Alax 20 tabletek drażowanych

Alax Roślinny produkt leczniczy do krótkotrwałego stosowania w sporadycznie występujących zaparciach.

Alflorex 30 kapsułek

Probiotyk Alflorex® PrecisionBiotics to specjalnie wyselekcjonowany szczep bakterii pochodzący z układu pokarmowego zdrowego człowieka. Regularne stosowanie probiotyku Alflorex 30 kapsułek pozwoli na kolonizację jelit i przywrócenie ich prawidłowego funkcjonowania.

Biopron IB-Symbio + High Fibre 14 saszetek

Symbiotyk (połączenie probiotyku z prebiotykiem) o unikalnej duo-formule bakterii kwasu mlekowego (Lactobacillus, Bifidobacterium), inuliny i rozpuszczalnego błonnika z łusek babki jajowatej. Babka jajowata wspomaga pasaż jelitowy i reguluje rytm wypróżnień.

Bitter Oryginalne Zioła Szwedzkie płyn 500 ml
Zioła szwedzkie to preparat o unikatowej kompozycji ziół, zawierających głównie surowce goryczkowe i aromatyczno - gorzkie oraz olejki eteryczne, wpływające na procesy trawienia. Pobudzają wydzielanie soków trawiennych - śliny, żółci i soku żołądkowego, dzięki czemu ułatwiają przyswajanie składników pokarmu. Preparat przyjęty przed jedzeniem wpływa korzystnie na apetyt.
Błonnik Walmark 100 tabletek

Błonnik Walmark 100 tabletek 

CARBO VP węgiel aktywowany 20 tabletek

1 tabletka zawiera 150 mg węgla leczniczego (Carbo medicinalis).

Colinox krople doustne 20 ml

Krople doustne- zawiesina do stosowania w zaburzeniach czynnościowych układu pokarmowego.

Czopki glicerolowe 2 g 10 sztuk

Czopki glicerolowe stosuje się w zaparciach jako środek przeczyszczający.

Dicopeg Junior 14 saszetek

Dicopeg Junior jest wyrobem medycznym o osmotycznym działaniu przeczyszczającym, który w sposób naturalny reguluje pracę jelit.

Dicopeg Junior ma postać proszku do sporządzenia roztworu doustnego.

Dicopeg Junior Free proszek 14 saszetek

Dicopeg Junior jest wyrobem medycznym o osmotycznym działaniu przeczyszczającym, który w sposób naturalny reguluje pracę jelit.

Dicopeg Junior ma postać proszku do sporządzenia roztworu doustnego.

Dicopeg Junior proszek 100 g

Dicopeg Junior jest wyrobem medycznym o osmotycznym działaniu przeczyszczającym, który w sposób naturalny reguluje pracę jelit.

DR RATH Phytobiologicals Balance Control 210 g (data ważności 31.08.2018)

Dr. Rath's Phytobiologicals™ Balance Control zawiera witaminę C i substancje balastowe (błonnik) dla uzupełnienia dziennej diety.


MacroBalance™ staje sie Dr. Rath’s Phytobiologicals™ Balance Control. Sprawdzony Program Zdrowia Komórkowego został udoskonalony Błonnikiem. Bogate w błonnik są głównie produkty pełnoziarniste, rośliny strączkowe, owoce i warzywa


W czasie przejścia przez przewód pokarmowy błonnik wpływa na rozmaite procesy przemiany materii. Działa on na przykład na ruchy perystaltyczne jelita, konsystencje i objętość stolca, jak również na metabolizm cholesterolu. Ze względu na swoje działanie fizjologiczne błonnik stanowi ważna część pełnowartościowej i zbilansowanej diety. 


Ważna wskazówka:

Ten suplement diety nie zawiera genetycznie modyfikowanych substancji roślinnych oraz sztucznych barwników i substancji smakowych. Produkt zawiera gluten z owsa.

Dulcobis 5 mg 40 tabletek

Miejscowo działający lek przeczyszczający powodujący pobudzenie wypróżnienia oraz rozmiękczenie stolca.

Duphalac Fruit 500 ml

Duphalac jest roztworem wodnym stosowanym doustnie o smaku śliwkowym. Duphalac jest lekiem przeczyszczającym o działaniu osmotycznym zawierającym laktulozę.

© 2016 aptekarosa.pl Wszystkie prawa zastrzeżone