z krótką datą
Apap (Paracetamol 500 mg) 50 tabletek
Apap (Paracetamol 500 mg) 50 tabletek
Apap (Paracetamol 500 mg) 50 tabletek
Apap (Paracetamol 500 mg) 50 tabletek

Apap (Paracetamol 500 mg) 50 tabletek

WYSYŁKA JUTRO!

Rodzaj produktu: Lek

Cena jednostkowa: 21.35 zł za 1 sztukę

Klienci kupili również:
Excedrin MigraStop 20 tabletek
Excedrin MigraStop 20 tabletek
31.98 zł
Excedrin Migra Stop 10 tabletek
Excedrin Migra Stop 10 tabletek
17.89 zł

Apap (Paracetamol 500 mg) 50 tabletek

Pojawiający się od czasu do czasu ból jest niestety nieodłącznym elementem naszego życia. Dolegliwości bólowe o różnym natężeniu, zlokalizowane w różnych miejscach naszego ciała, potrafią z dużą skutecznością ograniczyć naszą mobilność, utrudnić nam codzienne funkcjonowanie czy odebrać przyjemność z odpoczynku. Dlatego też tak istotne jest, aby pod ręką mieć profesjonalny środek przeciwbólowy, który wesprze nas w walce z nieprzyjemną dolegliwością.

Produktem, po który warto sięgnąć w takiej sytuacji, jest Apap – lek przeciwbólowy, zaliczany do grona najchętniej wybieranych przez Polaków.

Apap – podstawowe informacje

Apap to seria leków przeciwbólowych, dostępnych w kilku różnych formach. Wśród nich znaleźć można między innymi musujące tabletki Apap, pomocne w walce z grypą lub przeziębieniem. To także klasyczne tabletki o właściwościach przeciwbólowych, przeznaczone do stosowania doustnego. W opakowaniu leku będącego przedmiotem tej oferty znajduje się aż 50 tabletek powlekanych, co stanowi spory zapas dla całej rodziny na wypadek bólu.

Kiedy sprawdzą się tabletki przeciwbólowe Apap?

Przeciwbólowy lek Apap, dostępny w formie tabletek, to środek stworzony z myślą o skutecznej walce z bólem. Po tabletki warto sięgnąć w przypadku pojawienia się nieprzyjemnych dolegliwości bólowych, takich jak ból głowy, zęba czy gardła, ale również bóle mięśniowe i kostno-stawowe. Tabletki są także skutecznym rozwiązaniem w razie uciążliwych nerwobóli czy też bólów menstruacyjnych.

Po Apap sięgać mogą też pacjenci, u których występujący ból spowodowany jest przebytym urazem, zabiegiem czy operacją.

Jak tabletki Apap walczą z bólem?

Tabletki Apap łączą w sobie potwierdzoną skuteczność działania oraz wysoki profil bezpieczeństwa. Swoje szczególne właściwości lek zawdzięcza obecności swojej substancji aktywnej, jaką jest paracetamol. W każdej z tabletek znajduje się dawka 500 mg znanego ze swoich właściwości przeciwbólowych i przeciwgorączkowych paracetamolu. Lek skutecznie niweluje ból, przywracając komfort pacjentom.

Wskazania

  • Bóle różnego pochodzenia: głowy (w tym napięciowe i migrenowe), zębów, gardła, mięśni, kostno-stawowe, menstruacyjne.
  • Nerwobóle. 
  • Gorączka różnego pochodzenia, np. w przeziębieniu i grypie.

Skład

1 tabletka zawiera Paracetamol 500 mg

Dawkowanie

Preparat do stosowania doustnego. Wskazane, aby przyjmować lek na czczo.
Tabletkę popić 100 ml (ok. pół szklanki) niegazowanej wody. Nie rozgryzać, nie dzielić, nie żuć, nie ssać.

Dorośli:

  • 1 - 2 tabletki (500 - 1000 mg paracetamolu) doraźnie lub 3 - 4 razy na dobę z zachowaniem co najmniej 4-godzinnego odstępu między dawkami.

Maksymalna dawka dobowa dla paracetamolu wynosi 4 g (8 tabletek). Nie należy jej przekraczać.

Młodzież powyżej 12. roku życia:

  • 1 tabletka (500 mg paracetamolu) doraźnie lub 3 - 4 razy na dzień z zachowaniem 4-godzinnego odstępu między dawkami.

Jeżeli po 3 - 5 dniach przyjmowania leku objawy nie ustąpią lub ulegną nasileniu, należy zgłosić się do lekarza.

Przeciwwskazania

  • Nadwrażliwość na paracetamol lub którykolwiek z pozostałych składników leku.
  • Ciężka niewydolność wątroby lub nerek albo inne poważne choroby tych narządów.
  • Wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej lub reduktazy methemoglobinowej.
  • Wiek poniżej 12. roku życia (ograniczenie związane z postacią leku).
  • Jednoczesne przyjmowanie innych preparatów zawierających paracetamol (ryzyko nasilenia działań niepożądanych lub zatrucia).
  • Nadużywanie alkoholu, stan niedożywienia organizmu.

Opakowanie

50 tabletek

Uwagi

 Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach - pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Inni kupili również