Anaftin Baby Żel na ząbkowanie 10 ml
ANAFTIN BABY żel na ząbkowanie 10 ml Wskazania Anaftin® Baby żel na ząbkowanie został specjalnie opracowany by zmniejszać dyskomfort i ból spowodowany ząbkowaniem u dzieci. Ze względu na wyjątkowe cechy i właściwości Anaftin® Baby Żel na ząbkowanie pomaga przetrwać ząbkowanie Twojemu dziecku i zapewnia skuteczne uśmierzanie nieprzyjemnych objawów z tym związanych. Jego naturalne składniki pomagają zmniejszyć ból i zaczerwienienie zmienionych miejsc. Anaftin® Baby Żel na ząbkowanie jest przezroczystym, lepkim żelem, który tworzy niewidoczną, bioadhezyjną warstwę chroniącą dziąsła przed uczuciem dyskomfortu i bólu – wywołanych ząbkowaniem. Specjalnie przygotowany aplikator z silikonową szczoteczką pozwala na higieniczne i precyzyjne nakładanie żelu na podrażnione dziąsła. Miękkie, silikonowe wypustki delikatnie masują dziąsła, dodatkowo przyjemnie łagodzą dyskomfort i ból. Anaftin® Baby Żel na ząbkowanie nie zawiera środków miejscowo znieczulających, leków, cukru i alkoholu. Anaftin® Baby Żel na ząbkowanie jest idealny dla dzieci – łatwy do stosowania przez rodziców: nie wywołuje uczucia pieczenia po nałożeniu. ma przyjemny bananowy smak. Działanie Anaftin® Baby Żel na ząbkowanie ma specjalny mechanizm działania, który pomaga Twojemu dziecku skutecznie łagodzić dyskomfort podczas ząbkowania. ulga dla dziąseł Anaftin® Baby Żel na ząbkowanie posiada specjalnie zaprojektowany aplikator z miękkimi, silikonowymi wypustkami. Wypustki delikatnie masują dziąsła, rozluźniając podrażnione tkanki - dzięki temu nieprzyjemne uczucie dyskomfortu w szczękach może być zmniejszone. ochrona przed bólem Anaftin® Baby Żel na ząbkowanie jest bardzo lepkim żelem doustnym. Tak jak przylegający opatrunek tworzy osłonę na powierzchni dziąsła, chroni wrażliwe powierzchnie przed podrażnieniem przez czynniki zewnętrzne. łagodzenie podrażnienia dodatkowo dzięki zawartości naturalnego wyciągu z aloesu zwyczajnego ochronna osłona Anaftin® Baby Żel na ząbkowanie, wspomaga kojenie podrażnionych dziąseł i zmniejszanie zaczerwienionych miejsc. Skład Poliwinylopirolidon (PVP), maltodekstryna, glikol propylenowy, PEG-40 olej rycynowy uwodorniony, aloes zwyczajny (Aloe barbadensis), guma ksantanowa, aromat, sorbinian potasu, benzoesan sodu, wersenian disodu (EDTA), hialuronian sodu, ksylitol, chlorek cetylpirydyny, kwas glicyryzynowy, szafran uprawny (Crocus sativus), woda. Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Bobodent żel 10 g
Wskazania: Preparat zalecany w stanach zapalnych dziąseł przy ząbkowaniu oraz przy wyrzynaniu się zębów mądrości. Stany zapalne błony śluzowej jamy ustnej i dziąseł. Właściwości: Zawarta w preparacie lidokaina działa miejscowo znieczulająco, wyciągi: rumiankowy i tymiankowy działają przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie. Sposób użycia: Kroplę żelu wcierać w bolesne miejsca palcem lub wacikiem. Stosować 3 razy dziennie, maksymalnie 6 razy na dobę, najlepiej po posiłkach i przed snem. Skład: 100 g żelu zawiera: Chlorowodorek lidokainy (Lidocaini hydrochloridum) 0,5 g. Substancje pomocnicze: Glikol propylenowy, Metylu parahydroksybenzoesan, Propylu Parahydroksybenzoesan.
Calgel żel 10 g

Calgel jest lekiem złożonym o działaniu miejscowym.

Dentinox N żel do stosowania na dziąsła 10 g

Lek w postaci żelu stosowany na obolałe i spuchnięte wyrzynaniem zębów dziąsła dzieci miejscowo je znieczulając. Dentinox zmniejsza ból wywołany ząbkowaniem i łagodzi podrażnienie dziąseł niemowlęcia. 

Kiedy napór wyrzynającego się ząbka na tkankę łączną i kostną wywołuje dotkliwy ból u maluszka, najlepszym rozwiązaniem okazuje się łatwy w użyciu, przynoszący ulgę żel Dentinox. Dzięki zawartości wyciągu z rumianku, żel ma właściwości przeciwbólowe, chłodzące i przeciwzapalne. Dodatkowo wspomagany jest ksylitolem, który hamuje powstawianie próchnicy. 

W stanach zapalnych podczas ząbkowania wystarczy nanieść na palec porcję żelu i wmasować delikatnie substancję w dziąsła maluszka. 

Innofer zawiesina 100 ml
Właściwości: Innofer zawiera żelazo elementarne, które: - charakteryzuje się wysoką zawartością żelaza przekraczającą 98% - posiada bardzo wysoką biodostępność na poziomie 69% - posiada certyfikat bezpieczeństwa GRAS (Generally Recognised As Safe) Zalecane spożycie: Dawkowanie i długość stosowania uzależnione są od stopnia niedoboru żelaza i powinny odbywać się według zaleceń lekarza i pod jego nadzorem. Przed użyciem, w celu uzyskania jednorodnej zawiesiny, produkt należy dokładnie wymieszać. W tym celu należy dokładnie wymieszać. W tym celu należy energicznie wstrząsnąć butelką nie krócej niż 30 sekund. (0,1 ml = 2 mg żelaza) Składniki: Olej roślinny MCT (średniołańcuchowe trójglicerydy), żelazo elementarne, aromat naturalny Nie zawiera substancji konserwujących, barwników i substancji słodzących. Nie zawiera białek mleka krowiego, laktozy, glutenu i może być podawany osobom, które nie tolerują tych składników. Przeciwwskazania: Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek ze składników produktu.
© 2016 aptekarosa.pl Wszystkie prawa zastrzeżone