Kategorie produktów
z krótką datą
Przedział cenowy

Dzień Babci

Dzień Babci to niezwykła chwila w roku, by docenić wkład babci poczyniony w nasze wychowanie. Każda dobra babcia zasługuje na to, by otrzymać w tym ważnym dla niej dniu prezent. Zamiast słodkości warto podarować babci coś, co pozytywnie wpłynie na jej zdrowie.

Sortuj:
Wysyłka dzisiaj
VICHY NEOVADIOL ROSE PLATINIUM Różany krem wzmacniająco-rewitalizujący 50 ml

VICHY NEOVADIOL ROSE PLATINIUM Różany krem wzmacniająco-rewitalizujący 50 ml

125.09 zł
Wysyłka dzisiaj
Naturell Koenzym Q10 Forte 60 kapsułek
Wysyłka dzisiaj
VICHY NEOVADIOL PERI MENOPAUSE Krem na noc 50ml
Wysyłka dzisiaj
PEMPA Ciśnieniomierz BP200 AFIB TOUCH + zasilacz + kasetka na leki
Wysyłka dzisiaj
VIGOR+ CARDIO 1000 ml

VIGOR+ CARDIO 1000 ml

34.33 zł
Wysyłka dzisiaj
Doppelherz Energovital Tonik K 1000 ml
Wysyłka dzisiaj
OMRON Ciśnieniomierz nadgarstkowy RS4
Wysyłka dzisiaj
Biovital Pamięć płyn 1000 ml
Wysyłka dzisiaj
VICHY NEOVADIOL PERI MENOPAUSE Krem na dzień skóra normalna i mieszana 50 ml
Wysyłka dzisiaj
VICHY NEOVADIOL PERI & POST MENOPAUSE Serum dwufazowe 30 ml
Wysyłka dzisiaj
Dr Irena Eris CLINIC WAY Dermokrem Globalnie Regenerujący do twarzy i pod oczy 5° na noc 50 ml
Wysyłka dzisiaj
Ciśnieniomierz SilMed automatyczny BP-3H 1 sztuka
Wysyłka dzisiaj
Biovital Pamięć płyn 1000 ml   Wielopak x2
Wysyłka dzisiaj
Vichy Neovadiol Rose Platinum krem na noc 50 ml
Wysyłka dzisiaj
NATURELL Koenzym Q10 100 120 kapsułek
Wysyłka dzisiaj
VICHY NEOVADIOL PERI MENOPAUSE Krem na dzień skóra sucha 50ml
Wysyłka dzisiaj
OMRON Ciśnieniomierz naramienny M2 Intelli It
Wysyłka dzisiaj
Dr Irena Eris CLINIC WAY Dermokapsułki rewitalizujące 30 kapsułek
Wysyłka dzisiaj
Zdrovital tonik wzmacniający 900 ml
Wysyłka dzisiaj
VIGOR+ CARDIO 1000 ml Wielopak x2
Wysyłka dzisiaj
Dr Irena Eris CLINIC WAY Dermokrem Wypełniający Zmarszczki do twarzy i pod oczy 5° na dzień SPF20 50ml

Prezent dla ważnej osoby – dlaczego jest istotny?

Podobno dziadkowie są od rozpieszczania i rodzice od wychowywania. Wiele prawdy jest w tym powiedzeniu, bowiem babcie rozpieszczają jak mogą swoje wnuki. Są jednocześnie wzorem do naśladowania i osobami z dużym doświadczeniem życiowym, którym mogą dzielić się z wnuczętami. Za oddanie i serce należy się im upominek na Dzień Babci, który pokaże im, ile znaczą one dla swoich wnucząt.

Babcia to osoba, która w wielu przypadkach może również zastępować mamę, np. przejąć opiekę nad dzieckiem, gdy matka pracuje, albo zajmować się wnukiem, gdy rodzice malucha o to poproszą. Niekiedy to właśnie babcia jest pierwszą osobą, która wskazuje dziecku, co liczy się w życiu. Wychowanie i wsparcie, jakie okazuje babcia, powinno zostać docenione. Swoje „dziękuję” można wyrazić nie tylko słowami, ale też poprzez prezenty na Dzień Babci.

Prezenty dla babci – co jej podarować?

Wśród wartościowych produktów, jakie sprawdzą się jako prezent na Dzień Babci, można wymienić wszystkie te korzystnie wpływające na stan układu krwionośnego. Proces starzenia osłabia serce, dlatego warto podarować babci prezent od serca, który wzmocni ten organ. Starszym osobom dobrze też dać w prezencie suplementy diety, które wspierają pracę całego organizmu.

W zaawansowanym wieku gorzej pracują również kości. Warto więc zadbać o suplementację wapniem i innymi wzmacniającymi substancjami. Systematyczne stosowanie takich składników może zapobiec rozwojowi osteoporozy.

Prezent dla młodej babci

Warto pamiętać, że obecnie babciami zostają również całkiem młode kobiety, będące w kwiecie wieku. Takim babciom można podarować prezenty, które pozwolą im jak najdłużej zachować sprawność.

Co więcej, każda kobieta niezależnie od wieku chce dobrze wyglądać. Dlatego babci przypadną do gustu suplementy i inne produkty, które wpłyną na kondycję jej skóry, będą działać nawilżająco czy przeciwzmarszczkowo. Każda babcia poczuje się doceniona, otrzymując w prezencie preparat lub kosmetyk, który pomoże jej zadbać o urodę czy relaks, np. podczas kąpieli. Jeżeli nie masz pomysłu na prezent na Dzień Babci, sięgnij po takie artykuły.

Kiedy obchodzimy Dzień Babci?

To niezwykłe święto obchodzone jest w Polsce 21 stycznia. Jednak w innych krajach termin świętowania przypada na inną datę. Dlatego chcąc docenić babcię, nie trzeba czekać koniecznie do stycznia, by pokazać jej, jak wiele dla nas znaczy.

Prezent dla babci może podarować zarówno mały wnuczek, jak i ten starszy – już dorosły. Dobrym pomysłem jest kultywowanie Dnia Babci również względem prababci czy praprababci. Te seniorki rodu również zasługują na docenienie i obdarowanie wartościowym prezentem prosto z serca. Pokaż babci, jak ważna jest dla Ciebie, i zamów dla niej wartościowy prezent z większym wyprzedzeniem.