Bobo-test Test ciążowy płytkowy 1 sztuka

OMOWY TEST CIĄŻOWY JEDNORAZOWEGO UŻYTKU O CZUŁOŚCI 25 mIU/ml.

Wyrób do diagnostyki in vitro. Tylko do użytku zewnętrznego. Wyrób do1080 samokontroli. 

BOBO-TEST to szybki i łatwy do przeprowadzenia test ciążowy do domowego użytku. Wyniki testu pojawiają się w ciągu 3-5 minut po jego wykonaniu. Test można stosować już po 10 dniach po stosunku. Jeśli nie minął jeszcze pierwszy dzień  spodziewanej miesiączki do przeprowadzenia testu należy użyć pierwszego porannego moczu. 

Jeżeli minął pierwszy dzień spodziewanej miesiączki test można przeprowadzić o każdej porze dnia.

Bobo-test Test ciążowy strumieniowy 1 sztuka

Bobo-test strumieniowy jest szybkim i prostym w użyciu testem ciążowym do domowego użytku. 

Bobo-test strumieniowy został zaprojektowany tak, aby wykrywać nawet niewielkie ilości hormonu ciążowego hCG (gonadotropina kosmówkowa) w moczu. Hormon ten jest produkowany przez organizm tuż po zapłodnieniu, a jego poziom wzrasta znacząco w pierwszych trzech miesiącach ciąży. Jak wykazały badania laboratoryjne poziom wykrywalności hCG w teście to 25mIU/ml z dokładnością >99%. Bobo-test strumieniowy jest wyjątkowo czułym testem. Badania pokazały, że test może wykryć hormon hCG nawet na poziomie 10mIU/ml. Test ciążowy jest przeznaczony do wykrywania hormonu hCG już w 2-3 dni od momentu wzrostu hCG. Jeśli nie minął jeszcze pierwszy dzień spodziewanej miesiączki do przeprowadzenia testu należy użyć pierwszego porannego moczu. Jeżeli minął pierwszy dzień spodziewanej miesiączki, test można przeprowadzić o każdej porze dnia. 

CLEARBLUE cyfrowy test ciążowy CB9 1 sztuka

Tak dokładny... wskazuje liczbę tygodni ciąży

Jest jak 2 testy w 1 — najpierw wykrywa obecność hormonu ciążowego z ponad 99% dokładnością2 od dnia oczekiwanej miesiączki, a w przypadku stwierdzenia ciąży, wskazuje RÓWNIEŻ ile tygodni minęło od poczęcia: 1–2, 2–3 lub więcej niż 3 tygodnie (3+). Wskaźnik tygodnia ciąży określi termin poczęcia z dokładnością 93%
Może być używany 5 dni wcześniej.

Tak czuły, że możliwe jest zastosowanie do 5 dni przed Twoją spóźnioną miesiączką.
Bezbłędnie jednoznaczne wyniki cyfrowe

W ciągu 3 minut wynik w postaci słów „Ciąża” lub „Brak ciąży” pojawia się na ekranie. Jeśli wynik to „Ciąża”, test wskazuje również czas, jaki upłynął od poczęcia (1–2, 2–3 lub 3+ tygodni).

CLEARBLUE cyfrowy test owulacyjny DOT10 opakowanie 10 sztuk

Określa 2 najbardziej płodne dni .

Dokładny w ponad 99% - bardziej dokładny niż metoda kalendarzykowa i metoda temperaturowa.

Cyfrowy test Clearblue działa dzięki wykrywaniu podwyższonego poziomu (wyrzutu) hormonu zwanego hormonem luteinizującym (LH) w moczu. Wyrzut LH następuje około 24–36 godzin przed uwolnieniem komórki jajowej z jajników – czyli owulacją. Jesteś najbardziej płodna w dniu, w którym wykryty jest wyrzut LH oraz w kolejnym dniu.

Dwa najbardziej płodne dni rozpoczynają się, gdy Cyfrowy test Clearblue wykryje wyrzut LH. Współżyj w dowolnym momencie w ciągu następnych 48 godzin, by zmaksymalizować swoje szanse na zajście w ciążę.

Czułość testu owulacyjnego Clearblue wynosi 40 mIU/ml.

Wyraźny cyfrowy wyświetlacz.

Mrugający symbol „testera” wskazuje, że cyfrowy test owulacyjny działa.

CLEARBLUE test ciążowy CB11 1 sztuk

Test ciążowy Clearblue - szybkie wykrywanie w ciągu 1 minuty.

