z krótką datą
Przedział cenowy

Zastosowanie fosfolipidów sojowych

Czy słyszałeś już o szerokim zastosowaniu fosfolipidów sojowych? Słyszałeś o nich lub korzystałeś z suplementów bogatych w ten właśnie związek? Jeśli nie, dowiedz się jeszcze dzisiaj, dlaczego warto suplementować fosfolipidy sojowe, czym różnią się one od pozostałych tłuszczy, a także jaka jest różnica między fosfolipidami sojowymi a lecytyną sojową. Wszystkie informacje znajdziesz zawarte poniżej. Jeśli po zapoznaniu się z szerokim i sprawdzonym zastosowaniem fosfolipidów sojowych dalej nie będziesz się czuł przekonany bądź dręczą Cię kolejne pytania, napisz do nas. W naszej aptece internetowej nie tylko sprzedajemy zbadane produkty, ale także odpowiadamy na pytania naszych klientów, pomagając w jak najlepszym wyborze suplementów, leków i wyrobów od producentów farmaceutycznych.

Sortuj:
Wysyłka dzisiaj
Essetil Forte 600mg 30 kapsułek

Essetil Forte 600mg 30 kapsułek

13.16 zł
Wysyłka dzisiaj
Essetil Forte 600mg 30 kapsułek Wielopak x2
Wysyłka dzisiaj
Esseliv forte 0,3 g 50 kapsułek
Wysyłka dzisiaj
Essepatil Extra softgel 60 kapsułek
Wysyłka dzisiaj
Essepatil Extra softgel 60 kapsułek Wielopak x2
Wysyłka dzisiaj
Esseliv Max 0,45 g 30 kapsułek
Wysyłka dzisiaj
Essensal Fosfolipidy 40 kapsułek
Wysyłka dzisiaj
Esseliv D3 50 kapsułek

Esseliv D3 50 kapsułek

10.80 zł
Wysyłka dzisiaj
Esseliv 50 kapsułek

Esseliv 50 kapsułek

11.56 zł
Wysyłka dzisiaj
Essetil complex 40 kapsułek

Essetil complex 40 kapsułek

10.17 zł
Wysyłka dzisiaj
Esseliv Duo 40 kapsułek

Esseliv Duo 40 kapsułek

9.76 zł

Tabletki z fosfolipidami sojowymi – dlaczego warto je suplementować?

Jaka jest różnica między fosfolipidami sojowymi a lecytyną sojową? Znacząca, o czym piszemy w następnym akapicie. W tym zapoznamy Cię z wielokierunkowym działaniem i zastosowaniem fosfolipidów sojowych. Jak sama nazwa wskazuje, jest to związek pozyskany z nasion soi. Te znane są m.in. ze swojego prozdrowotnego działania i bogactwa w białko i witaminy. To również główne źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych, stąd warto bliżej przyjrzeć się przyczynom, dla których warto suplementować fosfolipidy sojowe. Dzięki ich regularnemu dostarczeniu do organizmu (również przez suplementy diety), znacząco poprawimy kondycje organizmu i pozwolimy, aby nasze narządy i organy były regulowane przez ten właśnie związek. Zastosowanie fosfolipidów sojowych to m.in. ujędrnianie i usprawnianie przepływu i płynności zarówno w układzie krwionośnym, jak i pokarmowym. Fosfolipidy sojowe najczęściej są zalecane na wątrobę, albowiem wspomagają układ trawienny, regenerując jego błony, ale także naturalne osłonki i bariery w obrębie całego organizmu (dzięki cyrkulacji krwi). Stąd też najbardziej zalecane są tabletki o wysokiej zawartości fosfolipidów sojowych. Dzięki ich regularnemu stosowaniu (w kontakcie z lekarzem lub zgodnie z instrukcjami na ulotce) poprawisz wydolność organizmu, pozwolisz organom na profilaktykę i dodatkowo pobudzisz i ułatwisz działanie układów w organizmie oraz przepływu krwi. Zamów tabletki z fosfolipidami sojowymi jeszcze dzisiaj i zadbaj o siebie!

Fosfolipidy sojowe a lecytyna sojowa

Zastosowanie fosfolipidów sojowych jest niedoceniane, a niezwykle znaczące i widoczne w życiu człowieka. Wiele osób myli jednak wspomniany związek z innym, o podobnej nazwie. Jaka jest różnica między fosfolipidami sojowymi a lecytyną sojową? Pierwsze z wymienionych, jak wspomniano, to czyste fosfolipidy pozyskane z soi. Lecytyna natomiast jest bardziej złożonym związkiem znacznie większej ilości minerałów o wysokim stężeniu. Oba z wymienionych mają osobne przeznaczenie, jednak do celów leczniczych i prozdrowotnych zalecamy właśnie tabletki z fosfolipidami sojowymi. Wybierz kapsułki o jak najwyższym stężeniu wspomnianego związku i jak najmniejszej ilości substancji pomocniczych, niechemicznych i bez barwników. Dzięki temu ułatwisz wchłanianie tabletek z fosfolipidami sojowymi i przekonasz się o ich leczniczym działaniu i zastosowaniu. Fosfolipidy sojowe warto przyjmować w konsultacji z lekarzem lub farmaceutą. Nie należy stosować ich jako zamiennik dla produktów żywności, innych suplementów ani tym bardziej leków!