometr nie zawiera rtęci i szkła, przez co jest bezpieczny zarówno dla użytkownika, jak i środowiska

SPECYFIKACJA I DANE TECHNICZNE: 

 • Wodoodporny
 • Wyświetlacz ciekłokrystaliczny
 • Pamięć 5 ostatnich wyników
 • Elastyczna końcówka
 • Zakres pomiaru: 32,0oC ÷ 43,0oC 
 • Dokładność pomiaru: ± 0,1oC pomiędzy: 32,0oC ÷ 43,0oC
 • Czas pomiaru: 10-30 sek.
 • Baterie: 1,5V SR 41, LR 41 LUB 392 ,391
 • Czas pracy baterii ok. 100 godzin ciągłej pracy
 • Automatyczne wyłączenie po ok. 10 min.
 • Używane w temperaturze otoczenia 10,0oC ÷35,0oC
 • Przechowywanie w temp. -20oC ÷ 60,0oC 
 • Wymiary: 152,00 mm x 21,5 mm x 14,0 mm
 • Waga: 16,8 g ( z baterią w środku)
 • Opakowanie: 1 sztuka
Termometr 5 w 1 MultiTemp SANITY

Termometr bezdotykowy marki Sanity. W tym innowacyjnym sprzęcie medycznym wykorzystano zaawansowaną technologię podczerwieni (IR) do dokładnego i błyskawicznego mierzenia temperatury na dwa sposoby: w uchu i na skórze. Dodatkowo termometr służy jako zegarek i pokazuje temperaturę otoczenia w pomieszczeniu. To elegancki termometr na podczerwień odpowiedni dla niemowląt, dzieci i osób dorosłych.

 • Funkcje termometru 5w1:
  • bezdotykowy pomiar na skroni
  • dotykowy pomiar na skroni
  • pomiar temperatury w uchu
  • pomiar temperatury płynu w butelce
  • pomiar temperatury otoczenia
 • pamięć 20 wyników
 • dokładny pomiar w 1 sekundę
 • sygnał dźwiękowy
 • wodoszczelna końcówka czujnika pomiarowego
 • duży, czytelny wyświetlacz
 • Opakowanie zawiera:
  • termometr cyfrowy
  • plastikowe, sztywne etui do przechowywania
  • instrukcje obsługi
  • baterię
Termometr elektroniczny Microlife NC 100
Termometr elektroniczny NC 100 jest produktem wysokiej jakości, wytworzonym według najnowszej technologii i sprawdzonym zgodnie z międzynarodowymi standardami. Wyjątkowa technologia termometru zapewnia zawsze precyzyjny i niezależny od zewnętrznych źródeł ciepła odczyt temperatury. Urządzenie przeprowadza samosprawdzenie po każdym uruchomieniu, aby zapewnić precyzyjny pomiar. Termometr NC 100 przeznaczony jest do regularnych pomiarów temperatury ludzkiego ciała. Może być używany przez osoby w każdym wieku. Innowacyjna technologia pomiarów przy użyciu promieni IR pozwala na pomiary bez dotykania mierzonego obiektu. To gwarantuje bezpieczny i higieniczny pomiar w kilka sekund. 
 
Wskazania: do pomiaru temperatury ludzkiego ciała na skroni a także do sprawdzania temperatury powierzchni następujących substancji: mleka w butelce, temperatury wody do kąpieli dla dziecka, temperatury otoczenia
 
Cechy produktu:
- bezdotykowy pomiar temperatury,
- tryb skanowania,
- wielofunkcyjny,
- duży podświetlany wyświetlacz LCD,
- technologia Silent Glow,
- sygnał dźwiękowy,
- alarm gorączki,
- 30 pamięci,
- automatyczne wyłączanie,
- łatwy w użyciu,
- testowany klinicznie.
 
