Acti-Globin 30 tabletek

Acti-Globin Suplement diety, którego składniki wspomagają prawidłową produkcję czerwonych krwinek i hemoglobiny oraz uzupełniają codzienną dietę w żelazo i kwas foliowy.

Ferovit Bio Special żelazo 30 kapsułek
FEROVIT Bio Special zawiera difosforan żelaza (pirofosforan żelaza) w postaci mikrokapsułkowanego liposomowego żelaza LIPOFER®. Żelazo LIPOFER® poddano mikronizacji, czyli rozdrobnieniu cząsteczek, a następnie zamknięto w liposomach, dzięki czemu żelazo LIPOFER® wykazuje dużą biodostępność i jest delikatne dla przewodu pokarmowego. Żelazo LIPOFER® w postaci mikrokapsułkowanego liposomowego żelaza nie pozostawia także metalicznego posmaku i może być przyjmowane w trakcie posiłków. Żelazo jest ważne dla prawidłowego funkcjonowania i rozwoju organizmu. Odgrywa kluczową rolę w prawidłowym tworzeniu hemoglobiny i czerwonych krwinek Żelazo korzystnie wpływa na procesy wzrostowe poprzez uczestniczenie w procesie podziału komórek oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji poznawczych. Żelazo wspólnie z witaminą C wspomaga funkcjonowanie układu immunologicznego, a wraz z kwasem foliowym i witaminami B6, B12 oraz C przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Witamina C zwiększa przyswajanie żelaza. Kwas foliowy przyczynia się do wzrostu tkanek matczynych w czasie ciąży i do prawidłowej syntezy aminokwasów. Pomaga w prawidłowej produkcji krwi. Ponadto poprzez uczestniczenie w procesie podziału komórek pełni ważną rolę we wzroście i rozwoju wszystkich komórek. Witaminy B6 i B12 uczestniczą w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek, a także są ważne dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego i odpornościowego. Zastosowanie: FEROVIT Bio Special polecany jest jako uzupełnienie codziennej diety w żelazo, kwas foliowy oraz witaminy B6, B12 i C szczególnie dla kobiet w ciąży i planujących ciążę oraz mających długotrwałe i obfite miesiączki, sportowców, wielokrotnych dawców krwi. Sposób użycia: Dorośli - 1 kapsułka dziennie w trakcie posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia.
Loma Vital żelazo+cynk płyn 250 ml

Loma Vital jest płynnym suplementem diety sporządzonym, aby zapewnić przyjmowanie dziennej dawki żelaza i cynku.
Zawiera substancje słodzące oraz jest wzbogacony w witaminy, wyciąg z czarnego bzu i rokitnika zwyczajnego.

Loma Vital żelazo+cynk płyn 500 ml

Loma Vital jest płynnym suplementem diety sporządzonym, aby zapewnić przyjmowanie dziennej dawki żelaza i cynku.
Zawiera substancje słodzące oraz jest wzbogacony w witaminy, wyciąg z czarnego bzu i rokitnika zwyczajnego.

Szelazo+ SR 60 kapsułek
Działanie: Suplement diety zawiera szereg składników korzystnie oddziałujących na działanie organizmu. Żelazo odgrywa znaczącą rolę w czasie produkcji czerwonych krwinek i hemoglobiny, a ponadto bierze udział w transportowaniu tlenu do wszystkich komórek ciała. Dzięki temu zapobiega anemii. Witaminy B6, B12 i kwas foliowy wspierają proce powstawania erytrocytów i korzystnie wpływają na pracę układu nerwowego, łagodząc symptomy zmęczenia i znużenia. Witamina C jest składnikiem, który przyśpiesza wchłaniane żelaza oraz pobudza naturalne mechanizm obronne organizmu. Przeciwwskazania: - uczulenie na składniki preparatu - stosowanie równocześnie innych produktów zawierających kwas foliowy i żelazo Wskazania: Należy stosować w celu suplementacji żelaza, witaminy B6 i B12, kwasu foliowego oraz witaminy C. Wskazany w przypadku zwiększonego zapotrzebowania na te składniki, szczególnie przy skłonności do anemii. Dawkowanie: Stosować doustnie. Zaleca się przyjmowanie 1 kaps./24h po jedzeniu.
© 2016 aptekarosa.pl Wszystkie prawa zastrzeżone