AloeLive Hydro 1000 ml

AloeLive Hydro to suplement diety, którego składniki roślinne wpływają korzystnie na nawilżenie skóry i jej elastyczność. Dzięki temu utrzymują skórę w dobrej kondycji i wpływają na jej zdrowy wygląd.

Amocon Forte 21 saszetek

Amocon to naturalny suplement diety, który dostarcza organizmowi takie składniki jak: biotyna i hydrolizat żelatynowy. Dzięki temu korzystnie oddziałuje na stan skóry, paznokci i włosów, przywracając im zdrowy wygląd.

Aqua-Femin 60 kapsułek

Suplement diety AQUAfemin to dwufazowy preparat, który składa się z 2 typów kapsułek do stosowania w I oraz II fazie cyklu miesięcznego.

Belissa 60 tabletek

Belissa to suplement diety, który wzmacnia i poprawia kondycję włosów, skóry i paznokci.

Belissa Intense 40+ x 50 tabletek

Belissa Intense 40+ to suplement diety wzmacniający i poprawiający kondycję włosów, skóry i paznokci, stworzony z myślą o kobietach dojrzałych.

Belissa Intense 50 tabletek

Belissa Intense to suplement diety wzmacniający i poprawiający kondycję włosów, skóry i paznokci.

Beta Karoten Plus 60 kapsułek

BETA KAROTEN PLUS zawiera witaminę A i E. Z beta karotenu nasz organizm wytwarza witaminę A, która pomaga zachować zdrową skórę oraz prawidłowy stan błon śluzowych. Przyczynia się do prawidłowego widzenia, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Witamina A przyczynia się do prawidłowego metabolizmu żelaza, oraz odgrywa rolę w procesie specjalizacji komórek. Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Beta-Karoten 6 mg Walmark 100 kapsułek

Kapsułki Beta karoten 6 mg przeznaczone są dla osób dorosłych jako uzupełnienie codziennej diety w beta karoten (prowitamina witaminy A).

Biocell 60 kapsułek

Kapsułki suplementu diety Biocell zawierają mikrocząsteczki naturalnego kwasu hialuronowego.

BIOLIQ BODY Zestaw Balsam odżywiający+krem do rąk

Zestaw promocyjny Bioliq Pro:


  • Balsam intensywnie odżywiający, 180 ml
  • Krem regenerujący do rąk i paznokci, 50 ml


Biotebal 5mg 30 tabletek

Lek należący do grupy preparatów witaminowych. Wchodząca w jego skład biotyna jest witaminą rozpuszczalną w wodzie, zaliczaną do grupy witamin B.

Biotemax Duo 60 tabletek

BIOTEMAX DUO to suplement diety dedykowany dla zdrowych i pięknych włosów, skóry oraz paznokci. Zawiera wysoką dawkę biotyny oraz mikroelementy: cynk i selen. Biotyna (witamina H, witamina B7 ) to organiczny związek chemiczny z grupy witamin rozpuszczalnych w wodzie. Biotyna pomaga zachować zdrowie włosów, paznokci, skóry i błon śluzowych. Wspomaga wzrost mieszków włosowych i włosów. Wzmacnia skórę i paznokcie. Skład preparatu Biotemax DUO został wzbogacony o potrzebne mikroelementy: cynk i selen. Cynk wzmacnia włosy i paznokcie, korzystnie wpływa też na ich strukturę i budowę. Selen wspiera prawidłowy przebieg procesu wzrostu włosów i paznokci.

Biotyna 300 µg Walmark 30 tabletek

Suplement diety uzupełniający codzienną dietę w biotynę.

Biotyna 60 tabletek po 2,5 mg

Biotyna:

- pomaga zachować zdrowe włosy, skórę, paznokcie,

- jest witaminą z grupy B rozpuszczalną w wodzie,

- uczestniczy w procesie powstawania keratyny będącej budulcem skóry, włosów i paznokci,

- reguluje różnicowanie się komórek naskórka,

- stosowana w przypadku wypadania włosów, zaburzeń wzrostu paznokci,

- zalecana w stanach zapalnych skóry,

Dobowe zapotrzebowanie dla osoby dorosłej wynosi 50 g 

© 2016 aptekarosa.pl Wszystkie prawa zastrzeżone