Specyfikacja techniczna:
- waga: 81 g (z bateriami), 56 g (bez baterii)
- wymiary: 150 x 40 x 39 mm
- typ: elektroniczny termometr bezkontaktowy NC 100
- zakres pomiaru:
  Pomiar temp. ciała: 34,0-42,2°C (93,2-108,0°F)
  Pomiar temp. obiektu: 0-100,0°C (32-212,0°F)
- rozdzielczość: 0,1 °C / °F
- dokładność pomiaru: w warunkach laboratoryjnych: ±0,2°C, 36,0 - 39,0°C (±0,4°F, 96,8 - 102,2°F),
- wyświetlacz: Liquid Crystal Display (ciekłokrystaliczny), 4 cyfry plus ikony specjalne,
- akustyka: przyrząd włączony i gotowy do wykonywania pomiarów: 1 krótki sygnał; zakończenie pomiaru: 1 długi sygnał dźwiękowy (1 sek.), jeśli odczyt jest niższy niż 37,5°C (99,4°F); 10 krótkich sygnałów dźwiękowych, jeśli odczyt jest równy lub wyższy niż 37,5°C(99,4°F); błąd systemowy lub awaria: 3 krótkie sygnały dźwiękowe; pamięć: automatyczna prezentacja ostatniego pomiaru - 30 odczytów wywoływanych z pamięci; podświetlenie: po włączeniu przyrządu na 4 sekundy uaktywnia się ZIELONE podświetlenie; po zakończeniu pomiaru wynikiem niższym niż 37,5 °C (99,4 °F) na 5 sekund uaktywnia się ZIELONE podświetlenie; po zakończeniu pomiaru wynikiem równym lub wyższym niż 37,5°C (99,4°F) na 5 sekund uaktywnia się CZERWONE podświetlenie.
- automatyczne wyłączanie się: Po ok. 1 minucie od wykonania ostatniego pomiaru.
- bateria: 2 baterie AAA 1,5 V.
 
Gwarancja 2 lata.
 
Zestaw zawiera:
- termometr
- etui do transportu.

Termometr elektroniczny Microlife NC 150
Termometr elektroniczny NC 150 jest produktem wysokiej jakości, wytworzonym według najnowszej technologii i sprawdzonym zgodnie z międzynarodowymi standardami. Wyjątkowa technologia termometru zapewnia zawsze precyzyjny i niezależny od zewnętrznych źródeł ciepła odczyt temperatury. Urządzenie przeprowadza samosprawdzenie po każdym uruchomieniu, aby zapewnić precyzyjny pomiar. Termometr NC 150 przeznaczony jest do regularnych pomiarów temperatury ludzkiego ciała. Może być używany przez osoby w każdym wieku.
Innowacyjna technologia pomiarów przy użyciu promieni IR pozwala na pomiary bez dotykania mierzonego obiektu. To gwarantuje bezpieczny i higieniczny pomiar w kilka sekund. 
 
Wskazania: do pomiaru temperatury ludzkiego ciała na skroni a także do sprawdzania temperatury powierzchni następujących substancji: np. mleka w butelce, np. temperatury wody do kąpieli dla dziecka, temperatury otoczenia
 
Cechy produktu:
- bezdotykowy pomiar temperatury,
- tryb skanowania,
- wielofunkcyjny,
- duży podświetlany wyświetlacz LCD,
- technologia Silent Glow,
- sygnał dźwiękowy,
- alarm gorączki,
- 30 pamięci wraz z datą i godziną pomiaru,
- automatyczne wyłączanie,
- łatwy w użyciu,
- testowany klinicznie.
 
