Alax 20 tabletek drażowanych

Alax Roślinny produkt leczniczy do krótkotrwałego stosowania w sporadycznie występujących zaparciach.

Bitter Oryginalne Zioła Szwedzkie płyn 500 ml
Zioła szwedzkie to preparat o unikatowej kompozycji ziół, zawierających głównie surowce goryczkowe i aromatyczno - gorzkie oraz olejki eteryczne, wpływające na procesy trawienia. Pobudzają wydzielanie soków trawiennych - śliny, żółci i soku żołądkowego, dzięki czemu ułatwiają przyswajanie składników pokarmu. Preparat przyjęty przed jedzeniem wpływa korzystnie na apetyt.
CARBO VP węgiel aktywowany 20 tabletek

1 tabletka zawiera 150 mg węgla leczniczego (Carbo medicinalis).

Colinox krople doustne 20 ml

Krople doustne- zawiesina do stosowania w zaburzeniach czynnościowych układu pokarmowego.

Dicopeg Junior Free proszek 14 saszetek

Dicopeg Junior jest wyrobem medycznym o osmotycznym działaniu przeczyszczającym, który w sposób naturalny reguluje pracę jelit.

Dicopeg Junior ma postać proszku do sporządzenia roztworu doustnego.

Dicopeg Junior proszek 100 g

Dicopeg Junior jest wyrobem medycznym o osmotycznym działaniu przeczyszczającym, który w sposób naturalny reguluje pracę jelit.

DR RATH Phytobiologicals Balance Control 210g (data ważności 31.08.2018)

Dr. Rath's Phytobiologicals™ Balance Control zawiera witaminę C i substancje balastowe (błonnik) dla uzupełnienia dziennej diety.


MacroBalance™ staje sie Dr. Rath’s Phytobiologicals™ Balance Control. Sprawdzony Program Zdrowia Komórkowego został udoskonalony Błonnikiem. Bogate w błonnik są głównie produkty pełnoziarniste, rośliny strączkowe, owoce i warzywa


W czasie przejścia przez przewód pokarmowy błonnik wpływa na rozmaite procesy przemiany materii. Działa on na przykład na ruchy perystaltyczne jelita, konsystencje i objętość stolca, jak również na metabolizm cholesterolu. Ze względu na swoje działanie fizjologiczne błonnik stanowi ważna część pełnowartościowej i zbilansowanej diety. 


Ważna wskazówka:

Ten suplement diety nie zawiera genetycznie modyfikowanych substancji roślinnych oraz sztucznych barwników i substancji smakowych. Produkt zawiera gluten z owsa.

Dulcobis 5 mg 40 tabletek

Miejscowo działający lek przeczyszczający powodujący pobudzenie wypróżnienia oraz rozmiękczenie stolca.

Duphalac Fruit 500 ml

Duphalac jest roztworem wodnym stosowanym doustnie o smaku śliwkowym. Duphalac jest lekiem przeczyszczającym o działaniu osmotycznym zawierającym laktulozę.

Enema płyn doodbytniczy 150 ml
Wskazania: zaparcia, oczyszczenie jelita grubego przed badaniami diagnostycznymi, przed i po zabiegach operacyjnych, oczyszczanie jelita ze złogów środka kontrastowego po badaniu radiologicznym, oczyszczanie jelita przed i po porodzie. Skład: 1 ml roztworu zawiera disodu fosforan dwunastowodny 32,3mg sodu, diwodorofosforan jednowodny 139mg. Działanie: preparat pobudza odruch wypróżniania. Przeciwwskazania: zapalenie bądź symptomy zapalenia wyrostka robaczkowego, niedrożność jelit, wrzodziejące zapalenie jelita grubego, krwawienie z jelita grubego, choroby serca, nadciśnienie, choroby nerek, bóle brzucha, nudności, wymioty.
EvaQu czopki przeciw zaparciom 6 czopków
Wskazania: Czopki Eva/qu to innowacyjne rozwiązanie uporczywych zaparć, które łączy bezpieczeństwo metod długotrwałych ze skutecznością, wygodą i szybkością działania środków doraźnych. Właściwości: Czopki Eva/qu to: - wysokie bezpieczeństwo stosowania- w pełni bezpieczne dla kobiet w ciąży i karmiących piersią, nie powodują działań ubocznych, odwodnienia czy zaburzeń równowagi elektrolitowej organizmu, - szybkie rozwiązanie problemu zaparć- działają już po 15 minutach od aplikacji, - zaplanowany moment wypróżnienia, - jednorazowe bezbolesne wypróżnienie- czopki nie powodują efektu przeczyszczającego, pozwalają na całkowite wypróżnienie w zaplanowanym czasie, - brak przeciwwskazań do stosowania, - substancje naturalne, całkowicie nietoksyczne, które po aplikacji uwalniają dwutlenek węgla i wodę, - w przypadku zaparć wywołanych zablokowaniem kału konieczne jest miejscowe działanie uwalniające. Dzięki działaniu musującemu czopki Eva/qu przesuwają masy kałowe zatrzymywane w bańce odbytnicy i są bodźcem do ich szybkiego usunięcia, - czopki Eva/qu działają jedynie miejscowo i nie zawierają składników przeczyszczających, które mogłyby wywołać działania niepożądane, takie jak odwodnienie, zaburzenia równowagi elektrolitycznej, zapalenie jelita grubego, etc, - czopki Eva/qu nie wywołują efektu uzależnienia, można je stosować długotrwale za każdym razem, gdy pojawia się problem. Sposób użycia: Wyjąć czopek z trwale zamkniętego opakowania. Wprowadzić do kanału odbytu popychając aż do chwili jego pełnego wprowadzenia. Jeżeli okaże się to konieczne, w przypadku obecności zmian chorobowych lub hemoroidów, czopek należy wprowadzić po jego wcześniejszym natłuszczeniu olejem wazelinowym lub olejem z oliwek. Czopek zaczyna rozpuszczać się natychmiast i daje początek bodźcowi stymulującemu wypróżnienie. Pomimo, że bodziec wyzwalający jest odczuwalny w krótkim okresie czasu od wprowadzenia czopka, należy powstrzymać się od wypróżnienia przez kilka minut. W tym czasie należy raczej chodzić niż siedzieć. Skład: Dwuwęglan sodu i dwuwinian potasu zawieszone w polietylenoglikolu rozpuszczalnym w wodzie. Opakowanie: 6 sztuk
Fibraxine 15 saszetek

Fibraxine to suplement diety produkowany na bazie błonnika roślinnego i laktoferyny.

© 2016 aptekarosa.pl Wszystkie prawa zastrzeżone