A-Z INOZYTOL 45 kapsułek

Suplement diety wzbogacony o witaminę B6, która pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.

Bioaron Witamina D 800 j.m. 30 kapsułek

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania dietetycznego w niedoborach witaminy D i w stanach zagrożenia krzywicą dla noworodków urodzonych przedwcześnie, dzieci powyżej 1. roku życia i dorosłych.

Bioaron Witamina D kaps.twistoff 30kaps.

Składniki: Zawartość kapsułki: olej słonecznikowy, witamina D (cholekalcyferol). Składniki otoczki: żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć - glicerol

Zalecane spożycie: Niemowlęta: zawartość 1 kapsułki dziennie. Dzieci powyżej 1. r. ż. i dorośli: zawartość 2 kapsułek dziennie.

Sposób użycia: Podawanie noworodkom i dzieciom do 10 lat: końcówkę kapsułki należy ścisnąć, przekręcić i oderwać. Następnie wycisnąć jej zawartość bezpośrednio do ust, na łyżeczkę lub dodać do pokarmu. Dzieci powyżej 10 lat i osoby dorosłe mogą połknąć kapsułkę w całości, popijając wodą.

Ostrzeżenia: Nie należy spożywać w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia to podstawa prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Opakowanie: Kapsułka twist-off; 30 szt.

Warunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C, w oryginalnym kartoniku, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Producent: Phytopharm Klęka S.A., Klęka 1, 63-040 Nowe Miasto nad Wartą

Bobik D wit.D3 kaps.twistoff 0,01mg 90kaps

Bobik D to środek zawierający wysoką dawkę witaminy D3, która pomaga w prawidłowym wchłanianiu i wykorzystywaniu wapnia i fosforu, w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi oraz utrzymaniu zdrowych mięśni, kości i zębów. Preparat zaleca się wszystkim osobom, które chcą uzupełnić codzienną dietę w powyższą substancje. Produkt ten może być stosowany już od wieku niemowlęcego.

Produkt może być stosowany u niemowląt.

  • Witamina D - pomaga w prawidłowym wchłanianiu i wykorzystywaniu wapnia i fosforu, w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi oraz utrzymaniu zdrowych mięśni, kości i zębów,
Bobik D Witamina D3 40 kapsułek twist-off
Bobik D to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego. Do postępowania dietetycznego dla noworodków, niemowląt i dzieci w profilaktyce krzywicy oraz niedoboru witaminy D3. Dostarcza witaminę D3 w mikrodawkach, która pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów oraz wspiera właściwe wchłanianie i wykorzystywanie wapnia i fosforu. Dostępny jest w formie otwieranych kapsułek „twist-off”, które zapewniają idealnie odmierzoną dzienną, zgodną z aktualnymi Zaleceniami Zespołu Ekspertów, dawkę witaminy D3 odpowiadającą 400 j.m. w jednej kapsułce. Zapewnia odpowiednią podaż witaminy D3 u dzieci, szczególnie karmionych wyłącznie piersią Wspomaga prawidłowy wzrost i rozwój układu kostnego dziecka dzięki zawartości witaminy D3 Zawiera oliwę z oliwek stosowaną w diecie oligoantygenowej BOBIK D jest preparatem przeznaczonym do postępowania dietetycznego dla noworodków, niemowląt i dzieci ze zwiększonym zapotrzebowaniem na witaminę D3. Podawany z codzienną dietą pozwala zaspokoić szczególne zapotrzebowanie dziecka na witaminę D3, która jest ważna dla prawidłowego wzrostu i kondycji kośćca. Dzienna porcja preparatu BOBIK D pozwala w pełni pokryć dobowe zapotrzebowanie dziecka na witaminę D3. Preparat zawiera oliwę z oliwek, której spożywanie jest zgodne z aktualnymi zaleceniami dotyczącymi żywienia niemowląt. BOBIK D może być spożywany przez dzieci z objawami alergii pokarmowej, gdyż oliwa z oliwek jest stosowana w diecie oligoantygenowej. BOBIK D znajduje zastosowanie: u noworodków karmionych piersią od pierwszej doby życia, przy karmieniu mlekiem modyfikowanym oraz karmieniu mieszanym po konsultacji z lekarzem u dzieci w fazie intensywnego wzrostu u dzieci nie spożywających wystarczających ilości witaminy D3 w codziennej diecie Skład: Witamina D3 (cholekalcyferol), oliwa z oliwek, żelatyna, glicerol-stabilizator. Zalecana do spożycia dzienna porcja preparatu Zawartość 1 kapsułki „twist-off” dziennie. Optymalna wielkości kapsułki dba o bezpieczeństwo i wygodę podania. W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych ze stosowaniem produktu należy się zwrócić do lekarza lub farmaceuty. Lekarz może wskazać inny sposób dawkowania. Sposób użycia: Preparat podawać podczas posiłku. Należy przekręcić i oderwać końcówkę kapsułki, po czym wycisnąć zawartość na łyżeczkę, lub bezpośrednio do buzi dziecka. Do spożycia przeznaczona jest jedynie zawartość kapsułki. Po opróżnieniu kapsułki należy ją wyrzucić.
Calcium Alergo Plus Junior 16 tabletek musujących
Skład:

2 tabl. zawierają: Wapń 200 mg, Cynk 3 mg, Witamina A 400 mcg, Kwas foliowy 120 mcg, Selen 35,2 mcg.


Działanie:

Wapń bierze udział w procesie podziału i specjalizacji komórek. Cynk i selen wspierają prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. Witamina A pomaga zachować zdrową skórę oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowego stanu błon śluzowych. Kwas foliowy pomaga w prawidłowej produkcji krwi. Rutyna to substancja pochodzenia roślinnego z grupy flawonoidów.


Wskazania:

Uzupełnienie diety dla dzieci od 3 roku życia w  wapń , cynk , witaminę A , kwas foliowy i selen


Dawkowanie:

Zaleca się stosować 2 tabl. dziennie. Przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Calivita Lion Kids+D 90 tabletek

Preparat multiwitaminowy stworzony z myślą o naszych pociechach i nie tylko. Forma tabletek do ssania w kształcie zwierzątek i ich smak sprawiają, że dzieci chętnie przyjmują produkt. Natomiast rodzicom ułatwia to jego podawanie i to w zabawny sposób.

Cebion krop.doustne,roztwór 0,1g/ml 30ml(b

Preparat zalecany w : niedoborach witaminy C w organizmie i zapobieganiu im.

Cebionmulti krop.doustne, roztwór 10 ml

Cebionmulti to preparat zawierający 9 witamin w kroplach dla dzieci.

© 2016 aptekarosa.pl Wszystkie prawa zastrzeżone