Specyfikacja techniczna:
- waga: 55g (z bateriami), 51g (bez baterii),
- wymiary: 140 x 39 x 42 mm,
- typ: Elektroniczny termometr bezkontaktowy NC 150,
- zakres pomiaru:
  pomiar temp. ciała: 34,0-42,2 °C (93,2-108,0 °F)
  pomiar temp. obiektu: 0-100,0 °C (32-212,0 °F),
- rozdzielczość: 0,1 °C / °F,
- dokładność pomiaru:
  w warunkach laboratoryjnych: ±0,2°C, 36,0 - 39,0°C (±0,4°F, 96,8 - 102,2°F)
  wyświetlacz: Liquid Crystal Display (ciekłokrystaliczny), 4 cyfry plus ikony specjalne
- akustyka: przyrząd włączony i gotowy do wykonywania pomiarów: 1 krótki sygnał, zakończenie pomiaru: 1 długi sygnał dźwiękowy (1 sek.), jeśli odczyt jest niższy niż 37,5°C (99,4°F), 10 krótkich sygnałów dźwiękowych, jeśli odczyt jest równy lub wyższy niż 37,5°C(99,4°F), błąd systemowy lub awaria: 3 krótkie sygnały dźwiękowe,
- pamięć: automatyczna prezentacja ostatniego pomiaru - 30 odczytów wywoływanych z pamięci z datą i godziną pomiaru
- podświetlenie: po włączeniu przyrządu na 4 sekundy uaktywnia się Zielone podświetlenie, po zakończeniu pomiaru wynikiem niższym niż 37,5 °C (99,4 °F) na 5 sekund uaktywnia się Zielone podświetlenie, po zakończeniu pomiaru wynikiem równym lub wyższym niż 37,5°C (99,4°F) na 5 sekund uaktywnia się Czerwone podświetlenie.
- automatyczne wyłączanie się: Po ok. 1 minucie od wykonania ostatniego pomiaru.
- bateria: 2x bateria AAA 1,5V.
 
Gwarancja: 2 lata.
 
Zestaw zawiera:
- termometr,
- etui.
Termometr elektroniczny OMRON ECO TEMP BASIC
OMRON Eco-Temp Termometr elektroniczny umożliwia zmierzenie temperatury przez odbytnicę (najczęściej u małych dzieci), pod pachą i przez usta. Sygnał dźwiękowy informuje o zakończeniu pomiaru.

Działanie:
Wyrób elektroniczny pozwala mierzyć temperaturę ciała w różnych sytuacjach. Działa automatycznie i charakteryzuje się znaczną dokładnością pomiaru. Proces pomiaru temperatury ciała trwa nie dłużej niż 60-120 sekund, a jego wynik pojawia się na wyświetlaczu tuż po sygnale dźwiękowym.

Dane techniczne:

 • Model: Eco-Temp Basic
 • Okres użytkowania baterii: Ok. 2 lata lub dłużej (3 razy dziennie)
 • Pobór mocy: 0,1 mW
 • Metoda pomiaru: Pomiar bieżący (nieprognozujący)
 • Moduł dokonujący odczytu: Termistor
 • Wyświetlacz temperatury: 3-cyfrowy (°C) lub 4-cyfrowy (°F), temp. wyświetlana w przyrostach co 0,1 stopnia
 • Dokładność pomiaru: ± 0,1°C (32,0–42,0°C) ± 0,18°F (89,6–107,6°F) (w przypadku pomiaru w standardowej temperaturze pokojowej 23°C (73,4°F) w testowym zbiorniku o stałej temperaturze)
 • Zakres pomiaru: 32,0–42,0°C (89,6–107,6°F)
 • Temperatura otoczenia +10°C do +40°C (+50°F do +104°F), wilgotność względna 30–85%
 • Temperatura i wilgotność środowiska przechowywania: Temperatura otoczenia –20°C do +60°C (–4°F do +140°F), wilgotność względna 30–95%
 • Masa: około 11 g (z baterią)
 • Wymiary zewnętrzne: 19,4 mm (szer.) x132,5 mm (dług.) ×10,0 mm (głęb.)
 • Gwarancja 3 lata
 • Akcesoria: Bateria testowa (alkaliczna bateria manganowa pastylkowa LR41), etui, instrukcja obsługi 

Sposób użycia:
Stosować zewnętrznie. Przed zastosowaniem należy przeczytać instrukcje obsługi. Po włączeniu termometru umieścić go pod pachą (sygnał powiadomienia pojawi się po minimum 2 minutach), w ustach (sygnał powiadomienia pojawi się po 80 sekundach), w odbycie (sygnał powiadomienia pojawi się po 60 sekundach). Pomiar może być nieprawidłowy jeśli dokonano go bezpośrednio po ćwiczeniach, kąpieli, jedzeniu lub piciu. Pomiaru w ustach należy dokonywać u dzieci powyżej 4 roku życia. Pomiar w odbycie zazwyczaj wykorzystywany jest u małych dzieci, wprowadzając końcówkę czujnika do odbytu nie głębiej niż 1,3 cm.  