 • Dokładny w ponad 99%
  • Od dnia spodziewanej miesiączki
 • Ergonomiczny kształt
  • Łatwy w obsłudze i bardziej higieniczny dzięki dłuższej, zakrzywionej rączce.
 • 50% szersza końcówka
  • Szersza końcówka zmieniająca kolor ułatwia pobieranie próbki i zmienia kolor z białego na różowy, by potwierdzić prawidłowe próbkowanie.
 • Wyraźne wyniki dodatnie (+) lub ujemne (-)
  • Łatwe do odczytania wyniki dodatnie (+) lub ujemne (-), z wynikiem ciąży dostępnym już po 1 minucie
LH domowy test owulacyjny 7 sztuk

Test owulacyjny LH Test  - jest szybkim testem paskowym służącym do wykrywania ludzkiego hormonu LH o stężeniu równym lub wyższym niż 40 mIU/ml. Wykorzystuje zjawisko nagłego wzrostu poziomu hormonu LH w moczu kobiety. W opakowaniu LH Test znajduje się 7 testów paskowych, przy pomocy których można wyznaczyć najbardziej płodne dni w cyklu miesięcznym.

Test Ciążowy BOBO-TEST DUO mix
 • Bobo-Test Duo to zestaw 2 testów ciążowych o dwóch różnych czułościach: strumieniowy oraz płytkowy. Oba testy cechuje duża wiarygodność wyniku 99%, krótki czas oczekiwania na wynik badania oraz prosty i samodzielny sposób użycia.
Test ciążowy PINK ECO 1 sztuka

Test Płytkowy (Pink Test) jest najpopularniejszą formą testu ciążowego w Polsce.

Test ciążowy Pink Express 1 sztuka
Działanie:Test Strumieniowy (Pink Express) - strumieniowy test ciążowy jest najwygodniejszym i najprostszym testem w użyciu. Sama możesz wybrać sposób jego aplikacji - końcówkę testu można skierować bezpośrednio pod strumień moczu, albo też, jak w przypadku testu paskowego, zanurzyć ją na około 10 sekund w moczu zebranym uprzednio do suchego i czystego naczynia. Wynik testu odczytujemy po 2 minutach od momentu zanurzenia końcówki testu w moczu. Badanie testem ciążowym PINK możesz wykonać już po 6 dniach od momentu spodziewanego zapłodnienia. Jednak najlepiej wykonać je pierwszego dnia po terminie spodziewanej miesiączki. Dokładność testu odpowiada testowi laboratoryjnemu i wynosi 99%. WAŻNE UWAGI: Zawsze kontaktuj się z lekarzem przed podjęciem ważnych decyzji medycznych. Pozostałe po wykonaniu badania składniki testu możesz usunąć do śmietnika z odpadami domowymi. Opakowanie:1 sztuka
Test ciążowy QUIXX płytkowy 1 sztuka

Działanie:


Quixxto szybki i prosty w użyciu test ciążowy do domowego użytku. Wynik testu pojawia się
w ciągu 5 minut. Test wykrywa ciążę już po 7 dniach od zapłodnienia. Zasada działania testu polega nawykrywaniu w moczu obecności HCG, czyli gonadotropiny kosmówkowej. To hormon produkowany przez tkanki zarodka. Podtrzymuje wydzielanie progesteronu, odpowiadającego za utrzymanie ciąży, a także reguluje rozwój gruczołów płciowych. Hormon HCG jest obecny w moczu kobiety ciężarnej już 7–10 dnia po zapłodnieniu.
szybkie potwierdzenie obecności ciąży w domowych warunkach. Czułość diagnostyczna testu wynosi ponad 99%. Próbkę moczu należy zebrać do pojemnika dołączonego do zestawu testowego.
Preferowana jest próbka pierwszego porannego moczu, jako że zazwyczaj zawiera ona najwyższe stężenie HCG. Można jednak wykorzystać próbkę moczu pobraną o dowolnej porze dnia.


Dawkowanie:

Zestaw testowy i próbkę moczu należy doprowadzić do temperatury pokojowej (18-30°C),
przy użyciu kroplomierza nabrać próbkę moczu i zakroplić 2 krople do studzienki testowej umieszczonej na płytce. Odczekać 5 minut i odczytać wynik. Dokładny sposób wykonania testu znajduje się w ulotce dołączonej do opakowania.
 

Test ciążowy VITAM płytkowy 1 sztuka

Vitam to szybki i łatwy do przeprowadzenia test ciążowy do domowego użytku. Wyniki testu pojawiają się w ciągu 3-5 minut po jego wykonaniu. Test można stosować już po 10 dniach po stosunku.

Prosty – do samodzielnego wykonania

Czuły – wykrywa hCG przy stężeniu 25 mlU/ml

Wiarygodny – wiarygodność testu wynosi 99%

Dokładny – potrafi wykryć już 6 dniową ciążę

Szybki – wynik w ciągu 3-5 minut

W zestawie 1 test, 1 pipeta

© 2016 aptekarosa.pl Wszystkie prawa zastrzeżone