Termometr elektryczny Microlife IFR 100

Termometr elektroniczny 3w1 Microlife IFR100

Termometr Microlife IFR 100 jest urządzeniem medycznym służącym do pomiaru temperatury ciała. Pomiar dokonywany jest w uchu i trwa 1 sekundę lub na czole, gdzie czas pomiaru wynosi około 3 sekund. Przy pomocy termometru możemy także zmierzyć temperaturę powierzchni cieczy (mleko, woda) oraz temperaturę otoczenia. Jest to możliwe, ponieważ urządzenie posiada szeroki zakres pomiaru (od 0 st.C do 100 st.C) Przy każdym włączeniu termometr przeprowadza samosprawdzenie, żeby zagwarantować dokładność pomiaru. Do pomiaru temperatury urządzenie wykorzystuje promienie podczerwone. Dzięki tej motodzie, która skraca czas pomiaru do 1 sekundy, termometr sprawdza się przy pomiarze temperatury u małych dzieci. Pomiary można wykonywać także podczas snu dziecka.

Po włączeniu, na podświetlanym ekranie widać wynik ostatniego pomiaru. Urządzenie zapamiętuje wyniki dwunastu ostatnich pomiarów. Sygnały dźwiękowe informują o gotowości urządzenia do pomiaru i o jego zakończeniu oraz o wystąpieniu gorączki. Konieczność wymiany baterii sygnalizowana jest na wyświetlaczu. Minutę po zakończeniu pomiaru termometr wyłącza się automatycznie. Wcześniej można to zrobić samemu.Termometr Microlife IFR100 jest bardzo lekki i wygodny w użyciu. Do jego przechowywania przewidziano etui. Termometr nie wymaga stosowania kapturków ochronnych.

PODSTAWOWE CECHY PRODUKTU :

 • Wielofunkcyjny (pomiar: ucha, obiektu, oraz otoczenia)
 • Duży podświetlany wyświetlacz LCD
 • Technologia Silent glow
 • Sygnał dźwiękowy
 • Alarm gorączki
 • 12 pamięci
 • Automatyczne wyłączanie
 • Etui do transportu
 • Łatwy w użyciu
 • Testowany klinicznie
SPECYFIKACJA TECHNICZNA :

Waga: 55 g (z baterią), 52 g (bez baterii)

Wymiary: 107 x 50 x 34 mm

Typ: Dwufunkcyjny termometr elektroniczny IFR 100

Zakres pomiaru: Tryb douszny: 0-100,0 ˚C (32-212,0 ˚F) Tryb skroniowy: 34-42,2 ˚C (93,2-108,0 ˚F)

Rozdzielczość: 0,1 ˚C / ˚F

Dokładność pomiaru: W warunkach laboratoryjnych:±0,2 ˚C, 32,0 - 42,2 ˚C (±0,4 ˚F, 89,6 - 108,0 ˚F)

Wyświetlacz: Liquid Crystal Display (ciekłokrystaliczny), 4 cyfry plus ikony specjalne

Akustyka: Przyrząd włączony i gotowy do wykonywania pomiarów: 1 krótki sygnał

Zakończenie pomiaru:

 • 1 długi sygnał dźwiękowy (1 sek.), jeśli odczyt jest niższy niż 37,5˚C (99,4˚F),
 • 10 krótkich sygnałów dźwiękowych,jeśli odczyt jest równy lub wyższy niż 37,5˚C (99,4˚F).
 •  Błąd systemowy lub awaria: 3 krótkie sygnały dźwiękowe

Pamięć:

 •     Automatyczna prezentacja ostatniego pomiaru
 •     12 odczytów wywoływanych z pamięci

Podświetlenie:

 •     Po włączeniu przyrządu na 4 sekundy uaktywnia się ZIELONE podświetlenie.
 •     Po zakończeniu pomiaru wynikiem niższym niż 37,5 ˚C (99,4 ˚F) na 5 sekund uaktywnia się ZIELONE podświetlenie.
 •     Po zakończeniu pomiaru wynikiem równym lub wyższym niż 37,5˚C (99,4˚F) na 5 sekund uaktywnia się CZERWONE podświetlenie.

Automatyczne wyłączanie się:

 •     Po ok. 1 minucie od wykonania ostatniego pomiaru.

Bateria:

 •     CR2032 Bateria (X1) V3 - co najmniej 1000 pomiarów
Termometr ThermoFlash LX-26 biały

TERMOMETR SZPITALNY Nowa generacja termometru Thermoflash LX-26 w nowym wydaniu VISIOMED ThermoFlash LX-26 EVOLUTION. Nowa technologia autokalibracji MicroSecond Flash - wyjątkowa dokładność przy podwyższonej temperaturze człowieka (pow. 38 stopni C), znana z najwyższego modelu szpitalnego Thermoflash LX-261. Szybkie przyciski zmiany ustawień. Możliwość mierzenia temperatury pomieszczenia. nowa technologia autokalibracji MicroSecond Flash- wyjątkowa dokładność przy podwyższonej temperaturze człowieka (pow. 38 stopni C) przyciski zewnętrzne szybkiej zmiany ustawień - bez potrzeby wchodzenia w tryb menu dodatkowy tryb ROOM - mierzenie temperatury pomieszczenia nowe modne kolory duża odległość pomiaru z wysoką dokładnością (nawet do 8 cm) szybki pomiar w mniej niż 1 sek. bardzo łatwy w użyciu trwałość użycia minimum 40 000 pomiarów! zmniejsza ryzyko zakażenia wirusami dokonuje pomiaru za pomocą jednego przycisku urządzenie jest opatrzone niepowtarzalnym numerem identyfikacyjnym wiarygodne wyniki zasilanie bateryjne wymiana baterii bez konieczności użycia narzędzi.

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU:


Termometr bezdotykowy ThermoFlash LX-26 Evolution używa najnowszej technologii podczerwieni. Pozwala ona na mierzenie temperatury  tętnicy skroniowej z odległości nawet 8cm (najdokładniej przy 5cm). Udowodniono, że pomiar temperatury tętnicy skroniowej jest dokładniejszy od pomiaru temperatury w uchu i lepiej tolerowany od pomiaru temperatury w odbycie. Aby wyniki były jak najbardziej wiarygodne należy zapoznać się z instrukcją obsługi termometru.


W odróżnieniu od starego modelu LX-26 model Evolution posiada nową technologię autokalibracji MicroSecond Flash - wyjątkowa dokładność przy podwyższonej temperaturze człowieka (pow. 38 stopni C), znana z najwyższego modelu szpitalnego Thermoflash LX-261. Ponadto posiada zewnętrzne przyciski do zmiany ustawień bez potrzeby wchodzenia do menu urządzenia.


Tętnica skroniowa znajduje się bardzo blisko powierzchni skóry a przepłwy krwi jest stały i regularny. Pomiar w tym miejscu umożliwia otrzymanie  bardzo dokładnych wyników. Dokłądność, szybkość (1 s) i wygoda niniejszej  medoty pomiaru sprawia, iże jest ona lepsza od pozostałych.


Termometr zapamiętuje wyniki ostatnich 32 pomiarów temperatury. Wyniki pomiarów są prezentowane na podświetlanym wyświetlaczu LCD. Pomiar dokonywany jest przez naciśnięcie jednego przycisku przez co czyni je bardzo łatwym w użyciu. Trwałość urządzenia szacuje się na 40 000 pomiaów. Urządzenie wyłącza się automatycznie po 5s bezczynności.


Termometr ThermoFlash LX-26 może być używany w dwóch trybach:

 • pomiar ludzkiego ciała (program BODY) - 32 - 42,9 st. C,
 • pomiar powierzchni (program SURFACE) - 0 - 60 st. C.

Urządzenie objęte jest 2-letnią gwarancją.


W SKŁAD ZESTAWU WCHODZĄ:

 • termometr LX-26 Evolution,
 • 2 baterie AA,
 • gwarancja i instrukcja w języku polskim

 


Termometr ThermoFlash LX-26 fresh mint 1szt.

TERMOMETR SZPITALNY Nowa generacja termometru Thermoflash LX-26 w nowym wydaniu VISIOMED ThermoFlash LX-26 EVOLUTION. Nowa technologia autokalibracji MicroSecond Flash - wyjątkowa dokładność przy podwyższonej temperaturze człowieka (pow. 38 stopni C), znana z najwyższego modelu szpitalnego Thermoflash LX-261. Szybkie przyciski zmiany ustawień. Możliwość mierzenia temperatury pomieszczenia. nowa technologia autokalibracji MicroSecond Flash- wyjątkowa dokładność przy podwyższonej temperaturze człowieka (pow. 38 stopni C) przyciski zewnętrzne szybkiej zmiany ustawień - bez potrzeby wchodzenia w tryb menu dodatkowy tryb ROOM - mierzenie temperatury pomieszczenia nowe modne kolory duża odległość pomiaru z wysoką dokładnością (nawet do 8 cm) szybki pomiar w mniej niż 1 sek. bardzo łatwy w użyciu trwałość użycia minimum 40 000 pomiarów! zmniejsza ryzyko zakażenia wirusami dokonuje pomiaru za pomocą jednego przycisku urządzenie jest opatrzone niepowtarzalnym numerem identyfikacyjnym wiarygodne wyniki zasilanie bateryjne wymiana baterii bez konieczności użycia narzędzi.

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU:


Termometr bezdotykowy ThermoFlash LX-26 Evolution używa najnowszej technologii podczerwieni. Pozwala ona na mierzenie temperatury  tętnicy skroniowej z odległości nawet 8cm (najdokładniej przy 5cm). Udowodniono, że pomiar temperatury tętnicy skroniowej jest dokładniejszy od pomiaru temperatury w uchu i lepiej tolerowany od pomiaru temperatury w odbycie. Aby wyniki były jak najbardziej wiarygodne należy zapoznać się z instrukcją obsługi termometru.


W odróżnieniu od starego modelu LX-26 model Evolution posiada nową technologię autokalibracji MicroSecond Flash - wyjątkowa dokładność przy podwyższonej temperaturze człowieka (pow. 38 stopni C), znana z najwyższego modelu szpitalnego Thermoflash LX-261. Ponadto posiada zewnętrzne przyciski do zmiany ustawień bez potrzeby wchodzenia do menu urządzenia.


Tętnica skroniowa znajduje się bardzo blisko powierzchni skóry a przepłwy krwi jest stały i regularny. Pomiar w tym miejscu umożliwia otrzymanie  bardzo dokładnych wyników. Dokłądność, szybkość (1 s) i wygoda niniejszej  medoty pomiaru sprawia, iże jest ona lepsza od pozostałych.


Termometr zapamiętuje wyniki ostatnich 32 pomiarów temperatury. Wyniki pomiarów są prezentowane na podświetlanym wyświetlaczu LCD. Pomiar dokonywany jest przez naciśnięcie jednego przycisku przez co czyni je bardzo łatwym w użyciu. Trwałość urządzenia szacuje się na 40 000 pomiaów. Urządzenie wyłącza się automatycznie po 5s bezczynności.


Termometr ThermoFlash LX-26 może być używany w dwóch trybach:

 • pomiar ludzkiego ciała (program BODY) - 32 - 42,9 st. C,
 • pomiar powierzchni (program SURFACE) - 0 - 60 st. C.

Urządzenie objęte jest 2-letnią gwarancją.


W SKŁAD ZESTAWU WCHODZĄ:

 • termometr LX-26 Evolution,
 • 2 baterie AA,
 • gwarancja i instrukcja w języku polskim

 


© 2016 aptekarosa.pl Wszystkie prawa zastrzeżone